2020 En Favori Üye 2020 Kazananı: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
@Dosi canım arkadaşım 2020 dünyaya her ne kadar uğursuz gelse de, forumda 2020 yılı senin yılın oldu. Moderatörlüğe yükselmen, favori üye seçilmen, her hafta enler listesine damga vurman tam bir başarı silsilesi oldu.

Benim aksime emeklerinin karşılığını alman beni çok mutlu tebrik ediyorum. :bhr:

@Tolstoyevski senin de emeklerine sağlık.

@Sherlock sen de kazanmış sayılıyorsun zaten sıkıntı yok, sana da tebrikler. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Dün yazamadım, tebrikler yoldaşlarım... @Dosi @Sherlock Finalde iki yoldaşımı görmek, kazananın da yoldaşım olması beni mutlu etti... Zey bunu gerçekten hak ettin asıl tebrikleri sana gönderiyorum. Adaşım leş zaten o önemli değil... :A

Etkinliği de sorunsuz bir şekilde ilerletip bitirdiniz, ikinizin de eline emeğine sağlık. :D @Tolstoyevski @Dosi
Teşekkür ederim :bhr:
Adaşına tipik lafını atmışsın, şaşırtmadın :A
Final turu onunla eşleşmek güzel bir duyguydu çünkü o da kazansaydı yine mutlu olacaktım :Z

@Dosi canım arkadaşım 2020 dünyaya her ne kadar uğursuz gelse de, forumda 2020 yılı senin yılın oldu. Moderatörlüğe yükselmen, favori üye seçilmen, her hafta enler listesine damga vurman tam bir başarı silsilesi oldu.

Benim aksime emeklerinin karşılığını alman beni çok mutlu tebrik ediyorum. :bhr:

Teşekkür ederim canım :bhr: Forum hayatım olarak 2017 yılında ileride bu denli güzel geçeceğini asla tahmin edemezdim. Bırakma aşamasındayım ama sonra kalarak sen dahil şuan edindiğim bir çok sağlam dostluklar edindim ve bu herşeye bedel.
Zirve yılım oldu gerçekten :D darısı senin başına :bhr:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: MEnes and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :bhr:
Adaşına tipik lafını atmışsın, şaşırtmadın :A
Final turu onunla eşleşmek güzel bir duyguydu çünkü o da kazansaydı yine mutlu olacaktım :Z

Teşekkür ederim canım :bhr: Forum hayatım olarak 2017 yılında ileride bu denli güzel geçeceğini asla tahmin edemezdim. Bırakma aşamasındayım ama sonra kalarak sen dahil şuan edindiğim bir çok sağlam dostluklar edindim ve bu herşeye bedel.
Zirve yılım oldu gerçekten :D darısı senin başına :bhr:
Ben bırakma aşamasındayım şimdi de, tahmin yarışmasından elenmemi bekliyorum. :A

Benim için kendim için en iyisi gitmek, hak ettiğim değeri göremedim, göreceğimi de sanmıyorum. :D

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben bırakma aşamasındayım şimdi de, tahmin yarışmasından elenmemi bekliyorum. :A

Benim için kendim için en iyisi gitmek, hak ettiğim değeri göremedim, göreceğimi de sanmıyorum. :D
Sen benle 2018 ortalarında muhabbete başladın, öncesinde neler neler olmadı ki ama ben bunlara rağmen gitmedim. Sevdiklerimle muhabbetime baktım ve keyif aldığım için foruma katkılar için konu ve etkinliklere yoğunlaştım. Er ya da geç işler yoluna giriyor ve ilk etapta sadece sevdiğin insanlar ile vakit geçirmeye bak. Foruma katkıların büyük ve geçte olsa karşılığını buluyor.
Sherlock misal o da az şeyler yaşamadı ve o da bırakıyordu ama zor ikna etmiştik dönmesi için.
Bırakma kısmını askıya al😊

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Sen benle 2018 ortalarında muhabbete başladın, öncesinde neler neler olmadı ki ama ben bunlara rağmen gitmedim. Sevdiklerimle muhabbetime baktım ve keyif aldığım için foruma katkılar için konu ve etkinliklere yoğunlaştım. Er ya da geç işler yoluna giriyor ve ilk etapta sadece sevdiğin insanlar ile vakit geçirmeye bak. Foruma katkıların büyük ve geçte olsa karşılığını buluyor.
Sherlock misal o da az şeyler yaşamadı ve o da bırakıyordu ama zor ikna etmiştik dönmesi için.
2 aylık ara vermek bana çok iyi gelmişti çok hafiftim. Sonra buraya döndüm yine aynı şeyler yine kısır döngü. Herkeste aynı etkiyi göstermiyor demek ki. :D

