Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1610889004035.jpeg

Yavuz Sultan Selim’in hayatını anlatacak olan dönem dizisi Yavuz’un kadrosuna bir isim daha dahil oldu.

Yapımcılığını 2506 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu'nun oturacağı, başrollerinde Cengiz Coşkun, Hazal Filiz Küçükköse, Ekin Türkmen, Ayşe Akın, Yasin Obuz ve Aydan Şener'in yer aldığı, 3 sezon sürmesi planlanan "Yavuz" dizisinin kadrosuna son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Dumrul Alp karakterini canlandıran Edip Zeydan dahil oldu.

Çekimlerinin Amasya'da yapılması planlanan 'Yavuz: 3 Kıta 1 Sultan' dizisinin Exxen'de yayınlanacağı konuşuluyor.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yasin hariç dizinin kadrosundaki isimler iyi. Bu arada bu dizinin Muhteşem Yüzyıl'ın platosunda çekileceği söyleniyordu en son. Galiba diziyi orada çekmekten vazgeçtiler.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasin hariç dizinin kadrosundaki isimler iyi. Bu arada bu dizinin Muhteşem Yüzyıl'ın platosunda çekileceği söyleniyordu en son. Galiba diziyi orada çekmekten vazgeçtiler.
Yasin’in bir röportajına denk gelmiştim orada bahsediliyordu hatta Amasya’ya gitmişler yönetmenle. İlk sezonun belli bölümleri Amasya’da çekilecek demişti yönetmen. :A

• Beğendim
Reactions: Cervantes