Empire Dizisi Oyuncusunun Parayla Kendini Dövdürdüğü Ortaya Çıktı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
65187

Empire dizisinin oyuncularından Jussie Smollett, homofobik ve ırkçı saldırıya uğradığı izlenimi vererek para karşılığında kendini dövdürünce polise yalan beyanda bulunduğu için cezalandırıldı. Dizideki maaşını artırmak için bu yolu seçtiği düşünülen Smollett, dizi ekibinden de özür diledi.

mpire dizisi oyuncusu Jussie Smollett, parayla adam tutup kendini dövdürmesiyle gündemde. 36 yaşındaki ABD’li oyuncuya, sahte ihbar yaparak polise yalan beyanda bulunduğu gerekçesiyle 100 bin dolar para cezası verildi. Yargı, Smollett'in pasaportunu teslim etmesini de istedi. Polis tarafından yapılan açıklamada, daha önce eşcinsel olduğunu söyleyen siyahi oyuncunun, "Kariyerini ileri taşımak amacıyla ırkçılıkla ilgili acıları ve ırkçılığa karşı öfkeyi kullandığı" belirtildi.

Olayın ortaya çıkmasının ardından, rol aldığı Empire dizisi ekibinden özür dileyen Smollett, “Sizi bu konuya dahil ettiğim ve aramalarınıza yanıt vermediğim için özür dilerim. Üzgün olduğumu söylemek istedim ve beni biliyorsunuz, bunu asla hiçbirinize yapmam, siz benim ailemsiniz. Yemin ederim, bunu yapmadım” dedi.

Ünlü oyuncu Empire dizisinin son 2 bölümünden çıkarıldı.
65188

.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,472
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,472
Puanı
1,061
Yok artık ya. İnsanlar para ve ün için ne yapacaklarını şaşırdılar. Hiç beklemezdim bu oyuncudan da böyle bir şey yapacağını. :A @bazinga @sokak sanati @Çiğdem @xemrexxx @MasacRE @DarkLegenD @turkuazz @kerem @destere @Forumdash @dreamy
Şaka gibi. İyi ki diziyi bırakmışım, seviyordum çünkü bunu. :A
Bu gaylerin entrikaları da bitmek bilmiyor:A @Harunnn60

Deniz Çakır'da yapmadım demişti ama görüntüleri çıktı :A Gerçi o sarhoştu mazur görülür ama bunun kafası Deni Çakır gibi değildi heralde:A
Aaa ben zaten buna gıcık oluyordum ben Hakemi tutuyordum :A :A :A @Forumdash
Jussie Smollett e karşı olan suçlamalar düşmüş ; suçlamaların düşmesi için Michelle Obama nin yargıçla görüştüğü iddiaları var bu sefer de Michelle Obama nin yardımcısına soruşturma açılmış en sevdiğim şey kaos resmen :bhr: :oley: @serhatt @Dosi @vadikızı @Aserat @Yiğitt @xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD
D2mHjF_VYAA_nr8.jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,834
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Jussie Smollett e karşı olan suçlamalar düşmüş ; suçlamaların düşmesi için Michelle Obama nin yargıçla görüştüğü iddiaları var bu sefer de Michelle Obama nin yardımcısına soruşturma açılmış en sevdiğim şey kaos resmen :bhr::oley: @serhatt @Dosi @vadikızı @Aserat @Yiğitt @xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD
Ekli dosyayı görüntüle 66111
Bilerek kendini dövdürdüğü itiraf etmesine rağmen nasıl serbest kalır :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Jussie Smollett e karşı olan suçlamalar düşmüş ; suçlamaların düşmesi için Michelle Obama nin yargıçla görüştüğü iddiaları var bu sefer de Michelle Obama nin yardımcısına soruşturma açılmış en sevdiğim şey kaos resmen :bhr::oley: @serhatt @Dosi @vadikızı @Aserat @Yiğitt @xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD
Ekli dosyayı görüntüle 66111
Ama bu resmen ırkcılık:A Adelet orda da mı yook:eek:

• Güldürdün