Gerçekleştirildi Emeklilere Renk Değişikliği

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
O çok istenilen renge @Fav10.net kavuştu.
Başka renk arayışına geçelim :A @Yakamoz-Asi
İyi birşey olsun. İlerde sahip olacağım bende malum. Tabi atılıp favori üye yapılmazsak :A ne olacağını bilemeyiz

Vay melun @Fav10.net vay hem nick rengi degistirmis, hemde avatar degistirmis gizliden. :eek:
Gerci ben mor istemezdim. :D

Sende hemen kendine pay cikar @Dosi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O çok istenilen renge @Fav10.net kavuştu.
Başka renk arayışına geçelim :A @Yakamoz-Asi
İyi birşey olsun. İlerde sahip olacağım bende malum. Tabi atılıp favori üye yapılmazsak :A ne olacağını bilemeyiz
Gri renk iyidir işte. Zamanında "onursal üye" diye bir rütbede görmüştüm bu rengi, yakışıyordu, emekliye de yakışır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Vay melun @Fav10.net vay hem nick rengi degistirmis, hemde avatar degistirmis gizliden. :eek:
Gerci ben mor istemezdim. :D

Sende hemen kendine pay cikar @Dosi :A
Geleceğe yatırım işimiz :A
Gri renk iyidir işte. Zamanında "onursal üye" diye bir rütbede görmüştüm bu rengi, yakışıyordu, emekliye de yakışır. :A
Gri iyi değil ama uygun olanı. Ben emekli olunca zaten konuyu bırak, foruma günlük takılmam :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bende beyaz rengin. :A

Yoksa siz hala eski temayı mı kullanıyorsunuz? :A
Telefonum ikide bir foruma girince eski haline dönüyor bir süre sonra bıraktım değişmeyi :A biraz azaltınca ara girince öyle yapıyor herhalde.

Tamam şimdi dark yaptım ama aynı hesap :A favori üye ile aynı renk görünmekteyiz :A beyazada siyahada karşıyız :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@dosimosi sen emekli olmasan biz emeklileri düşünen yok. Yeni rengimiz güzel olmuş, eskiden editör rengiydi mor. :A @bazinga
Forumda bir cok yeniligin gelmesine vesile olmustum. Gider ayak bunada vesile olmak istedim:A
bencede cok iyi oldu. Baya havali ve hem böyle bir farkimiz olmus oldu :A yetkisiz halimede hemen alistim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt