2020 En Favori Ülkeyi Birlikte Seçtik... Fav10'un En Favori Ülkesi: İtalya!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başından beri favorimdi, gitmek istediğim bir ülke. İnşallah kısa süre sonra imkanım olur. :X

Emeklerine sağlık @The_Erinch :D

• Harika
Reactions: The_Erinch
İtalya, final hariç hep oy verdiğim bir ülkeydi. Desteklediğim bir ülke kazanmış oldu diyebilirim :D @The_Erinch abi emeğine sağlık, her zamanki gibi bir etkinliği daha şipşak hallettin hemencecik :A

• Harika
Tebrikler İtalya. :A

Geçtiğimiz yıl ailem Roma'ya gitmişti, ben ders çalışmak zorunda olduğum için gidememiştim. :( Hayran kalmışlar, umarım bir gün ben de gidebilirim..

@The_Erinch emeklerine sağlık, yine çok başarılı bir etkinlik yürüttün. :D

• Harika
İtalya, final hariç hep oy verdiğim bir ülkeydi. Desteklediğim bir ülke kazanmış oldu diyebilirim :D @The_Erinch abi emeğine sağlık, her zamanki gibi bir etkinliği daha şipşak hallettin hemencecik :A
My rival is Turkish Airlines My Friend :D :D :D

Teşekkür ederim Utkucum. Katılımın için teşekkürler.

• Harika
Reactions: MasacRE
Tebrikler İtalya. :A

Geçtiğimiz yıl ailem Roma'ya gitmişti, ben ders çalışmak zorunda olduğum için gidememiştim. :( Hayran kalmışlar, umarım bir gün ben de gidebilirim..

@The_Erinch emeklerine sağlık, yine çok başarılı bir etkinlik yürüttün. :D
Ben teşekkür ederim katılımın için Kaancım. :bhr:

• Harika
Reactions: Bully
Önceki turlarda her ne kadar ABD'yi desteklesem de kazananın İtalya olmasını istemiştim, açık ara da birinci çıktı zaten. :Z

Eline, emeğine sağlık abi yine çok güzel ve hızlı bir etkinlik oldu. :bhr: Yenilerini bekliyoruz.

• Harika
The Sopranos.jpg

Benim de favorilerim arasında yer alıyordu İtalya. Yalnızca mimarisi sebebiyle bile hayranlık duyulabilecek bir ülke zaten... O yüzden sevindim kazanmasına her ne kadar finalde oyumu ABD'den yana kullanmış olsam da.

Eline ve emeğine sağlık abi, yine baştan sona olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir etkinlik oldu. :D @The_Erinch

• Harika
Önceki turlarda her ne kadar ABD'yi desteklesem de kazananın İtalya olmasını istemiştim, açık ara da birinci çıktı zaten. :Z

Eline, emeğine sağlık abi yine çok güzel ve hızlı bir etkinlik oldu. :bhr: Yenilerini bekliyoruz.
Sağol Emrem; ben teşekkür ederim herzaman ki desteğine .

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy
Ekli dosyayı görüntüle 89991

Benim de favorilerim arasında yer alıyordu İtalya. Yalnızca mimarisi sebebiyle bile hayranlık duyulabilecek bir ülke zaten... O yüzden sevindim kazanmasına her ne kadar finalde oyumu ABD'den yana kullanmış olsam da.

Eline ve emeğine sağlık abi, yine baştan sona olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir etkinlik oldu. :D @The_Erinch
Teşekkürler Enescim;
İşimiz bu; seri,şipşak :D :D :D

Sevgilerimle :bhr:

• Harika
Reactions: Sherlock
En başından beri en büyük favorilerimdendi, kazanmasına sevindim. :Z

Sadece Roma'ya gidip her sokağına ayrı hayranlık duydum. Koronavirüs çıkmasaydı bu yaz Venedik, Floransa ve 1-2 daha küçük şehri kapsayan bir tur planlıyordum. İnşallah başka bir zamana kısmet olur. Her bir şehri ayrı heyecan verici güzellikler ülkesi...
bende irlandadan floridaya gidecektim korona çıkmasaydı @bazinga

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...