2013 En Favori Dizi 2013 Sona Erdi! | Kazanan: Kurtlar Vadisi Pusu

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,913
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FavoriForumum üyelerinin oylarıyla bu yıl dördüncü kez düzenlenen En Favori Dizi etkinliğinde bu yılın kazananı belli oldu.

Haftalar süren ve çeşitli elemeler sonucunda kazanan dizi, finalde Karadayı'yı %58'e karşı %42 oy ile geçen Kurtlar Vadisi Pusu oldu. Önceki serileriyle birlikte bu yıl 10. yılını geçiren dizi, reytinglerle de bu yılın en çok izlenen dizilerinin başında gelmişti.

Bu yılın en çok izlenen yeni dizisi olan ve özellikle sezonun son dönemlerinde iyice en çok izlenen diziler listesinde zirveyi zorlayan Karadayı da finale kadar yükselerek önemli bir başarıya imza attı.

Yalan Dünya, Galip Derviş, Bir Erkek Bir Kadın, Kayıp Şehir, Uçurum ve Seksenler etkinlikteki en başarılı diziler arasında yer alarak dikkat çektiler.

nYMParsmozdGcgdVcbZAr1mG.jpg

Özetle En Favori Dizi 2013:

[TABLE="width: 500"]
[TR]
[TD]Dizi Adı
[/TD]
[TD]En Favori Dizi 2013 Derecesi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Kurtlar Vadisi Pusu[/TD]
[TD]En Favori Dizi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Karadayı[/TD]
[TD]Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Galip Derviş[/TD]
[TD]Yarı Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Yalan Dünya[/TD]
[TD]Yarı Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bir Erkek Bir Kadın[/TD]
[TD]Çeyrek Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Kayıp Şehir[/TD]
[TD]Çeyrek Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Seksenler[/TD]
[TD]Çeyrek Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Uçurum[/TD]
[TD]Çeyrek Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20 Dakika[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Behzat Ç.[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Benim İçin Üzülme[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]İşler Güçler[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Kuzey Güney[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Leyla ile Mecnun[/TD]
[TD]İlk 16
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Suskunlar[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Zengin Kız Fakir Oğlan[/TD]
[TD]İlk 16[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

En Favori Dizi Geçmişi:

[TABLE="width: 500"]
[TR]
[TD]Yıl
[/TD]
[TD]En Favori Dizi[/TD]
[TD]Finalist[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2013[/TD]
[TD]Kurtlar Vadisi Pusu[/TD]
[TD]Karadayı[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2012[/TD]
[TD]Suskunlar[/TD]
[TD]Yalan Dünya[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2011[/TD]
[TD]Geniş Aile[/TD]
[TD]Öyle Bir Geçer Zaman Ki[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2010[/TD]
[TD]Geniş Aile[/TD]
[TD]Ezel
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Hakeden kazandı bana göre. :) Finalde bu kadar fark beklemiyordum açıkçası. :D

başından beri hep farklı gittinerdeyse hiç çekişme yaşamadı.Hiçkimseyi ortak etmedi.tebrikler

Konuya benden bir adet DISKLIKE

Forumdash tarafından mobilden yazılmıştir

Tebrikler KVP :U
Oylama konusunda yaptığım yoruma bi şeyler eklyeyim.
Haklı bir rekabet olmasa da hak eden kazandı bence. Bu kadar Vadi fanıyla 1. olması normal.

Karadayı izlediği halde Karadayı'ya düşman gibi davranan Vadicileri ve Vadi izlediği halde Vadi'ye düşman gibi davranan Karadayıcıları kınıyorum.
Karadayı izlemediği halde oylamada birden Karadayıcı kesilenleri de ayrıca kınamak lazım. Diğerleri zaten normal olanı yaptı.

çocuklarduymasın post: 1368018' Alıntı:
Karadayı kazansaydı basardın artıyı

Sende basardin.Çünkü izliyorsun. Kaldı ki dizi 10 senelik dizi.2012-2013 dizisini
seciyorsak kategorilerde hiç olmamaliydi.Sadece diziye tepki değil belki yonetimede tepki olarak dis istedim.

Sende basardin.Çünkü izliyorsun. Kaldı ki dizi 10 senelik dizi.2012-2013 dizisini
seciyorsak kategorilerde hiç olmamaliydi.Sadece diziye tepki değil belki yonetimede tepki olarak dis istedim.

Niye anketten kaldırılıyormus ? Sonucta 2013'te yayında olan diziler anketin icinde ve Kvp'de hala ayakta bildigim kadarıyla.

Tebrikler Vadi'yi hep desteklemiştim bir kez farklı oy attım oda disleyenlere gıcıklık olsun diye , tebrikler.

Niye anketten kaldırılıyormus ? Sonucta 2013'te yayında olan diziler anketin icinde ve Kvp'de hala ayakta bildigim kadarıyla.

Mobil olduğumdan dis atamadım.Pc'den girseydim, dis'mi atar çıkardım.Mobilden yorumla belirttim ve nedeninide söyledim.Mobilden yazmak zor tartışma yapamiyacagim.Inş baska zaman:)

Başta geçen sene finale, bu sene yarı finale kadar gelen Yalan Dünya'yı ve tıpkı onun gibi ilk senesinde yarı finale kadar gelen Karadayıyı tebrik ederim. :)

karadayı kazanmış kadar sevindim-hangisi kazansa benim için farketmiyordu
çünkü ikisinide hiç kaçırmadan beğenerek izliyorum