FOX Empire 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x4. Bölüm

bu bölüm andre li rhondalı yerler güzeldi yine cookie ile lucious arasındaki çekişmeyi izledik
andre empire a dönmek için karısıyla ortaklaşa hallettikleri vernon un cesedini çıkarmaya çalışıyordu o sahnede birden fazla kovuklu ağaç görünce kahkaha attım :) rhonda güzel bir kadın aslındada çok hırslı? hırsının kurbanı oluyor ..
neyse son anda lucious geldide empire a kabul edildiğini söyledi andrenin sevinçten bamyası düştü nerdeyse ? :)
hakeem ergeninin jamal ın portresine saspladığı bıçak yeni bir portre yarattı adamlar her durumu paraya çevirmesinii biliyor
cookie roxane tarafından lucius u ele vermesi için sıkıştırıldo cookie de bunu fırsata çevirip apex radyo alımını işe kattı bu durumda lucious un radyo üstündeki etkinliğini kırmak istedi sanırım
hakeem in kafayı çeekrken rastladığı laura adlı kızın seside harikaydı
ses demişken şu ana kadar izlediğim şarkı söyleyenler arasında jamal ın sesi her türlü daha kıymetli benim açımdan jamal biraz dop olmasa ses olarak muhteşem bir sese sahip belkide dopluğun verdiği bir avantaj orasını bilemiycem artık :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x5. Bölüm

genel anlamda güzeldi ama vaftizli kilise sahnesi muhteşemdi :)
andre günahlarını itiraf edip vaftiz olmaya niyetlendi özellikle son sahnede kilisede cookie ile jamal ve hakeem arasındaki diyaloğ ve lucious un içeri girişinden sonra yaşananlar güzel sahnelerdi..
son sahnede hakeem ergenini kaçırdılar umarım kalıcı hasar verip öyle bırakırlar :)
laura hakeem in kendisine yavşamasına izin vermedi kızı takdir ettim tek amacı şarkı söylemekmiş?
tinayı soydular (yani çantasını çaldılar :) ) gerçekten soysalar daha güzel olurdu muhteşem bir kız :)
freda itici bir tipe sahip ama yetenekli bir kız sanırım lucious un yeni yıldızı olacak
jamal ın ın resssamı jamala sarktı ondan yüz bulamayınca michael dopunu kaptı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x6. Bölüm

boom boom bang bang
hakeem ergeninin ağzı burnu dağıldıktan sonra yaptığı tripleri saymazsak genel anlamda güzel bir bölümdü
bu bölümde prison break in alex mahoni sini jamieson hentrop adında gey bir karakter olarak izledik , adamı görmek güzel bir sürpriz oldu yalnız oynadığı karakterden hayır yoktu pek :)
hakeem kaçırılıp dayak yedikten sonra triplere girdi tüm aile veledi kendine getirmek için seferber oldu neyseki sonunda başardı :)
freda çok ilginç bir karakter tam sokak serserisi onun potansiyelinden yararlanmak için elinden geleni yapıyor lucious oğullarına göstermediği yakınlığı freda adlı hipi kılıklı kıza gösterdi umarım başarılı olur :)
son sahnede yine cookie korumasıyla oynaşıyordu kadının boşu yok stres atmak için mutlaka birini buluyor :)
@sürgünüm ün anikası da hakeem ergeniyle yatıp kalkıyor kadına olan ufak bir sevgim vardı artık o da yok kala kala ergene kaldıysa bitmiş demektir:)
@xemrexxx nin hipopatam becky si ise kendisine popa adlı atı buldu onunla oynaşıyor altta kalanın canı çıksın sanırım popa altta kalacak :)
@Çiğdem- in ergenik veledi hakeem in ağzını burnunu dağıttılar ne biçim mutlu oldum :) velet kendine gelemedi bir türlü :)
@

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x7. Bölüm

güzeldi
cookie ile lazkopat sevgilisinin 3 gün üç gece kesintisiz güreşini çıkarsak güzel bir bölümdü :)

jamal ile annesi cookie nin gizlice ortaklaşa ürettikleri ve de jamal ın söylediği şarkı süperdi ?
lucious un zamanında annesi intihar etmiş ordan derin yaralar taşıyor lucious, ordaki duygularını fredanın şarkısına yansıttı birlikte söyledikleri bum bum bang bang güzel şarkıydı
lucious la lezosfer kadın mimi ile paylaşıp oynaştıkları manken gibi kadınlar harikaydı
laura nın sokakta söylediği şarkı güzeldi
andre daş gibi belediye balkanı ayrdımcısı kadını elinin tersiyle itti tam bir mal güya vaftiz olmuş o iş başka o iş başka şeyine gelen kısmeti tepmemek lazım :)
cookies in laz adlı sevgilisi tarafından kazıklanışı iyi oldu oynaşmayı seven dikenine katlanır :))