• Üzücü

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim :Z

Teşekkürler :bhr:

Teşekkürler canım. Sen de iyi ilerledin. Çeyrek final güzel bir başarı🤗

Çok teşekkür ederim. Ben de seni tebrik ederim. Hem aldığın derece iyi hem de yeni üye olarak bu kadar ilerlemen muhteşem 🤗

rica ederim cnm senin aracılığın ile bende bana çeyrek finale kadar destekleyenlere teşekkür ederim ben o kadarda ilermem diyordum senden önceki eşleşmede gittim derken çeyrek finale yükselmem bana süpriz olmuştu çokta mutlu etmişti senin kazanmanda çok daha mutlu etti sen bunu hak etmiştin çabanla emeğinle bunu hak etmiştin tekrar tebrik ederim cnm :D

• Harika

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
çok tebrik ederim :D

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@bazinga beni yorumlaman için daha ne yapmalıyım? :A
Sorgu odası içimde kalmıştı bhnd yapmadın diye, favori sözlük es geçtin, sırf bari burada yorum alayım diye kazandım :A
Her sene ya final, yada kazanan konusunda yorumun oluyordu 😏
(Yorumuma harika atmış olman bu kez yeterli değil benim için bilesin :A )

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Etkinliğin 11. yılında, 10. oylama sonucu kazanan @Dosi'yi tebrik ederim. Kazanmayı en çok hak eden kişilerden biriydi şüphesiz.

Şöyle geriye dönüp bakınca bu etkinliği kazananlar, ikincileri hep forumun efsaneleri oldular ve birkaç kişi dışında hala da forumda dönem dönem de olsa aktif, çok sevilen isimler durumundalar.

Bu yılki zorlu rekabette finale kadar yükselebilmek de inanılmaz bir başarı. @Sherlock'a büyük tebrikler, başka bir yılda kazanacağına da inancım yüksek.

Bu yıl büyük atağa kalkan ve forumun en büyük renklerinden olan @Tolstoyevski ve bu yıl aramıza yeni katılan, kısa sürede herkesin çok sevdiği isimlerden biri haline gelen @The_Erinch'e de yarı final başarıları için büyük tebrikler.

Oylarıyla beni çeyrek finale kadar taşıyan herkese de teşekkürler.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Etkinliğin 11. yılında, 10. oylama sonucu kazanan @Dosi'yi tebrik ederim. Kazanmayı en çok hak eden kişilerden biriydi şüphesiz.

Şöyle geriye dönüp bakınca bu etkinliği kazananlar, ikincileri hep forumun efsaneleri oldular ve birkaç kişi dışında hala da forumda dönem dönem de olsa aktif, çok sevilen isimler durumundalar.

Bu yılki zorlu rekabette finale kadar yükselebilmek de inanılmaz bir başarı. @Sherlock'a büyük tebrikler, başka bir yılda kazanacağına da inancım yüksek.

Bu yıl büyük atağa kalkan ve forumun en büyük renklerinden olan @Tolstoyevski ve bu yıl aramıza yeni katılan, kısa sürede herkesin çok sevdiği isimlerden biri haline gelen @The_Erinch'e de yarı final başarıları için büyük tebrikler.

Teşekkürler Patron :bhr: :bhr: :bhr:

• Beğendim
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Etkinliklerinle, özel konularınla, mesajlarınla sonuna kadar hak ettin canım tebrikler. :bhr: :Z @Dosi

Son 4'e kalan @Sherlock @Tolstoyevski ve @The_Erinch'e de tebrikler. :Z
Çok teşekkürler. :Z

hayırlı olsun tebrıkler dosı sherlok :A @Tolstoyevski
Teşekkürler. :A Önümüzdeki senelerde sen de katılım gösterirsin artık. :D

Kazanan: @Dosi
Finalist: @Sherlock
Yarı Finalistler: @Tolstoyevski @The_Erinch
Çeyrek Finalistler: @Angelica @Bully @bazinga @serhatt
İlk 16'ya Kalanlar: @Aserat @Emre Ozansoy @Özgür @Turkuazz @dreamy @mesmeso61 @Yiğitt @Afet Güçverir

Öncelikle İlk 16 dan; Kazanana kadar herkesi tebrik ediyorum.
Etkinlikteki efor,emek,düzen,tertip için @Tolstoyevski ve @Dosi ayrı tebrik ediyorum.

İlk Kadın Kazanan olarak tarihe geçen 2020 nin Arı Mayası Zeynep; başarılarının daim olmasını diliyorum.
Hakettiğin bir başarıya eriştin.
Herkesin sonuç konusunda gönlünün rahat olduğuna inanıyorum.

Tebrikler.

Enescim; gördüğüm en başarılı görev adamısın;sende dibine kadar hakettin 2.liği ama ikinizde kazanansınız.

Bir Not kendimle ilgili olacak;

24.Kasım 2019 da üye olduğum forumda ; daha 10. ayımda Son 4 e kaldım. Büyük onur ve mutluluk benim için;o nedenle HEPİNİZE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM ,İYİ Kİ VARSINIZ.
Abi çok teşekkür ederim, yine birbirinden güzel cümleler yazmışsın. Bu cümleleri kuruyor olman benim için gerçekten çok değerli. :D

Bu arada @Sherlock ikinci bitirmene sevindim senide tebrik ediyorum
Teşekkürler abla. :D

Sonuna kadar hak ettin tebrik ederim @Dosi fazla uzun mesaj yazmayı sevmem :A Aynı zamanda finale kalan @Sherlock seni de tebrik ederim. Ayrıca bu oylamayı hazırlayan yine @Dosi ve @Tolstoyevski yı de ayrı olarak tebrik ediyorum.
Çok teşekkürler. :D

Tebrik ederim @Dosi ... Gerek Fav10daki aktifliğinle gerek samimiyetine hak ettin....

Sanada tebrikler @Sherlock ...
Teşekkürler. :D

Yanlış bilmiyorsam yarışmayı kazanan ilk kadın olmanın yanı sıra aynı zamanda yarışmayı benden sonra kazanan 2.mod oldun tebrikler @Dosi sonuna kadar hak etmiş olduğun bir şampiyonluk @Sherlock hocam da finalde kazansa aynı cümleleri onun için kullanacaktım. Yarı finale kadar gelen @Tolstoyevski hocam ve @The_Erinch de büyük iş başardı.
Hocam sağ ol, var ol. :A Büyük adamsın. :A

Ben dün oyumu kullanmıştım ama o konuya açıklamasını yazamamıştım. Öyle kalmış. :A Kısmet bu konuyaymış. :A
Önce o açıklamamı yazayım.

"Oyumu hemen kullanmak istememiştim. Biraz düşünüp beklemek istedim. Çünkü iki isim de çok sevdiğim isimler. Özellikle bu sene iki üyeyle de çok paylaşımım oldu. Benim için çok kıymetli iki isim de. Forum için yaptığınız etkinlikler olsun, yorumlarınız olsun, sohbetiniz olsun öne çıkan isimlerdensiniz. Bu aşamada hanginize oy verirsem vereyim diğerinin kırılmayacağını düşünüyorum. Benim gözümde bu aşamaya geldiğinize göre ikiniz de bu senenin en favori üyesi oldunuz zaten. :bhr: @Dosi @Sherlock

Ama ben @Dosi demek istiyorum." demiştim.

@Dosi seni tebrik ediyorum. Bu sene gerçekten çok emek verdin ve emeklerin karşılığının alınması kadar güzel bir şey yok bence bu hayatta. Kesinlikle hak ettin. :Z En Favori Üye olan ilk kadın olman da ayrıca mutlu etti. :bhr: Tebrik ederim. :Z

Ve @Sherlock beyciğim sizi de tebrik ediyorum. :Z Buraya kadar gelmek dahi başlı başına bir başarı zaten. :bhr:

Son 4'ün diğer iki ismi @Tolstoyevski ve @The_Erinch sizleri de tebrik ederim. :bhr:

Ve son olarak etkinliğin yürütücüleri olarak @Dosi ve @Tolstoyevski kısa sürede harika bir etkinlik yürüttünüz, emeğinize sağlık. :Z
Bütün güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim Özgür beyciğim, söylememe gerek yok ancak duygularımız karşılıklı. :bhr: :Z

