2016 En Favori Üye 2016 | 4.Tur | C Grubu

Hangi 2 üye üst tura çıksın?

• EFE UYSAL

Oy: 13 44.8%
  • Çiğdem-

Oy: 21 72.4%
  • turkuazz

Oy: 8 27.6%
  • eskici

Oy: 15 51.7%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" 2016 dördüncü tur oylamaları ile devam ediyor!

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:

- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.
- Konularda oy verdiğiniz kişiler ve nedeni dışında başka mesaj yazılması yasaktır. Bu tür mesajlar olursa önce silinecek, devamında cezai işlem uygulanacaktır.
- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

*Anket süreleri 4 gündür.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zor bir karar oldu şüphesiz ama gönlümden geçen 2 isme oyumu verdim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1 oy hakkım var bu gurupta @turkuazz ve @eskici önceki turlarda hep destek olduğum üyeler oldular bu yıl büyük başarı sağladılar renk kattılar foruma ama zor bir seçimle @EFE UYSAL diyorum çünkü daha uzun yıllardır tanısıyoruz ve beni ablası kadarda çok seviyor kim çıkarsada gruptan fark etmez hepimizde hak ediyoruz diyeyim :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
1 oy hakkım var bu gurupta @turkuazz ve @eskici önceki turlarda hep destek olduğum üyeler oldular bu yıl büyük başarı sağladılar renk kattılar foruma ama zor bir seçimle @EFE UYSAL diyorum çünkü daha uzun yıllardır tanısıyoruz ve beni ablası kadarda çok seviyor kim çıkarsada gruptan fark etmez hepimizde hak ediyoruz diyeyim :A :A :A
Etiketleyince oy verdin sandim madem oy vermedin neden etiketliyorsun ayrica 1 oy hakkin yok kendine verecegine bana verebilirdin :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- dedim bir oyum ile ama 2. oy için karar vermek zor oldu. Hurdacı ile Efe arasında seçim yaptım.:A Hakeden üst tura çıkar umarım.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...