bu arada dikkat ettinizmi @sürgünüm @xemrexxx @OzaN @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @cevaa @cookies laura nın hakeem in ısrarıyla sokakta söylediği şarkı ajda pekkanın şarkısıyla aynıydı acaba orjinali ordanmı gelme ?
bu laura dan
buda ajda pekkandan :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x7. Bölüm

güzeldi
cookie ile lazkopat sevgilisinin 3 gün üç gece kesintisiz güreşini çıkarsak güzel bir bölümdü :)

jamal ile annesi cookie nin gizlice ortaklaşa ürettikleri ve de jamal ın söylediği şarkı süperdi ?
lucious un zamanında annesi intihar etmiş ordan derin yaralar taşıyor lucious, ordaki duygularını fredanın şarkısına yansıttı birlikte söyledikleri bum bum bang bang güzel şarkıydı
lucious la lezosfer kadın mimi ile paylaşıp oynaştıkları manken gibi kadınlar harikaydı
andre daş gibi belediye balkanı ayrdımcısı kadını elinin tersiyle itti tam bir mal güya vaftiz olmuş o iş başka o iş başka şeyine gelen kısmeti tepmemek lazım :)
cookies in laz adlı sevgilisi tarafından kazıklanışı iyi oldu oynaşmayı seven dikenine katlanır :))

bu arada dikkat ettinizmi @sürgünüm @xemrexxx @OzaN @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @cevaa @cookies laura nın hakeem in ısrarıyla sokakta söylediği şarkı ajda pekkanın şarkısıyla aynıydı acaba orjinali ordanmı gelme ?
bu laura dan
Evet, onu ben de fark etmiştim. Şuraya da orjnalini bırakayım. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
desene hem ajda hemde laura kopyacı yani :) zenci ablamızdan şarkıyı araklamışlar :))
70 ve 80'li yıllarda yabancılardan uyarlanan birçok şarkı var da bunları tek tek yazmak için benim zamanım yok. Bizim her şeyimiz uyarlama, en son Delibal filmi de uyarlama çıktı. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,540
Puanı
1,060
2x7. Bölüm

güzeldi

bu laura dan

ben daha bölümleri izlemedim ya izlim yorum yazarım

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x8. Bölüm
harikaydı özellikle freda ile hakeem ergeninin atışması ve de jamal ın cookie lucious ortak yapımı şarkısı çok iyiydi :)
anika ergen hakeem den hamile kalmış şimdi rhondadan lucious un torunlarını seveceğine dair tiyoda aldı mutlaka bunu değerlendirecektir
laura daha bakireymiş o ortamdaki kızlarda az bulunan bir özellik :)
mimi lucious şirket anlaşmasıyla alakalı kısımları pas geçiyorum sıkıcıydı oralar
jamal ın annesiyle baabsını söyleyeceği şarkıda ortaklığa ikna etmesi güzeldi şarkıda harikaydı
freda ile hakeem in atışması güzeldi sonunda kaybeden lucious oldu ,
sonlara doğru cookie nin candace adlı kızkardeşinide gördük lucious bu işe sevindiğine göre kızkardeş cookie ye bela olacak demektir :)

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,540
Puanı
1,060
2x8. Bölüm
harikaydı özellikle freda ile hakeem ergeninin atışması ve de jamal ın cookie lucious ortak yapımı şarkısı çok iyiydi :)
anika ergen hakeem den hamile kalmış şimdi rhondadan lucious un torunlarını seveceğine dair tiyoda aldı mutlaka bunu değerlendirecektir
laura daha bakireymiş o ortamdaki kızlarda az bulunan bir özellik :)
mimi lucious şirket anlaşmasıyla alakalı kısımları pas geçiyorum sıkıcıydı oralar
jamal ın annesiyle baabsını söyleyeceği şarkıda ortaklığa ikna etmesi güzeldi şarkıda harikaydı
freda ile hakeem in atışması güzeldi sonunda kaybeden lucious oldu ,
sonlara doğru cookie nin candace adlı kızkardeşinide gördük lucious bu işe sevindiğine göre kızkardeş cookie ye bela olacak demektir :)
son sahnede laura nın bindiği arabanın güzel şöförü neyin nesiydi çıkaramadım :) bir fikriniz var mı o güzellik konusunda @Çiğdem- @sürgünüm @xemrexxx ?