Tebrik ederim :) Hak edilmiş bir galibiyet :)
Bir noktaya kadar oy kullandım sonrasında kimseyle arama soğukluk girmesin diye oy kullanmadım. Kusura bakmayın ikinizde @Dosi ve @Sherlock :)
Çok teşekkür ederim, canın sağ olsun. :D

Çok teşekkür ederim ortağım :bhr: ikimiz de bu sene ilk deneyimler edindik etkinlikte, ve önceki konuda da belirttiğim gibi ortağım kelimesine yakışır bir eşleşme oldu ve doğru yerde 🤗
Aynen öyle ortağım, iyi ki varsın... :bhr:

Tebrikler 🎊🎈🍾🎉 @Dosi bu yılın kazananı oldun.Baştan sona Hak edilmiş bir ödül,emeği geçen herkesin başta @Tolstoyevski (Neşet) ve Zeynep Olmak üzere tüm forumun oylarına sağlık. @Sherlock yoldaşım içinde bir çift lafım var.Mağluptur bu yolda galip... 😍 :A
Çok teşekkürler yoldaşım, sen de gayet iyi ilerledin. Sondaki anlamlı cümlen de durumu özetlemiş. 🤩

Çok teşekkürler. :D

Tebrikler @Dosi kazanmana sevindim tüm algılar yıkılmış oldu böylece. :D Hak ettin gerçekten. :A

@Sherlock bey sen finali hak etmedin ama olsun senin gibiler çok yok oldular :A Tebrikler sana da hadi hadi :A
Bak bak şova bak... Reyting profesörü dedik, Acun beyin gözdesi dedik, sektöre yön veren kaliteli insan dedik onun bize söylediği şeylere bak. :A Hadi teşekkür edeyim ben de o zaman. :A

Dün yazamadım, tebrikler yoldaşlarım... @Dosi @Sherlock Finalde iki yoldaşımı görmek, kazananın da yoldaşım olması beni mutlu etti... Zey bunu gerçekten hak ettin asıl tebrikleri sana gönderiyorum. Adaşım leş zaten o önemli değil... :A

Etkinliği de sorunsuz bir şekilde ilerletip bitirdiniz, ikinizin de eline emeğine sağlık. :D @Tolstoyevski @Dosi
Ahahahahaha ulan övüyor musun gömüyor musun belli değil her zaman olduğu gibi. :A Sana da teşekkür edeyim bari adaşım, biliyorsun küfrü bıraktım ve son derece terbiyeli bir insanım. :A

Çok teşekkür ediyorum Serhat beyciğim. :A

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim, buranın kurucusu ve buradaki insanların tanışmasını, bir araya gelmesini sağlayan kişiden böyle övgüler almak mutluluk verici. :Z

Bu övgüler sonrası başyapıt etkinliğinin yeni sezonuna hemen geçiş yapmak farz oldu...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Teşekkür ederim :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi ilk mesajdaki resmi, bürokratik tebriği saymazsak bir kez de buradan şahsi olarak canı gönülden tebrik ediyorum. Sadece 2020 değil, son senelerde foruma çok büyük emekler verdin ve etkinliklerle canlı tuttun ve hareketlilik kazandırdın. Daha önce de dediğim gibi, üstüne soğuk iklimin sıcakkanlı insanı özelliğin ve hoşsohbetin de eklenince, kaçınılmaz gerçekleşmiş oldu. Aynı zamanda birçok etkinlikte işbirliği yaptığımız için kuralcı ve disiplinli tutumuna da yakından çokça şahit olduk ve oldukça da faydası görüldü, üstelik sadece mobilden yürütüyor olman birçok etkinliği, konuyu; başlı başına emek isteyen bir durum. Tekrardan tebriklerimi iletiyorum, forumun ilk en favori kadın üyesi olmandan dolayı kutluyorum. (bu da biraz bürokratik oldu ama alışkanlık işte...)

• Harika

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Sherlock bir büyük tebriği de sana iletiyorum, son senelerde forumdaki katkın ve emeğin çok büyük. Arkadaş canlısı tutumun ve organize hareket yeteneğinle (bu tabiri de şu an uydurdum ama uydu bence...) yürüyüp gittin, gönüllerde taht kurdun. Finale kadar da büyük bir başarıyla bu durum etkisini gösterdi ve sonuna dek adını finale yazdırmayı hak ettin, tekrardan tebrik ediyorum. Kaybeden olmadı, kazanan forum ve dostluk oldu.

