El Chombo - Dame Tu Cosita | Yeni Klip

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dünyayı ve internet alemini kasıp kavuran yepyeni akım olan Uzaylı Dansı'nın tam versiyonu yayınlandı.

İşte O Şarkı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nakarat harici pek de eğlenceli bi şarkı değil:A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
gangnam style den zor kurtulmuştuk şimdide bu saçmalık başlamış ayoll :confused:

Hadi 2000li ergenler neyse yaşını başını almışsın sen utanmıyormusun bunlara prim sağlamaya :A :A :A
Ben bir CEOyum nasıl konusursun böyle? Bu oğlan bişey biliyor ki açmiştir demen lazım :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hhaha Aaa mantıklı bir açıklaman vardır inş yoksa gözümde değer kaybedecen ayoll :A :A :A
Teknoloji bu kadar gelişmiş olmasaydı şuan bu nakarat kısmını her dizi izlediğinde DCOSİTA yaz 9999 gönder melodi cebine gelsin diye reklam görürdün:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teknoloji bu kadar gelişmiş olmasaydı şuan bu nakarat kısmını her dizi izlediğinde DCOSİTA yaz 9999 gönder melodi cebine gelsin diye reklam görürdün:A
Gangnam dönemini hatırlıyorumda yanı şimdi bu çıktı başımıza ayy yok yanı beni zaman makinası bulup 90lı yıllara geri yollasınlar :A Ben bu yeni çağa ayak uyduramıyorum ayoll olmuyor yanı şu video nedir yaa tövbe tövbe :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gangnam dönemini hatırlıyorumda yanı şimdi bu çıktı başımıza ayy yok yanı beni zaman makinası bulup 90lı yıllara geri yollasınlar :A Ben bu yeni çağa ayak uyduramıyorum ayoll olmuyor yanı şu video nedir yaa tövbe tövbe :A :A :A
Gangamda haklısın:X Kore şarkılarını pek sevmem. Birmelodisi diğerini tutmuyor. Keskin geçişleri oldugu için bana hitap etmiyor. Ama bu şarkı tam bizlik şarkı:X Yazın ateşini alır insanın :bhr: :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gangamda haklısın:X Kore şarkılarını pek sevmem. Birmelodisi diğerini tutmuyor. Keskin geçişleri oldugu için bana hitap etmiyor. Ama bu şarkı tam bizlik şarkı:X Yazın ateşini alır insanın :bhr: :A
Aaa vlla böyle tuhaf tuhaf dansları taklit edip şey etmeleri benim hosuma gitmiyor Gangnam kadar facia buda hele dans taklitleri falan ediyorlar yanı benim olduğum evde bunu yapan olursa kafasına oklava geçirir kapıya atarım evde tutmam :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa vlla böyle tuhaf tuhaf dansları taklit edip şey etmeleri benim hosuma gitmiyor Gangnam kadar facia buda hele dans taklitleri falan ediyorlar yanı benim olduğum evde bunu yapan olursa kafasına oklava geçirir kapıya atarım evde tutmam :A :A :A
Niye sizin evde daha önceki akımları yapıyorlarmıydı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye sizin evde daha önceki akımları yapıyorlarmıydı:A
Hahah Aaa yok ayoll ben yanımda bu saçmalıklara izin vermem :A :A :A

İyi gözle bakmıyorum bunu yapanlara hele yaşı 20 den fazla olanlar yapıyorsa hiç iyi bakmıyorum ergenlere hadi neyse diyebilirim ama 20 yaş üstüne kesinlikle iyi gözle bakmam şu hareketlere bak tövbe tövbe :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahah Aaa yok ayoll ben yanımda bu saçmalıklara izin vermem :A :A :A

İyi gözle bakmıyorum bunu yapanlara hele yaşı 20 den fazla olanlar yapıyorsa hiç iyi bakmıyorum ergenlere hadi neyse diyebilirim ama 20 yaş üstüne kesinlikle iyi gözle bakmam şu hareketlere bak tövbe tövbe :A :A :A
O anlam hangi anlamda merak ettim:A