7.bölüm
bende bugün 7.bölümü izledim çok beğendim
cookies ve o sevgilisinin sahneleri dışında bölüm çok güzeldi şarkılar yine harikaydı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x9. Bölüm

jamal ve sky summers düeti muhteşemdi

bu harika sky summers ın, yani alicia keys in bir zamanlar oğlana benzer bişey olduğunu biliyormuydunuz ?:) @Çiğdem- @xemrexxx @sürgünüm @OzaN @Harunnn60 @vadikızı @sokak sanati
bir şurdaki çocukluk resmine bakın? işaretli olan :) bir zamanlar cosby show un çocuk yıldızıymış?
043417fffc85f3aa998149b0409fe360.jpg

birde kadının bugünkü haline bakın?
aliciakeys1.jpg

demekki küçükken hiçbişey anlaşılmıyormuş :)

neyse bölüm yorumuna geçelim :)
lucious un swiftstream şirketini satın alması için paraay ihtiyacı vardı bunun içinde eski albumlerini piyasaya sürecekti ama cookie den izin çıkmadı
cookie nin kızkardeşi candace ile birlikte keş kızkardeşleri carol u arama çalışmaları sıkıcıydı?
jamal ın kendi bildiği doğrultuda şarkı yapmaya çalışması ve bu konuda sky summers ıda cesaretlendirip ortak hazırladıkları şarkı harikaydı
hakeem ergeni bir türlü baba sözünü dinlemiyor yine reddetti babasının teklifini
@sürgünüm ün favorisi anika yı akıllı kadın sanıyordum? tam mal çıktı:) kurnaz dediğimiz anika, rhonda nın ipiyle kuyuya inmeye çalışıyor yakıştıramadım kadına :) laura ya karşı tavırları çok antipatikti ?
lucious un andre ye hediye ettiği malikane süperdi artık rhonda bol bol çocuk pırtlasın geniş geniş çalışabilirler her odada :)
son olarak lucious un cookie nin yatakdaşı laz ın gerçek kimliğini ortaya çıkarışı bizim aşıkları birbirinden ayırdı cookie bu acıyla gidip kaç arap atı bulur acep ? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x10. Bölüm

başları sıkıcıydı özellikle cookie nin cezaevindeki arkadaş ziyaretleri gereksizdi bayağı bir sıkıldım orda(laura nın güzel şarkısı hariç)... son 15 dakikası harikaydı heyecan açısından muhteşemdi

miminin lucious a attığı kazık ve hakeem ile kart sevgilisi camilla nın lucious u safdışı bırakması bir bakıma lucious için ders niteliğindeydi? adam çok hırslı hırsından ve kıskançlığından yavrusunu yiyen hayvanlara benziyor:)
hakeem ergeninin ise kendi başına bir halt olacağı yok çabuk işletiyorlar ergeni :)
lucious un silahla cam çerçeve indirdiği sahnede cookie ile olan sahnesi güzeldi her alanda rekabet eden eski aşıklar yeri geldiğinde güçbirliğine gitmesini biliyorlar takdir ettim cookie yi :)
son sahne ise küfrettim anika malına? erosbu kadının öyle bir halt yiyeceği belliydi zaten? rhonda nasıl tuzağa düştü? kendi kendisini tuzağa düşürdü aslında, yok lucious torunu için herşeyi yaparmışta yok şöyle yok böyle anlata anlata anikanın totosunu kaldırdı :))

jamal ın adaylığı sky summers la olan sahneleri güzel sayılırdı, jamal ile lucious un şarkılarının aynı yarışmada yarışacak olmasıda ilginç bir ayrıntıydı ..

2x10

aysatır,döner bıçağı falan yok mu şu @Çiğdem- i doğramak istiyorum son sahne neydi öyle .ss
uçtu uçtu rhonda uçtu kızcağız koca evde tek geldi biri itekledi öküz gibi merdivenlerden anika galiba yaptı .ss ay bari bişi olmasa bebek gidebilir rhonda kalsın:D
jamal çok adaylık kazandı ödüller topiş seviyor :D kızla da işler ilerliyordu ki kız gerçeği gördü
tricky nn asansörde kadına yaptığı ilginçti :F
camilla geri döndü hemen totoş hakeem aileyi sattı biz olguncu.. lucious ceo değil artık
mimi ile camilla evlenmiş entrikaya for :bhr:
cookienin geçmişine de gittik biraz haishane arkadaşlarını unutmamış :bhr:

point: 1 aslında son sahne yüüznden ama 8.5

@destere @sürgünüm @Harunnn60 @sokak sanati @mrt-06 @vadikızı

tam @Çiğdem- lik bir bölümdü ama daha izlememiş giresun hogathası :)

2x10 (Sezon Arası)

Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin eline sağlık, epey bir tatmin oldum. :)

