2021 En Favori Dizi 2021 Sona Erdi! | Kazanan: Masumlar Apartmanı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
images (17).jpeg

7 Temmuz'da başlayan ve tam bir ay süren En Favori Dizi 2021'de şampiyon belli oldu.

1 Haziran 2020 - 31 Mayıs 2021 arasında en az 4 bölümü yayınlanmış 92 dizinin mücadele ettiği etkinliğin kazananı TRT 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' oldu. Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın paylaştığı, gerçek bir hayat hikayesinden ekranlara uyarlanan yapım, büyük finalde oyların %57.1'ini (24 oy) toplayarak güçlü rakibi 'Bir Başkadır'ı (%42.9 / 18 oy) yenmeyi başardı. Böylece ikinci kez bir TRT 1 dizisi şampiyonluğa ulaşmış oldu.

Etkinliğe katılıp oy veren herkese teşekkür ederiz. 2022 yazında yeniden görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Kısa özet:
  • Kazanan: Masumlar Apartmanı (TRT 1)
  • Finalist: Bir Başkadır (Netflix)
  • Yarı Finalistler: Sadakatsiz (Kanal D), Yasak Elma (FOX)
  • Çeyrek Finalistler: Gönül Dağı (TRT 1), Menajerimi Ara (Star TV), Son Yaz (FOX), Yarım Kalan Aşklar (BluTV)
  • İlk 12: Babil (Star TV), Hekimoğlu (Kanal D), Kırmızı Oda (TV8), Öğretmen (FOX)

TARİHÇE
  • 2010 - Geniş Aile (Finalist: Ezel)
  • 2011 - Geniş Aile (Finalist: Öyle Bir Geçer Zaman Ki)
  • 2012 - Suskunlar (Finalist: Yalan Dünya)
  • 2013 - Kurtlar Vadisi Pusu (Finalist: Karadayı)
  • 2014 - Galip Derviş (Finalist: Kurtlar Vadisi Pusu)
  • 2015 - Diriliş: Ertuğrul (Finalist: Kurtlar Vadisi Pusu)
  • 2016 - 46: Yok Olan (Finalist: Diriliş: Ertuğrul)
  • 2017 - İçerde (Finalist: Fi)
  • 2018 - Kadın (Finalist: Şahsiyet)
  • 2019 - Avlu (Finalist: Bir Aile Hikayesi)
  • 2020 - Mucize Doktor (Finalist: Babil)
  • 2021 - Masumlar Apartmanı (Finalist: Bir Başkadır)

------

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir Başkadır olmasını isterdim ama Masumlar Apartmanı da TRT'de olmasına rağmen yıla damga vurup çok konuşulan bir dizi oldu. Keşke dünya dizi standartlarına uygun sürelerde olsaydı da vaktine değer veren kişiler olarak bizler de izleyebilseydik...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Kazanan belli, ikinciyi arıyoruz demiştim zaten. Tebrikler Bir Başkadır. :A

Bu arada 2020'nin finalisti Atiye diye biliyordum. Babil şaşırttı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu finali göreceğimiz ta en başından belliydi ama sonuç beklediğimden bambaşka geldi. :A Ha yine de sürpriz olmadı sonuçta sezonun en iyi reytinglerini alan dizisi oldu. :A Yine de bana göre gönül isterdi ki Sadakatsiz - Bir Başkadır, Sadakatsiz - Masumlar Apartmanı ve imkansız ama yarı finalistlerin olduğu bir final görseydik. :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
İlk 10 bölümün ve kadronun hatrına Masumlar Apartmanı'nı tebrik ederim ama Bir Başkadır daha çok hak ediyordu ve kazanamaması üzdü. Maalesef 2017 ve 2018'deki sonuç tekerrür etti ve farklı dijital projelerin karşısında yine geleneksel TV işi galip geldi. Galip Derviş ve 46'dan sonra yine orijinal bir seçim gelir diye bayağı umutlanmıştım ama sağlık olsun Napalım. :( Ne olursa oldum etkinliğin başından beri açık ara en çok oy toplayan iki düzgün dizinin finale çıkmasına sevindim ve sorunsuz bir şekilde bu seneyi de atlattık neyse ki. Katılan herkese tekrardan teşekkürler. :Z

Bu arada sonradan fark ettim bu sene 92 dizi vardı ama Aynen Aynen'i (BluTV) değerlendirmeye almayı unutmuşum yani onunla birlikte 93 olması lazımdı. Eksik dizi kaldı mı diye o kadar da düşünmüştüm ama maalesef gözümden kaçmış. Mecburen gelecek senenin oylamasına kalacak artık. :bilmem:

• Sinir Bozucu
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Hak edenin kazanmasına çok sevindim öyle ilk 10 bölümün hatrına falan almadı kimse kusura bakmasın :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İki sevdiğim dizi finalde eşleşmişti. Bir Başkadır'a daha hakim olmama rağmen Masumlar Apartmanı'na oy vermiştim. Hak edilmiş bir birincilik.

Eline sağlık @Aserat

• Beğendim
Reactions: Doğan

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,585
Puanı
1,061
Ne uğursuz forumuz 1.olan diziden farah gidiyor, ezgi mola gidecek haberi çıkıyor :A seneye kalmayacak dizi bu gidişle

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İlk 10 bölümün ve kadronun hatrına Masumlar Apartmanı'nı tebrik ederim ama Bir Başkadır daha çok hak ediyordu ve kazanamaması üzdü. Maalesef 2017 ve 2018'deki sonuç tekerrür etti ve farklı dijital projelerin karşısında yine geleneksel TV işi galip geldi. Galip Derviş ve 46'dan sonra yine orijinal bir seçim gelir diye bayağı umutlanmıştım ama sağlık olsun Napalım. :( Ne olursa oldum etkinliğin başından beri açık ara en çok oy toplayan iki düzgün dizinin finale çıkmasına sevindim ve sorunsuz bir şekilde bu seneyi de atlattık neyse ki. Katılan herkese tekrardan teşekkürler. :Z

Bu arada sonradan fark ettim bu sene 92 dizi vardı ama Aynen Aynen'i (BluTV) değerlendirmeye almayı unutmuşum yani onunla birlikte 93 olması lazımdı. Eksik dizi kaldı mı diye o kadar da düşünmüştüm ama maalesef gözümden kaçmış. Mecburen gelecek senenin oylamasına kalacak artık. :bilmem:
Öncelikle geçen sene Atiye dizisi için yazdığın sözler ve sonrasında zaten elenmiş olmasına rağmen sergilediğin tavırları unutmadım.
Bu sene neyseki zoruna giden bir dizi kazandı da bu kez tansiyonu düşen sen oldun :A ettiğin tüm sözler gelip seni buldu :Z

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Öncelikle geçen sene Atiye dizisi için yazdığın sözler ve sonrasında zaten elenmiş olmasına rağmen sergilediğin tavırları unutmadım.
Bu sene neyseki zoruna giden bir dizi kazandı da bu kez tansiyonu düşen sen oldun :A ettiğin tüm sözler gelip seni buldu :Z
Ay bir de masaya çık tepin istersen. :A Masumlar Apartmanı şampiyon olmayı Atiye'den çok daha fazla hak etmişti ve oldu zoruma giden bir şey yok. Ayrıca gerçekten hak eden bir Netflix dizisi de bu sene finale çıktı ve eğrisi doğrusunu buldu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi