En Favori 90'lar Şarkısı | 2.Tur | C Grubu

Hangi 5 Şarkı 3.Tura Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2 Şebnem de Türkiye'nin en kaliteli seslerinden :D
maxresdefault.jpg
hqdefault.jpg
harikasın :) burda durumu kurtardın işte iki şebnemde olmazsa olmazlarımdandır :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Burda da Candana oy avantajından vermedim :A

Şebnem Paker
Atilla Taş
Sertab Erener
Reyhan Karaca
Harun Kolçak

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sebnem Paker - Dinle
Sertab Erener - Sevdam Ağlıyor
Rafet El Roman - Seni Seviyorum
Atilla Taş - Ham Çökelek
Candan Erçetin- Yalan

Yine zorlanacak çıkması şuan eleniyor 1 oyla :A Çökeleğini ise ham yapmışlar gibi :F
elenmez daha oy vermeyen yüzlerce forumcan var :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Candan Erçetin- Yalan
Barış Manço - Müsaadenizle Çocuklar
Harun Kolçak - Gir Kanıma

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarın 2.Turun son grupları gelecek ilginize teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Çıkanlar
Reyhan Karaca - Sevdik Sevdalandık
Candan Erçetin- Yalan
Şebnem Paker - Dinle

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Yarın 2.Turun son grupları gelecek ilginize teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Çıkanlar
Reyhan Karaca - Sevdik Sevdalandık
Candan Erçetin- Yalan

niye reyhan karaca tur atlıyor hogatha şebnemle aynı puandalar ? :)
tüm beddualarım jürilere gitsin, şebnemi elemişler @Forumdash @S.G.A.T. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
niye reyhan karaca tur atlıyor hogatha şebnemle aynı puandalar ? :)
tüm beddualarım jürilere gitsin, şebnemi elemişler @Forumdash @S.G.A.T. :)

Ham çökeleke oy verenler utansın ne diyim? :( @Çiğdem-
Aaa eşitlik durumlarda bir önceki tura bakılıyor hangisi fazla oy almışsa geçiyor :A A Grubunda da Ciguli eşit oydaydı o tur geçti mesala :A

@MasacRE- Şebneme kullanmamış asıl ihaneti o yaptı :A :A :A @S.G.A.T. @Harunnn60

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,482
Puanı
1,061
Dinle'ye oy vermemek yakıştıramadım :D Türk Pop'un en kaliteli şarkılarından. @MasacRE-
Eurovision denen kıytırık şarkı yarışmasını takmıyorum ben :A
Şimdilerde öyle ama 2000'lerin ilk 5-6 senesinde ve öncesinde renkliydi Eurovision. Efsane şarkılar çıktı oradan, büyülü performanslar. Eurovision unutulmazdır. Yerini tutacak başka bir müzik etkinliği de benim nazarımda yoktur. Ama sonradan iş tamamen siyasete döndü, şarkılar tekrar düştü, sahneler bile benzemeye başladı ne yazık ki :(
Aaa eşitlik durumlarda bir önceki tura bakılıyor hangisi fazla oy almışsa geçiyor :A A Grubunda da Ciguli eşit oydaydı o tur geçti mesala :A

@MasacRE- Şebneme kullanmamış asıl ihaneti o yaptı :A :A :A @S.G.A.T. @Harunnn60
ham çökeleğe bende oy verdim o da turu atlamamış:) ama şebnemede oy verdik :) reyhan karacaya torpil geçmiş hogatha :)
Çok saçma bir kural bu @Çiğdem- . Gruplar arası güç dengeleri farklı olabilir. Belki diğeri geçen tur finallik şarkıyı eleyip gruptan hakkıyla çıkmıştır ne biliyorsun? Bu kural değişmeli etkinliklerde, başka bir şey bulunmalı. Gitti Şebnem :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

hanı bir ara eşit oy alanların her ikiside tur atlar diyordun kurallarla top gibi oynuyorsun hogatha şebneme yaptığın bu kötülüğü asla unutmayacağız :)

Dinle'ye oy vermemek yakıştıramadım :D Türk Pop'un en kaliteli şarkılarından. @MasacRE-

Şimdilerde öyle ama 2000'lerin ilk 5-6 senesinde ve öncesinde renkliydi Eurovision. Efsane şarkılar çıktı oradan, büyülü performanslar. Eurovision unutulmazdır. Yerini tutacak başka bir müzik etkinliği de benim nazarımda yoktur. Ama sonradan iş tamamen siyasete döndü, şarkılar tekrar düştü, sahneler bile benzemeye başladı ne yazık ki :(

Çok saçma bir kural bu @Çiğdem- . Gruplar arası güç dengeleri farklı olabilir. Belki diğeri geçen tur finallik şarkıyı eleyip gruptan hakkıyla çıkmıştır ne biliyorsun? Bu kural değişmeli etkinliklerde, başka bir şey bulunmalı. Gitti Şebnem :T:
bir önceki turlarda eşit oy alanların hepsini üst tura geçiriyordu sunucu taraf tutuyor böyle şeyi kabul etmiyoruz şimdi sandalye sınırda olsa kesin bir formül bulmuştu üst tura çıkarmak için :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,482
Puanı
1,061
hanı bir ara eşit oy alanların her ikiside tur atlar diyordun kurallarla top gibi oynuyorsun hogatha şebneme yaptığın bu kötülüğü asla unutmayacağız :)

bir önceki turlarda eşit oy alanların hepsini üst tura geçiriyordu sunucu taraf tutuyor böyle şeyi kabul etmiyoruz şimdi sandalye sınırda olsa kesin bir formül bulmuştu üst tura çıkarmak için :)
Sandalye :A:A Gerçekten Sandal bu durumda olsa ne olacaktı acaba :A:A @Çiğdem-