2016 En Favori Şarkı 2016 Sonuçları | İşte 2016'in En İyi Şarkıları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
z3Gq8j.jpg

Fav10.net'in gelenekselleşen etkinliklerinden birisi olan En Favori Şarkı'nın 2016 sezonunun sonuna gelindi.

Haftalardır süren oylamalar sonucunda 2016'ın en iyi şarkıları sizlerin oylarıyla belirlendi.

120 şarkı arasında yapılan pek çok eleme sonucunda 2016'ın en iyi şarkısı, Sıla'nın Mürekkep albümünün çıkış parçası Afitap oldu. Sıla Altın Kelebek'den 2016 yılının,Pop Kadın ödülünüde kazanmıştı.

Sıla'nın 51.0%'e 49.0% önde tamamladığı final oylamasında ikinci olan şarkı ise Simge-Yankı oldu.

En Favori Şarkı Tarihi

2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

2016'ın Kazananı: Sıla- Afitap
2016'ın Finalisti : Simge - Yankı

Özetle En Favori Şarkı 2016

Kazanan : Sıla - Afitap
Finalist : Simge - Yankı

Yarı Finalistler: Ayşegül Aldinç feat. Gökhan Türkmen - Durum Leyla,Yalın - Tatlıyla Balla

Çeyrek Finalistler: Harun Kolçak feat. Gökhan Türkmen - Yanımda Kal,Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk,Murat Boz - Adını Bilen Yazsın,Model - Mey,Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama,Yalın - Sesinde Aşk Var,Emre Aydın - Sen Beni Unutamazsın,İlyas Yalçıntaş - İçimdeki Duman.

4.Turda Elenenler:Mustafa Sandal - Hepsi Aşktan,Bengü - Sığamıyorum,Derya Uluğ - Okyanus,İrem Derici - Evlenmene Bak,Buray - Kimsenin Suçu Yok,Sertab Erener - Olsun,Sıla - Engerek,Buray - Aşk Mı Lazım,Aleyna Tilki ft.Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama,Hande Yener - Mor,Aynur Aydın - Bi Dakika,
,İlyas Yalçıntaş - Bu Nasıl Veda.

İşte 2016'in En Favori Şarkısı:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Öncelikle destek veren herkese sonsuz teşekkürler. Sıla bir markadır. Türkçe müziğin deyim yerindeyse yaşıtlarına göre en iyisi. Hem söz yazarı hem besteci hem güzellik hem mimik hem dik duruşuyla Türk halkının çok kısa sürede gönlünü cezbetmeyi başarmış gerçek bir sanatçıdır o.

Afitap Sıla'nın Mürekkep albümünün çıkış parçası ve 50 milyon izlenmeye de kavuştu zaten. Çıktığı günde de büyük ses getirdi o sebeple kazanması gayet normal elimizden gelen desteği verdik her zaman arkasındayız bu özel kadının.

Simgeye de tebrikler güzel şarkıydı ama bir Afitap olamaz benim gözümde :A

Biz kazandık ve kazanacağız :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarı finalistlerin finale çıkanlardan daha iyi olduğu şarkı yarışması olarak hatırlanacak bu sezon.:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İrem Derici ile Gülşen'i ve onları destekleyen forumdaki her bir üyeyi tebrik ediyorum böyle Sıla manyağı bir forumda iki sene üst üste tokadı vurmuşlar kolay iş değil valla :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla10.net gelecek yılların kazananlarını da gururla sunar:

2017 kazananı: Sıla
2018 kazananı: Sıla
2019 kazananı: Sıla
2020 kazananı: Sıla
2021 kazananı: Sıla
2022 kazananı: Sıla
2023 kazananı: Sıla
2024 kazananı: Sıla
...
2889 kazananı: Sıla
Allah gecinden versin o zamanı görür müyüz kanka :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim için çok güzel bir deneyim oldu etkinlik başlamadan demiştim ben Yankıyı tutuyorum diye ama Sılanın bu sefer sevdiğim şarkısı şampiyon olduğundan dolayı memnunum :bhr:

Bu büyük etkinlikte iyi sunum için elimden geleni yaptım ve liste oluşturmada ben hastayken ve cenazemiz varken grupları açıp bana yardımcı olan @Bully a başta olmak üzere ve katılım sağlayan etkinliğe destek olan tüm üyelere teşekkür ediyorum 2017 de inş yine buluşuruz:bhr::bhr::bhr:

Şimdide bir diğer büyük etkinliklerden olan Favori Film etkinliğinde yine özel dostluk olarak sevdiğim @Yiğitt ile iyi bir sunum yapmaya çalışacaz orada görüşürüz
:Z:Z:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim için çok güzel bir deneyim oldu etkinlik başlamadan demiştim ben Yankıyı tutuyorum diye ama Sılanın bu sefer sevdiğim şarkısı şampiyon olduğundan dolayı memnunum :bhr:

Bu büyük etkinlikte iyi sunum için elimden geleni yaptım ve liste oluşturmada ben hastayken ve cenazemiz varken grupları açıp bana yardımcı olan @Bully a başta olmak üzere ve katılım sağlayan etkinliğe destek olan tüm üyelere teşekkür ediyorum 2017 de inş yine buluşuruz:bhr::bhr::bhr:

Şimdide bir diğer büyük etkinliklerden olan Favori Film etkinliğinde yine özel dostluk olarak sevdiğim @Yiğitt ile iyi bir sunum yapmaya çalışacaz orada görüşürüz
Tebrik et bir de itaat edin :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Rica ederim canım, senin de emeklerine sağlık, forumun en özel etkinliklerinden birinde daha katkın olmuş oldu böylelikle :Z

İyi ki ısrar ettin de yaptık etkinliği, güzel ve eğlenceli zamanlar geçirdik, önemli olan da hep birlikte keyifli vakit geçirmemiz zaten :D

Simge'nin kazanmasını isterdim ama Afitap da iyi şarkı tabii, tebrik ederim. :X