2019 En Favori Dizi 2019 - 1. Tur | A Grubu

Hangi diziler üst tura çıksın?

• Beni Bırakma | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yaa bu nedir bir de oy verenlerde var tövbe estafururllah :F :F :F
1563132881801-png.69656
Tüyler ürpertici... :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu önyargı @MEnes yoldaşımıza yakışmadı gerçekten, katılıyorum sana Şerlok beyciğim :A
Asıl adaşım bizim kanımızı dondurdu, izlemediği bir diziyi gömmesi kendisine yakışmadı. :A Kütükler Birliği olarak kınama bildirisini gönderdik kendisine. :A @MasacRE @MEnes
Vlla bişi anlamadım :F Kafasında taç olan küvette plastik civciv yüzdüren bir adamı izliyorsunuz ama @MEnes utanması gereken taraf oluyor :eek: :eek: :eek:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Asıl adaşım bizim kanımızı dondurdu, izlemediği bir diziyi gömmesi kendisine yakışmadı. :A Kütükler Birliği olarak kınama bildirisini gönderdik kendisine. :A @MasacRE @MEnes
İzlemeden bile bazı dizilerin ne kadar kötü olduğunu anlayabilecek kapasitede bir sanat algım olduğunu bilmen gerekiyordu...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzlemeden bile bazı dizilerin ne kadar kötü olduğunu anlayabilecek kapasitede bir sanat algım olduğunu bilmen gerekiyordu...
Zaten bu @Sherlock son günler Halkaya bulaşarak belli ediyordu kendini sana demiştim :F @MasacRE desen onu anlatmaya gerek yok zaten yabancılarda izlediklerini bildimden :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zaten bu @Sherlock son günler Halkaya bulaşarak belli ediyordu kendini sana demiştim :F @MasacRE desen onu anlatmaya gerek yok zaten yabancılarda izlediklerini bildimden :A :A :A
Adaşıma terapi yapmam gerekecek sanırım yeniden. :A Diğer yoldaşım ise genelde doğru yolda olan ama arada şaşırabilen bir yoldaşım, ben onları sahiplenir ve doğru yolu bulmalarını sağlarım sorun yok. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adaşıma terapi yapmam gerekecek sanırım yeniden. :A Diğer yoldaşım ise genelde doğru yolda olan ama arada şaşırabilen bir yoldaşım, ben onları sahiplenir ve doğru yolu bulmalarını sağlarım sorun yok. :A
Bence Bartu Ben'i sen de seversin yoldaşım :A Ben de henüz izlemedim aslında, izleyeceğim dizi olarak attım oyumu ama beğeneceğim bir tarza benziyor yorumlar da olumlu :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence Bartu Ben'i sen de seversin yoldaşım :A Ben de henüz izlemedim aslında, izleyeceğim dizi olarak attım oyumu ama beğeneceğim bir tarza benziyor yorumlar da olumlu :A
Sen @MasacRE in daha nekadar tuhaf şeyler izlediğini bilmiyorsun :F Bak senide bulaştırmaya çalısıyor :A :A :A @Sherlock ise evet sen yine ona bir terapi ayarla yoksa bunlar sanada bir taç civciv yollucaklar :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen @MasacRE in daha nekadar tuhaf şeyler izlediğini bilmiyorsun :F Bak senide bulaştırmaya çalısıyor :A :A :A @Sherlock ise evet sen yine ona bir terapi ayarla yoksa bunlar sanada bir taç civciv yollucaklar :A :A :A
Ben yoldaşlarım arasında bağlayıcı unsur olarak yer alıyorum. :A Sayıca azaldığımızı düşünecek olursak onları bir arada tutup çeki düzen vermek benim görevim. Beni bozamaz kimse ama ben onlara ayar çekerim. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Leyla ile Mecnun seven biri olarak o diziyi seveceğimi hiiiiç sanmıyorum... :A
Leyla ile Mecnun gibi iyi bir mizahı var gibi duruyor dizinin, asıl o yüzden seversin beklediğim ölçüde kaliteliyse :D Ayrıca dizinin yönetmeni de Tolga Karaçelik, Türkiye'nin son yıllardaki en iyi yönetmenlerindendir. Bu bile bir şans vermek için yeterli bir sebep...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Leyla ile Mecnun gibi iyi bir mizahı var gibi duruyor dizinin, asıl o yüzden seversin beklediğim ölçüde kaliteliyse :D Ayrıca dizinin yönetmeni de Tolga Karaçelik, Türkiye'nin son yıllardaki en iyi yönetmenlerindendir. Bu bile bir şans vermek için yeterli bir sebep...
İmkansız gibi duruyor...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...