2021 En Favori Dizi 2021 - 4. Tur | D Grubu

Hangi diziler 5. tura çıksın? (max. 3)

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Teşkilat
YKA

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yarım Kalan Aşklar'ı izlemedim çünkü Burak Deniz 'in oyunculuğunu hiç sevmem. :A Ama izleyen herkes çok övüyor.
Menajerimi Ara' yı da izleyemedim. Sadece birkaç sahnesine denk geldim internetten.
Aaa ayıpsın. :eek: Ne yap et izle derim çünkü öyle bir performans çıkardı ki eminim sen de seversin. :Z

Ben olsam Menajer'e muhteşem kadrosu hatrına bile oy verirdim bilemedim yani. :A Neyse oy dileniyormuş gibi olmasın ama bence böyle önemli bir aşamadayken (hangi diziler olduğu fark etmeden) boş geçmeden oy vermek önemli bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aaa ayıpsın. :eek: Ne yap et izle derim çünkü öyle bir performans çıkardı ki eminim sen de seversin. :Z

Ben olsam Menajer'e muhteşem kadrosu hatrına bile oy verirdim bilemedim yani. :A Neyse oy dileniyormuş gibi olmasın ama bence böyle önemli bir aşamadayken (hangi diziler olduğu fark etmeden) boş geçmeden oy vermek önemli bence. :A
Yarım Kalan Aşklar için izlemeden birşey diyemem. Tavsiyenden sonra izlemeye çalışacağım. :A Ancak Menajerimi Ara sırf farklı bir türü denedikleri için bile oyu hak ediyor aslında. O yüzden oyumu güncelliyorum. :Z

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yarım Kalan Aşklar için izlemeden birşey diyemem. Tavsiyenden sonra izlemeye çalışacağım. :A Ancak Menajerimi Ara sırf farklı bir türü denedikleri için bile oyu hak ediyor aslında. O yüzden oyumu güncelliyorum. :Z
20210623_184519.jpg

• Harika
Reactions: Cervantes

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
OYLAMA SONA ERDİ!

5. tura çıkan diziler:
  1. Son Yaz | FOX
  2. Yarım Kalan Aşklar | BluTV
  3. Menajerimi Ara | Star TV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...