2021 En Favori Ayı Hepbirlikte Belirledik! İşte Fav10 En Favori Ay!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @The_Erinch

Kasım, kazanan için kabul edilebilir bir ay. Ne çok soğuk, ne de sıcak geçiyor genellikle. Montla da gezebilirsin, t-shirt de giyebilirsin. Gayet güzel bir seçim olmuş. :):)
Teşekkürler kardeşim, etkinliğimde seni görmek sevindirdi ☺️
Herkes olaya mevsimsel baktı sanırım ama ben oy kullanırken mevsimden çok bana yaşattıklarıklarını hatırlayarak oy kullandım.

Favorilerimden Aralık, Ocak, Şubat, Mart veya Nisan'dan birinin kazanmasını isterdim ama iyinin kötüsü kazanmış oldu yine de. Emeğine sağlık. :D @The_Erinch
Teşekkürler Keremcim, katılımın için ben teşekkür ederim 🥰👌
Eylül kazanır diye bekliyordum neyse Kasım'da fena sayılmaz.

@The_Erinch tebrik ederim şipşak bir etkinliğin daha üstesinden geldin. :Z
Sağolasın Hemşerim, hızlı etkinlikleri seviyorum, teşekkürler katılımın ve değerli düşüncelerin için 🥰❣️

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Teşekkürler kardeşim, etkinliğimde seni görmek sevindirdi ☺️

Teşekkürler Keremcim, katılımın için ben teşekkür ederim 🥰👌

Sağolasın Hemşerim, hızlı etkinlikleri seviyorum, teşekkürler katılımın ve değerli düşüncelerin için 🥰❣️
Ne demek, rica ederim. :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olmadığım dönemlerde kaçırdığım etkinlikler için üzülmüştüm oyüzden bu mini etkinlik için çok tşşkler abicim @The_Erinch çok makbule geçti gerçekten :love1::love1::love1:

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Gönlüm Eylül diyordu neysee sağlık olsun 🤷emeğine sağlık sıkı bir etkinlik oldu yine @The_Erinch 🙂

Olmadığım dönemlerde kaçırdığım etkinlikler için üzülmüştüm oyüzden bu mini etkinlik için çok tşşkler abicim @The_Erinch çok makbule geçti gerçekten :love1::love1::love1:

Güzel bir etkinlik oldu abi emeğine sağlık :D @The_Erinch
Hepinize teşekkür ederim canlarım, katılımınız için çok teşekkür ederim 🙏😇❣️👌🥰 @Çiğdem Yakın tarihde uzun soluklu bir etkinlik planlıyorum, En Favori Yarışma Programı diye (Günümüzden Bugüne) bakalım onda olacakmısın ☺️☺️

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Hepinize teşekkür ederim canlarım, katılımınız için çok teşekkür ederim 🙏😇❣️👌🥰 @Çiğdem Yakın tarihde uzun soluklu bir etkinlik planlıyorum, En Favori Yarışma Programı diye (Günümüzden Bugüne) bakalım onda olacakmısın ☺️☺️

Aaa süper heyecanla bekliyorum abi :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Magazini şuan nefret etmeme rağmen televole efsaneydi güzel etkinlik olur :Z :Z :Z

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...