En İyi Survivor Tahmincisi Belli Oldu

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Toplam 20 kişinin tahmin yaptığı En İyi Survivor Tahmincisi Etkinliği'nin 1.si belli oldu.

Kıran kırana geçen mücadele sonucu @The_Erinch @alperuz @MasacRE @dreamy ve @DarkLegenD etkinliği 10 üzerinden 8.25 puanla ilk sırada tamamladılar. Yarışma başlarken konuda belirtilen ve özel mesajla da bildirilen son 8 kişi için yapılan SMS tahmini sıralaması şampiyonu belirledi.

Buna göre @dreamy ve @The_Erinch 3. olurken; @DarkLegenD ve @alperuz 2. oldu. Rakiplerine göre daha az hatalı tahmin yapan @MasacRE ise 1. oldu.

Kendisini tebrik ediyor ve kütüğünü takması için @Bully i sahneye davet ediyoruz....
Capture.JPG

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Utku beyciğim be... Kelimenin tam anlamıyla şov yapmış, bir insan her konuda mı üstün ırk olur...

Sapıklık desen var... Sanat desen var... Sabar desen var... Zeka desen var... Spor desen var... Tahmin yeteneği desen var... Bütün iyi özellikleri tek potada eritmiş adam resmen, helal olsun. :A @MasacRE

Tebrik ediyorum kendisini...

Ben neden yokum... O kadar mı batırdık destansı ilk tur performansımdan sonra... @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Utku beyciğim be... Kelimenin tam anlamıyla şov yapmış, bir insan her konuda mı üstün ırk olur...

Sapıklık desen var... Sanat desen var... Sabar desen var... Zeka desen var... Spor desen var... Tahmin yeteneği desen var... Bütün iyi özellikleri tek potada eritmiş adam resmen, helal olsun. :A @MasacRE

Ben neden yokum... O kadar mı batırdık destansı ilk tur performansımdan sonra... @xemrexxx
8 puan almışsın sıvayamamışsın :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060

Forumun bir sapığı eksikti.Sayende o da oldu.Yoldaşımın ne sapıklığını gördün ? :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hayır tatlişkom elenme haftalarındaki eleme adaylarına göre sıraladım hiç mi üni. Sınavında mantık sorusu çözmedin :A
Herkes herkesle potaya çıkmadı ki, bu şekilde kesin sonuca ulaşamazsın :A nasıl bir sms sıralaması çıkardın ortaya merak ettim yaz da görelim bakalım :A mesela Cemal Can ve Elif sadece 1 kez potaya çıktılar ve birbirlerine karşı çıktılar, nerden biliyorsun Cemal Can’ın birinci Elif’in ikinci olmadığını yani Elif’in ikinci olarak elenmediğini :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Herkes herkesle potaya çıkmadı ki, bu şekilde kesin sonuca ulaşamazsın :A nasıl bir sms sıralaması çıkardın ortaya merak ettim yaz da görelim bakalım :A mesela Cemal Can ve Elif sadece 1 kez potaya çıktılar ve birbirlerine karşı çıktılar, nerden biliyorsun Cemal Can’ın birinci Elif’in ikinci olmadığını yani Elif’in ikinci olarak elenmediğini :A
Zaten 5 inden 2si tahmin yapmamıştı direkt elendiler diğerleri de Nisa be Sercan ı ilk3 - 4 koymuş. En mantıklıyı kütük yapmış :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
8 puan almışsın sıvayamamışsın :A

Şike ile, kumpas ile puanımız düşürülmüş. :A