2012 En Favori Şarkı 2012 | Büyük Final | Es vs Yoruldum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi en favori şarkı?

• Es (Mustafa Ceceli)

Oy: 7 31.8%
  • Yoruldum (Sıla)

Oy: 15 68.2%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Sıla şampiyon olursa ona tweet atın bence. :D

Mustafa çok daha tiz söylüyor ve içinde gibiyiz şarkının kazanamaması ilginç olur.

İki şarkı da youtube'de 17 milyon küsür kez izlenmiş. Başarıları tesadüf değil. Ben oyumu "Es" için kullanıyorum farklı geride kaldığı ve bu kadar farkı haketmediğini düşündüğüm için. :)

Mustafa çok daha tiz söylüyor ve içinde gibiyiz şarkının kazanamaması ilginç olur.

Öncelikle şarkıyı nasıl okuduğunu değil, şarkıyı değerlendiriyoruz. :) Zaten her ikisi de seslerini ispatlamış sanatçılar. :) Karşılaştırmaya gerek yok şu anda. :)
Bence final Sıla-Göksel arasında olmalıydı. En azından finalin bir heyecanı kalırdı. :D

Öncelikle şarkıyı nasıl okuduğunu değil, şarkıyı değerlendiriyoruz. :) Zaten her ikisi de seslerini ispatlamış sanatçılar. :) Karşılaştırmaya gerek yok şu anda. :)
Bence final Sıla-Göksel arasında olmalıydı. En azından finalin bir heyecanı kalırdı. :D

Mustafa ikisinden de iyi her anlamda ama Sıla da çok iyi. :D

Sıla çok iyi bir şekilde ilerliyor, bu sene birinci olmayı haketti bence sonuna kadar :)

Sonuç tartışmasız zaten.Kesinlikle haketti :)

- - - Ekleme - - -

Bu arada 17 milyon 18 milyon sözleri geçmiş arada.Ama her iki klibin de çıkış tarihine bakmanızı tavsiye ederim :) Arada 2-3 ay gibi bir süre oynuyor.Ama oransal olarak Sıla neredeyse yakın gitmiş :)

Sonuç tartışmasız zaten.Kesinlikle haketti :)

- - - Ekleme - - -

Bu arada 17 milyon 18 milyon sözleri geçmiş arada.Ama her iki klibin de çıkış tarihine bakmanızı tavsiye ederim :) Arada 2-3 ay gibi bir süre oynuyor.Ama oransal olarak Sıla neredeyse yakın gitmiş :)

2 aydan az fark var o kadar fark etmez. Asıl çok dinlendiği dönemler geçti zaten iki şarkının da. :):)
Ama Sıla'nın yükselme grafiği daha iyi uzun vadede geçecektir...

2 aydan az fark var o kadar fark etmez. Asıl çok dinlendiği dönemler geçti zaten iki şarkının da. :):)
Ama Sıla'nın yükselme grafiği daha iyi uzun vadede geçecektir...
Bence iki şarkıcı da Türkiye'de gelecek sunan şarkıcılar.Kalıcı olacakları aşikar.Çok daha iyi projeler de yer alacakları da aşikar.

Daha iyisini yapabilirler mi bilemem ama uzun süre müzik dünyasının zirvesinde kalmaya devam edecekleri kesin. :)
Bence yapabilirler aslında çok daha iyi projeler yapabilirler.Ama bence kariyerlerinin yüksek bir tabakasındalar şuanda.Yeni albümleri bir daha ne zaman gelir bilmem ama çok iyi bir albüm bekliyorum Sıla'dan seneye.Mümkünse hareketli şarkılarını 1-2 tane arttırsın albümde :)