@The_Erinch daha foruma üyeli 1 sene bile olmamasına rağmen gerçekten daha önce görülmemiş bir başarıya imza attın, belki de şimdiye dek yarı finale kalanlar arasında en yeni üye sensindir. Tabi ki bu babacan tutumuna, dinamik tezcanlılığına ve birçok şeye bağlı gelişti... Bu yüzden seni de sonuna dek tebrik ediyorum yarı final adına.

Ve bütün foruma da şahsi olarak tekrardan teşekkür ediyorum. Nice senelere inşallah...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Dosi ilk mesajdaki resmi, bürokratik tebriği saymazsak bir kez de buradan şahsi olarak canı gönülden tebrik ediyorum. Sadece 2020 değil, son senelerde foruma çok büyük emekler verdin ve etkinliklerle canlı tuttun ve hareketlilik kazandırdın. Daha önce de dediğim gibi, üstüne soğuk iklimin sıcakkanlı insanı özelliğin ve hoşsohbetin de eklenince, kaçınılmaz gerçekleşmiş oldu. Aynı zamanda birçok etkinlikte işbirliği yaptığımız için kuralcı ve disiplinli tutumuna da yakından çokça şahit olduk ve oldukça da faydası görüldü, üstelik sadece mobilden yürütüyor olman birçok etkinliği, konuyu; başlı başına emek isteyen bir durum. Tekrardan tebriklerimi iletiyorum, forumun ilk en favori kadın üyesi olmandan dolayı kutluyorum. (bu da biraz bürokratik oldu ama alışkanlık işte...)
Teşekkür ederim 🥰🤗
Evet ben düzen ve tertip işine baya önem veririm :A bu yüzdende birlikte yürüttüğümüz
etkinliklerde sıkıntı yaşamadan atlattık. Forumun senelerdir uyguladığı bazı kurallara yenilik getirdik ve gayette iyi oldu. Herzaman ikinci bir B planı hazırda bekleten biriyim ama gerek kalmadı neyseki :A
Bende seni tebrik ederim. Daha öncede yarı final heyecanı yaşamıştın ve bu senede çok rahatça ilerledin her tur.

Bu sene sen de baya bi aktif oldun ve bunda benim katkım büyük çünkü seninle ortak bir çok ile imza attık ve atacağız ve oldukça iyi bir ikili olduk, muhteşem ikili :bhr: Şimdlik elimizde sadece Kicktipp kaldı.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@Sherlock bir büyük tebriği de sana iletiyorum, son senelerde forumdaki katkın ve emeğin çok büyük. Arkadaş canlısı tutumun ve organize hareket yeteneğinle (bu tabiri de şu an uydurdum ama uydu bence...) yürüyüp gittin, gönüllerde taht kurdun. Finale kadar da büyük bir başarıyla bu durum etkisini gösterdi ve sonuna dek adını finale yazdırmayı hak ettin, tekrardan tebrik ediyorum. Kaybeden olmadı, kazanan forum ve dostluk oldu.

@The_Erinch daha foruma üyeli 1 sene bile olmamasına rağmen gerçekten daha önce görülmemiş bir başarıya imza attın, belki de şimdiye dek yarı finale kalanlar arasında en yeni üye sensindir. Tabi ki bu babacan tutumuna, dinamik tezcanlılığına ve birçok şeye bağlı gelişti... Bu yüzden seni de sonuna dek tebrik ediyorum yarı final adına.

Ve bütün foruma da şahsi olarak tekrardan teşekkür ediyorum. Nice senelere inşallah...
Her ne kadar Back To Future düşük puan versende...Seni Seviyorum kardeşim;
Anlamlı açıklaman için teşekkür ederim. :love1:

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok teşekkür ediyorum dostum... Hem güzel sözlerin için, hem de yepisyeni icat ettiğin kelime için. Duygularımız, düşüncelerimiz karşılıklı biliyorsun zaten. 3️⃣ 3️⃣ (Emoji yerine bu sefer bunu kullanayım dedim, gerçi bu da emoji sayılır...)

• Harika