Lucious, Jamal'a ''Sen bu kıza sarkıyor musun?'' dediği anda sesli güldürdü. :) Eğer Alicia Keys dizide kalıcı olursa Jamal'ı değiştirebilir bence. :)

Naomi Campbell'in jenerikte ismini gördüğümde bir şeyler yapacağını anlamıştım. Hakeem ile birlikte Lucious'a büyük bir gol attılar. :)

Asıl bomba Anika'dan geldi. Aslında yakıştıramadım kendisine kıskançlık falan olsa anlarım ama para için böyle bir şey yapmasını yakıştıramadım doğrusu. Lucious'un mirasının Rhonda'nınkine değilde kendi çocuğuna kalmasını istiyor ama Lucious daha orta yaşlarında ne zaman ölecekte ona miras kalacak. Çünkü hayatta iken kimseye 5 kuruş para koklatacağını sanmıyorum. :)
8.5/10

iki günde size yetiştim:) şimdi eşit durumdayız bekleme moduna aldım kendimi :) yeni bölümler ne zaman gelecek acaba ?

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x10. Bölüm

başları sıkıcıydı özellikle cookie nin cezaevindeki arkadaş ziyaretleri gereksizdi bayağı bir sıkıldım orda(laura nın güzel şarkısı hariç)... son 15 dakikası harikaydı heyecan açısından muhteşemdi

miminin lucious a attığı kazık ve hakeem ile kart sevgilisi camilla nın lucious u safdışı bırakması bir bakıma lucious için ders niteliğindeydi? adam çok hırslı hırsından ve kıskançlığından yavrusunu yiyen hayvanlara benziyor:)
hakeem ergeninin ise kendi başına bir halt olacağı yok çabuk işletiyorlar ergeni :)
lucious un silahla cam çerçeve indirdiği sahnede cookie ile olan sahnesi güzeldi her alanda rekabet eden eski aşıklar yeri geldiğinde güçbirliğine gitmesini biliyorlar takdir ettim cookie yi :)
son sahne ise küfrettim anika malına? erosbu kadının öyle bir halt yiyeceği belliydi zaten? rhonda nasıl tuzağa düştü? kendi kendisini tuzağa düşürdü aslında, yok lucious torunu için herşeyi yaparmışta yok şöyle yok böyle anlata anlata anikanın totosunu kaldırdı :))

jamal ın adaylığı sky summers la olan sahneleri güzel sayılırdı, jamal ile lucious un şarkılarının aynı yarışmada yarışacak olmasıda ilginç bir ayrıntıydı ..

iki günde size yetiştim:) şimdi eşit durumdayız bekleme moduna aldım kendimi :) yeni bölümler ne zaman gelecek acaba ?
30 Mart. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x10. Bölüm

ayy yok izledim ama yorum yapmamışım jemalin durumunda değişiklik olmaamsına sevindi tek erkek hakemm olmalı @xemrexxx @destere :A:A:A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x6 2x7

Aylar yıllar sonra geri döndüm hastalık vesilesiyle. :):)

Fena değildi bölümler de işte öyle aman aman etkileyici bir şeyler olmuyor. Bölüm sayısı artınca kalite ister istemez azaldı. Yine de her bölümü doldurmaya çalışıyorlar ekşınsız bırakmıyorlar. :)

Boom boom bang bang olayı harikaydı. :) Lucious fena coştu orada. :)

7/10 7+/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x6 2x7

Aylar yıllar sonra geri döndüm hastalık vesilesiyle. :):)

Fena değildi bölümler de işte öyle aman aman etkileyici bir şeyler olmuyor. Bölüm sayısı artınca kalite ister istemez azaldı. Yine de her bölümü doldurmaya çalışıyorlar ekşınsız bırakmıyorlar. :)

Boom boom bang bang olayı harikaydı. :) Lucious fena coştu orada. :)

7/10 7+/10

sezonu bitirdin sanıyordum yorumlarıda ona göre özgürce yapmıştım hatta spoiler bile vermiş olabilirim :)
bu arada hastalığından haberim yoktu, geçmiş olsun

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x8

Çok iyi bölümdü. Açıkçası hiç izleyesim gelmemişti ve üç bölüm öylece kalmıştı ama bu bölüm ilk sezon düzeyindeydi, bu sezonun en iyilerinden biriydi. :)

Cookie, Lucious ve Jamal'ın üçlü çalışma sahneleri harikaydı, şarkı da çok iyi cidden.

Hakeem'in düellosu da çok iyiydi.

Anika dizinin en loser karakteri herhalde ama o da faaliyete geçirdi, kız kaçırmalar falan. :D

8+ /10