'Emanet' ve 'Yemin' Sezon Finali Yapıyor! | Kanal 7

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
b6r1uce.jpg

Kanal 7'nin günlük dizileri sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu'nun yer aldığı ve hafta içi her akşam ekrana gelen dizi 18 Haziran'da (205. bölüm) sezon finali yapıyor.

Karamel Yapım'ın sezon başında hafta sonuna alınan, başrolünde Gökberk Demirci'nin yer aldığı ve senaryosunu Başak Yazı Odası'nın kaleme aldığı dizi ise 27 Haziran'da (360. bölüm) ekrana gelecek bölümüyle sezon finali yapacak.

n28g7fk.jpg

Kaynak: Birsen Altuntaş

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Emanet neyse de Yemin bitmeliydi artık, başrolü yine ayrılıyor.
gerçek mi ya bu Emir'e de kız dayanmıyor hala neden devam ettirirler anlamış değilim illaki suyunu çıkartacaklar

------

Final konularını görmek dileğiyle...
Amin diyelim de dileğin yerini bulsun
😀😁😂
2 dizi de çok güzel çok samimi bir dizi Yemin başta çok iyiydi
Ben de Yemin'e ikinci dönem biraz baktım yarıyıl tatilinde izleyemedim sonra hiç başlamadım artık;)
Zaten dizi buram buram Adını Sen Koy kokuyordu ☺
Emanet çok güzeldi ya bıraktığıma pişman oldum valla
Niye bırakmıştın canım peki

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
gerçek mi ya bu Emir'e de kız dayanmıyor hala neden devam ettirirler anlamış değilim illaki suyunu çıkartacaklar

------

😀😁😂

Ben de Yemin'e ikinci dönem biraz baktım yarıyıl tatilinde izleyemedim sonra hiç başlamadım artık;)

Yayınlandığı saatlerde abimler geliyordu hep koptum diziden ya

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yayınlandığı saatlerde abimler geliyordu hep koptum diziden ya
Anladım ben hiç başlamadım ya Yemin'e de ikinci dönem tatlı belayı beklerken bakıyordum başta izlemediğm için pişman oldum sonra beni haklı çıkardı diziyi uzatmak adına saçmalayıp duruyorlar bir şeyi tadında bıraksalar olmaz ya:)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Anladım ben hiç başlamadım ya Yemin'e de ikinci dönem tatlı belayı beklerken bakıyordum başta izlemediğm için pişman oldum sonra beni haklı çıkardı diziyi uzatmak adına saçmalayıp duruyorlar bir şeyi tadında bıraksalar olmaz ya:)

Çok uzayınca öyle oluyor maalesef :D

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,961
Puanı
1,060

------

😀😁😂

Aynen gerçek, neden çıkıyor bilmiyorum. :D

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Yemin günlük dizi değil ki artık haftalık dizi.Hafta sonuluk dizi.Yemin başlarda başarılıydı.
------

------

😀😁😂

Tarihe geçecek desene.Başroldeki adama iki başrol dayanmadı gene başrol kız değişecek aşık olcak desene.Karakter değişmese oyuncu değişse.Yemin dizisi sadece jenerik güzel

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yemin günlük dizi değil ki artık haftalık dizi.Hafta sonuluk dizi.Yemin başlarda başarılıydı.
------

Tarihe geçecek desene.Başroldeki adama iki başrol dayanmadı gene başrol kız değişecek aşık olcak desene.Karakter değişmese oyuncu değişse.Yemin dizisi sadece jenerik güzel
bir de bu şarkısı güzel ben çok sevdim bu şarkıyı indirdim dinliyorum hep☺

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
bir de bu şarkısı güzel ben çok sevdim bu şarkıyı indirdim dinliyorum hep☺
Güzel jenerikde.Dizi tarihinde ilk kez üç başrol değişikliği olcak başroldeki adama.Adını Sen Koy diziside güzeldi.Üç kanal değişti başrol değişti gene olmadı.Yemin dizisinde başrol oynayan oyuncular Adını Sen Koy ''da vardı.Özge Yağız Gökberk demirci Adını Sen Koyda başrol olsaydı 6 yılık dizi olurdu.Özge Yağız Gökber Demirci hem Adını Sen Koy hemde Yemin dizisinde oynadı

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Emanet çoğu PT yapımından daha iyi oranlar aldı bu sezon, bir günlük dizi için çok şey başardı. Ama Yemin'in ömrü doldu bence ve o yüzden bitirilmeliydi. Yeni sezonda zaten başrol değişecek, hafta sonunuda bile izlenmez.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Adını Sen Koy çok güzeldi ona benzediği için izliyordum başta sonra diziyi çok sevdim her gün izliyodum taki üst komşu çamaşır serip çanağın yönünü bozana kadar :A