Ekranların Yeni Polisiye Dizisi: "Çember"

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yanlış isim koymuşlar bu dizinin ismi yedi kocalı hürmüz olmalıydı bir güzele 7 sap düşüyor :)

Var mı öyle guzel trde?(b)

Frekansı tutturamamişsin bizim Chloe çok daha güzel :A dimi @destere

@sürgünüm ün bahsettiği chloe hangisiydi acaba yanlış dalış yaptıda ben hala onun diziyi çıkaramadım :)

aaa üzüldüm ben ayoll diziye gelirmi diye umut ediyorduk öldüğü eksinleşmiş oldu :(
buna başla işte tam senlik olmuş kadro kımıl kımıl yumoş kaynıyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yanlış isim koymuşlar bu dizinin ismi yedi kocalı hürmüz olmalıydı bir güzele 7 sap düşüyor :)

@sürgünüm ün bahsettiği chloe hangisiydi acaba yanlış dalış yaptıda ben hala onun diziyi çıkaramadım :)

hhahah sen izleyeceksin galiba :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Bizim Chloe'yu izlemediğini biliyorum da kimden bahsettiğini ben de merak ettim :X Adam onca diziyi izleyecem diye sürmanaj olmuş:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The 100 de ilk sezon izlemedim ama yomtu hatırladiğim kadarıyla(b)
@sürgünüm elbet basın açıklaması yapacaktır bekliyoruz :X

@sürgünüm ün açıklayacağı yok ama bende jeton düştü sonunda :)
sanırım rectify deki chloe dan bahsediyor orayada bir chloe dahil olmuştu at gibi bişey bizim luciferdeki chloe kadar muhteşem ve sempatik değil ama o da idare eder :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@sürgünüm ün açıklayacağı yok ama bende jeton düştü sonunda :)
sanırım rectify deki chloe dan bahsediyor orayada bir chloe dahil olmuştu at gibi bişey bizim luciferdeki chloe kadar muhteşem ve sempatik değil ama o da idare eder :))
Ben hala izleyemedim :F içimden de gelmiyor nedense nasıl tempo arttı filan?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben hala izleyemedim :F içimden de gelmiyor nedense nasıl tempo arttı filan?
tempo müthiş yani nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlayamıyoruz ilk sezonlardaki gibi değil asla o kadar aksiyon üstüste geliyorki dizi bitince hiçbişey aklında kalmıyor tawneyden başka :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tempo müthiş yani nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlayamıyoruz ilk sezonlardaki gibi değil asla o kadar aksiyon üstüste geliyorki dizi bitince hiçbişey aklında kalmıyor tawneyden başka :))
Güzel özetti teşekkurler herşeyi anladım hemen :F Yarıda bıraktiğim dizileri şöyle özetleyen başka mubarek insan yok :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen genelde heycanlısın zaten :X Tawney'i de olaya dahil edince hepten heycanlandın :F
amantha nın resimleri gördünmü ? sürgünüm paylaşmıştı o resimleri o görüntüleri görünce dizide sadece benim için tawney kaldı buz gibi soğudum kadından :))