2011 En Favori Şarkı - 2011 | Büyük Final | Aşk Kaç Beden Giyer vs Değmesin Ellerimiz

En Favori Hangisi ?

• Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

Oy: 8 38.1%
  • Model - Değmesin Ellerimiz

Oy: 13 61.9%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Valla Eurovision'da gördük sesi çok çok kötüydü. Ama normalde şarkılarını ben de seviyorum. Bir şekilde iyi hale getiriyorlar sesi kayıtlarda :)

Adminim sana soruyorum Türkiye'nin en iyi canlı şarkı söyleyen sanatçısı kimdir?

İnşallah istediğim cevabı verirsin :D

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

ben canlı performans sadece ses değildir ki gösteri de önemlidir

Ne gösterdi ki! Sahne de kötüydü, kıyafet kötüydü, neyse konumuz Hadise'nin kılığı değil zaten. Ben sesini pek beğenmiyorum. Ama asıl beğenmediğim bu şarkısı. Model ise bu albümüyle benim gönlümün her santimini fethetti, çok çok iyi şarkılar var, değmesin ellerimiz de onlardan biri.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Adminim sana soruyorum Türkiye'nin en iyi canlı şarkı söyleyen sanatçısı kimdir?

İnşallah istediğim cevabı verirsin :D

Bence ses olarak Kibariye'dir... Senin istediğin cevap İbrahim Tatlıses, o da tartışılmaz tabii ses konusunda :)

Günümüzün popüler isimlerinden Sıla'nın canlı performansını çok başarılı buluyorum.

Duman'ın canlı performansı çok başarılı. Şebnem Ferah aynı şekilde. Model'i çok fazla canlı dinlemedim ama dinlediğim kadarıyla iyiydi :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bence ses olarak Kibariye'dir... Senin istediğin cevap İbrahim Tatlıses, o da tartışılmaz tabii ses konusunda :)

Günümüzün popüler isimlerinden Sıla'nın canlı performansını çok başarılı buluyorum.

Duman'ın canlı performansı çok başarılı. Şebnem Ferah aynı şekilde. Model'i çok fazla canlı dinlemedim ama dinlediğim kadarıyla iyiydi :)
Ben dinledim canlı seside güzel :D.Hadisenin sesi kötü diyemeyiz ama yeterince iyi değil :).