2016 En Favori Dizi 2016 Sona Erdi! | Kazanan: 46: Yok Olan

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Tebrikler. :)
Diriliş iki yıl üst üste finale gelebilmesi de büyük bir başarı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu sonuç şunu gösteriyor forumda bir dizi begeniliyorsa şimdiden o diziye geçmiş olsun ))))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu sezonun açık ara en favori dizisi benim için Kara Sevda oldu. Keşke burada olsaydımda diziye destek olsaydım. Efsane bir sezon finali ve 34. bölüm finali izledim ben bu dizi de. Yıkılıyor yani. Senaryo olarak çok üst levellere çıktı oyunculuk olarak zaten Emir karakteri ile Kaan coşuyor bir de son bölüm Nihan'in insan dışı oyunculuğu çıktı ortaya. Efsaneydi yani 'Senin yüzünden kardeşim öldü' sahnesinde Neslihan. Ama Pantene reklamında yine gözümden düştü. Çok çirkin olmuş. Doğal hali iyi oysa ki.

Neyse burada 46 1. olmuş. İlk bölümleri izledim. Orijinal bir dizi. Devam etmedim ama bende Erdal Yasemin bir de Melih Birkan ve iyi senaryosu ile iyi yer edindi. Burada başarılı olmasına oldukça sevindim.

Diriliş finale, Kırgınlar ve Eşkıya ise yarı finale kalarak yarışa büyük leke gelmiş.:A Neyse tebrikler üç diziye de.:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu sezonun açık ara en favori dizisi benim için Kara Sevda oldu. Keşke burada olsaydımda diziye destek olsaydım. Efsane bir sezon finali ve 34. bölüm finali izledim ben bu dizi de. Yıkılıyor yani. Senaryo olarak çok üst levellere çıktı oyunculuk olarak zaten Emir karakteri ile Kaan coşuyor bir de son bölüm Nihan'in insan dışı oyunculuğu çıktı ortaya. Efsaneydi yani 'Senin yüzünden kardeşim öldü' sahnesinde Neslihan. Ama Pantene reklamında yine gözümden düştü. Çok çirkin olmuş. Doğal hali iyi oysa ki.

Neyse burada 46 1. olmuş. İlk bölümleri izledim. Orijinal bir dizi. Devam etmedim ama bende Erdal Yasemin bir de Melih Birkan ve iyi senaryosu ile iyi yer edindi. Burada başarılı olmasına oldukça sevindim.

Diriliş finale, Kırgınlar ve Eşkıya ise yarı finale kalarak yarışa büyük leke gelmiş.:A Neyse tebrikler üç diziye de.:)
Yılan gözlü geldi yine :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Eşkıya yarı finale kalamadı ki, Kiralık Aşk kaldı. :D

Kiralık Aşk da çeyrek finalde Kara Sevda'yı 1 oyla elemişti, sen oy kullanabilsen dizin yarı finalde olacaktı yazık oldu. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu daha hiçbir şey geldiğine pişman edeceğim seni :A Var mı yeni dönem izlediğin diziler belki bir şeyde ortak oluruz :F

Seviyor Sevmiyor, Bana Sevmeyi Anlat, No:309 bunlar güzel ama devamlı takip etmem.:D No:309'da sadece Erol ve Filizi izliyorum. Çok sempatik ve doğal bir çift. Seviyor Sevmiyorda Zeynep Çamcıyı.:love1:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine uyuşmadık. Ben Arkadaşlar İyidir - Bodrum Masalı ve Hangimiz Sevmedik :D

Hangimiz sevmedike baktım. İyi hoş dizi ama öyle çok izlenecek dizi değil. halide cadısi ile Altan erkeklinin karakteri dışında fos bence.:X Bodrum Masalı bana çok zorlama geliyor. Gençlik dizisi ile dram arasında sıkışmış ama bir şey çıkmamış diziden. Olmamış yani.:( Arkadaşlar İyidir de bende çok tutmadı. karakterler konu geniş ama çok yavan ve yavaş. onuda tutmadım.:X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hangimiz sevmedike baktım. İyi hoş dizi ama öyle çok izlenecek dizi değil. halide cadısi ile Altan erkeklinin karakteri dışında fos bence.:X Bodrum Masalı bana çok zorlama geliyor. Gençlik dizisi ile dram arasında sıkışmış ama bir şey çıkmamış diziden. Olmamış yani.:( Arkadaşlar İyidir de bende çok tutmadı. karakterler konu geniş ama çok yavan ve yavaş. onuda tutmadım.:X
Halide değil o Adile :D Ve Münir Yeşilçam oyuncularının isimler :D Bodrum Masalı'nın son bölümü izleyemedim ama Perşembe akşamları onu izliyorum bozmadığı surece :) Arkadaşlar İyidir bence iyi gidiyor ve 2.bölümüyle 3,5 reytinge yükseldi daha da yükselir bence :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Halide değil o Adile :D Ve Münir Yeşilçam oyuncularının isimler :D Bodrum Masalı'nın son bölümü izleyemedim ama Perşembe akşamları onu izliyorum bozmadığı surece :) Arkadaşlar İyidir bence iyi gidiyor ve 2.bölümüyle 3,5 reytinge yükseldi daha da yükselir bence :D

Kaç bölüm oldu zatende izleyemedin.:F Ben 3 bölüm izledim çok gençlik ile dram sıkışması var. tutmadı beni.:A Belki yükselir 2. bölümün sonuna baktım büyük heyecanla bitti galiba. artar daha ama bölüm araları yavan gibi.:A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Yılın favori dizisi EDHO dur aksini iddaa edemez kimse :)

diriliş ertuğrula ayrı parantez açıyorum tabi ki

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Kara sevda sezon finali harikaydı tamamıyla sana katılıyorum:) dizinin 2.sezonuda çok iyi başlayacak fragman müthiş:)