2022 En Favori Üye 2022 | 5. Tur | Yakamoz-Asi vs Sherlock

Hangi üye çeyrek finale yükselsin?

• Yakamoz-Asi

Oy: 16 45.7%
  • Sherlock

Oy: 19 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sonlara doğru eşitlik oldugunda poşeti kafasina geçir boğ onu. : Satma beni... :A
Ondan bi cacık olmaz. :A
Paramparçayım…
vay, sen hainligi iyice benimsemissin :A
Dosi Hanım teşekkür ediyorum, yoldaşım bildiğim 12. Haindam’a gerekli yanıtı verdiğiniz için. :A
Zor bir eşleşme olmuş.. Ancak yoldaşımı satamam, gerçek SABAR'ın bir parçası olmak bunu gerektirir. Bu yüzden @Yakamoz-Asi dedim. :A @Sherlock
Mesaja bak uzun zamandır gördüğüm en büyük ters köşe. :A

Yoldaşlarımla sizin bu çakma örgütü kendi isteğiniz ile dağıtmanız için size biraz süre tanıdık, ondan sonra olacaklardan biz sorumlu değiliz. @Yakamoz-Asi yaşlı başlı adam, kendisine zarar gelsin istemiyoruz. :A @MasacRE @MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Paramparçayım…

Dosi Hanım teşekkür ediyorum, yoldaşım bildiğim 12. Haindam’a gerekli yanıtı verdiğiniz için. :A

Yoldaşlarımla sizin bu çakma örgütü kendi isteğiniz ile dağıtmanız için size biraz süre tanıdık, ondan sonra olacaklardan biz sorumlu değiliz. @Yakamoz-Asi yaşlı başlı adam, kendisine zarar gelsin istemiyoruz. :A @MasacRE @MEnes
İşine gelince yoldaşım , işine gelmeyince onlar başka sen başka. :A
@Dosi

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,118
Puanı
1,060
Paramparçayım…

Bunlar daha iyi günlerin. :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Oylamalarda son saatler. Olası bir eşitlik durumunda anket 1 gün uzatılıp genel bir etiket yapılacaktır

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...