2018 En Favori Üye 2018 | 4. Tur | G Grubu

Hangi 2 üye 5.tura yükselsin ?

• Afet Güçverir

Oy: 19 70.4%
  • denizz19

Oy: 16 59.3%
  • MasacRE-

Oy: 13 48.1%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Afet Güçverir kafadan kenara ayırdık zaten :A

Kalan iki üye arasında karar vermek çok zor buraya kadar desteklediğim üyeler :(

Sanırım bir duygusal oyda burada kullanıcam kütük bey ne kadar kütükde olsa kadınların sorunuda bu kütük seviyoruz genimizde var :A Zaten geride de kalmış buda bir duygusal oydur @MasacRE- herkese başarılar :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Afet Güçverir kafadan kenara ayırdık zaten :A

Kalan iki üye arasında karar vermek çok zor buraya kadar desteklediğim üyeler :(

Sanırım bir duygusal oyda burada kullanıcam kütük bey ne kadar kütükde olsa kadınların sorunuda bu kütük seviyoruz genimizde var :A Zaten geride de kalmış buda bir duygusal oydur @MasacRE- herkese başarılar :bhr:
Yalana bak ben sana oy vermedim de ondan vermedin. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalana bak ben sana oy vermedim de ondan vermedin. :A
Aaa onlara bakmıyorum ben geçen tur da vermemiştin uygun gruptu sana kullandım :A @Arslan Bey Kullanmamış geçen tur ama bu tur kullandım yanı bunun açıklamasınıda Bully ile konusurkan yapmıştım otür düşüncede olmak yanlış burda @MasacRE- e kullanmasam içim rahat etmez diğer zaten Atacan :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa onlara bakmıyorum ben geçen tur da vermemiştin uygun gruptu sana kullandım :A @Arslan Bey Kullanmamış geçen tur ama bu tur kullandım yanı bunun açıklamasınıda Bully ile konusurkan yapmıştım otür düşüncede olmak yanlış burda @MasacRE- e kullanmasam içim rahat etmez diğer zaten Atacan :A :A :A
Sen beni neden katıyorsun ki işin içine? Hayır, ben ne alaka? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kütüğüne kıyamadın değil mi :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senden ötürü :A Gitmişsin en berbat gruba atmışsın beni :A Biri çenesi yerlerde sürünen 110 bin mesajlı marul kafalı @denizz19 diğeri forumda adminliğe kadar yükselmiş yılan suratlı @Afet Güçverir ne yapabilirim ben bu iki herife karşı :A
Kura ayoll napalım en azından ezilmemişsin oda kütük olduğundan sağlam durmuşsun sanırım yeter sana :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oy vermedim diye vermedin demişte Arslan Bey de vermemişti ona kullandım diyorum yanı otür oylama kesinlikle yapmıyorum kime içim siniyorsa :A
Sincap dili kullanıyorsun sanırım, ne dediğini anlamak için çevirici gerekiyor. :A

Çevir sincap!

sincap.jpg

Sanırım bana geçen tur oy kullanmadığımı söylüyorsun ama nereden biliyorsun oy kullanmadığımı, bu bir. İkincisi; konu ben değilim, sensin. Bana hiç bağlama yani. Konu ben değilim. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sincap dili kullanıyorsun sanırım, ne dediğini anlamak için çevirici gerekiyor. :A

Çevir sincap!

sincap.jpg

Sanırım bana geçen tur oy kullanmadığımı söylüyorsun ama nereden biliyorsun oy kullanmadığımı, bu bir. İkincisi; konu ben değilim, sensin. Bana hiç bağlama yani. Konu ben değilim. :A
Konuda çıkanları yazarkan gördüm Bazinga kullanmışsın denizde bana oy vermedim diye vermedin diyince güncel örnek olarak sen bana geçen turda vermemiştin sana kullanmıştım Arslan Bey de geçen tur vermemiş ama bu tur ona yine kullandım diye otür oylama yapmadıma örnek veriyorum ben sana kötü bir şey demedim hatta sana iyi bir şey dedim sohbetlerimizden büyük keyif alıyorum ve seni destekliyorum oy verip vermemek bunda asla etken olmaz hakta ettin bu yıl :bhr::bhr::bhr:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konuda çıkanları yazarkan gördüm Bazinga kullanmışsın denizde bana oy vermedim diye vermedin diyince güncel örnek olarak sen bana geçen turda vermemiştin sana kullanmıştım Arslan Bey de geçen tur vermemiş ama bu tur ona yine kullandım diye otür oylama yapmadıma örnek veriyorum ben sana kötü bir şey demedim hatta sana iyi bir şey dedim sohbetlerimizden büyük keyif alıyorum ve seni destekliyorum oy verip vermemek bunda asla etken olmaz hakta ettin bu yıl :bhr::bhr::bhr:
Yanlış çözmüşsün, yuh sana sincap! :A

sincap.jpg

Orada düşük olanlara oy kullandım ya da rekabet içerisine girebileceklere. Son ana kadar bekledim, daha sonra oy kullandım. Yoksa sana da oy kullanırdım tabii ki. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yanlış çözmüşsün, yuh sana sincap! :A

sincap.jpg

Orada düşük olanlara oy kullandım ya da rekabet içerisine girebileceklere. Son ana kadar bekledim, daha sonra oy kullandım. Yoksa sana da oy kullanırdım tabii ki. :)
Aaa bende diyorum kı işte oy verip vermemek önemli değil vermeyenlerede kullanıyorum diye örnek gösterdim istersen bana hiç kullanma ben uygun grupta sana oy vermek içime siniyorsa veririm bu tür hesaplar yapanlar zaten dost gözüyle bakmam hak yemek benim en korktuğum şey :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa bende diyorum kı işte oy verip vermemek önemli değil vermeyenlerede kullanıyorum diye örnek gösterdim istersen bana hiç kullanma ben uygun grupta sana oy vermek içime siniyorsa veririm bu tür hesaplar yapanlar zaten dost gözüyle bakmam hak yemek benim en korktuğum şey :A
Son ana kadar bekliyorum oy kullanmak için genelde. En düşük olanlara veriyorum genelde ya da düşük ama yaklaşabilecek olana. Benim içime sinen de bu. Fazla oy kullanma hakkı da yok. Benim oyum, ihtiyacı olana gidiyor genelde. Bir sonraki turlarda benden sana gelebilir, tabii başlarda kullanırsam. Rakibini genelde geçersin sen, oya ihtiyacın kalmaz. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Biraz düşünecem bu grubu :)
@denizz19 a daha önceki bir grupta zaten tur atlarsın tereddüt olduğum kişilere oy verecem demiştim ama bu turda tabiki ilk seçeneğim kendisi.
Diğer iki üyede tüm gruplarda oy verdiğim ve foruma farklı şekilde katkı sağlayan iki isim.

Ikinci seçeceğim isimde güzel anlaştığım kaliteli bulduğum kişi @MasacRE- (sende kaliteli sohbetlerinle katkıda bulunuyorsun ve tartışmalardan uzak olan bir üyesin)
MasacRE- Zor bir gruba düşmüş ama kesinlikle diğer tura gitmeyi hak eden bir üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...