Edin Visca Resmen Trabzonspor'da!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
13541538-728xauto.jpg

Başakşehir'in yıldız futbolcusu Edin Visca, resmen Trabzonspor'da!

2011 yazında Bosna Hersek takımlarından Zeljeznicar'dan Başakşehir'e transfer olan Edin Visca, 10 yıl sonra Başakşehir'den ayrıldı ve eski hocası Abdullah Avcı'nın çalıştırdığı Trabzonspor'la anlaştı. 3.5 yıllığına Trabzonspor'la anlaşan Visca'nın Trabzonspor'a maliyeti 4.3 milyon euro. Trabzonspor, üç taksit şeklinde ödeyecek ve oyuncuya da bu sezon için 750 bin euro, sonraki sezonlar için de 1.5 milyon euro maaş verecek.

Edin Visca, Başakşehir formasıyla 398 maçta 110 gole, 118 de asiste imza attı.

Trabzonspor'un paylaşımı:

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bunlar bu özgüvenle şampiyonluğu kaptıracaklar, belli oldu artık :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu saatten sonra kaptırmazlar ama kaptırırlarsa büyük saçmalık olur. Abdullah Avcı şu anda Başakşehir'in de başında değil, öyle kolay kolay geriye düşeceğini sanmıyorum. :A Başakşehir'de olsaydı, zaten şimdiye kaptırmıştı ama Trabzonspor'da sanmıyorum. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Ligin en iyi solunun yanına en iyi sağını da çektik. Gelecek senenin şampiyonluğunu da aldık demeye az kaldı. Visca şu an deli gibi çubukluyu giymeyi bekliyor. Maliyeti de gayet iyi.

Şimdi Kaan Ayhan'ı Mucib ikna etti. Sassuolo'yu da bol küfürlü bir teklif yaptık. Haftaya onun işi de netleşir diye bekliyorum. Gelirse neler olacağını tahmin edemiyorum. Onu da halledince Puchacz için Berlin seferi yapacağız. Efecan abim de kusura bakmasın sezon sonunda bedava alırız onu.

Basın toplantısından sonra babamın arayıp benim passoyu yenile de kombine alalım deyince tüylerim diken diken oldu. Mart ayında birlikte sevinecez.

Birkan Sokullu Ok GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Trabzonspor nefis takım oldu ya. Zaten ligin en iyi kadrosuna sahiplerdi, Visca transferiyle bu iyice perçinlendi. Üstelik fiyatı da makul, neresinden bakarsak bakalım iyi iş kısacası…

Abdullah Avcı Hocam mutlu sona çok yakın bu sezon inşallah. Visca’yı da bizzat arayarak bitirmiştir transferi muhtemelen. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ne Aziz Yıldırım transfer edebildi, ne de Ali Koç. 30'lu yaşlarında Trabzonspor'a transfer oldu. Yıllarca transfer listemize girdi ama bir türlü transfer olamadı. Başakşehir, İstanbul BB olarak alt lige düştüğü zaman transfer edebilseydik iyiydi. Alt ligde bile oynadı ama hiç kopmadı Başakşehir'den ve sonunda ayrılık vakti gelip çattı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu saatten sonra kaptırmazlar ama kaptırırlarsa büyük saçmalık olur. Abdullah Avcı şu anda Başakşehir'in de başında değil, öyle kolay kolay geriye düşeceğini sanmıyorum. :A Başakşehir'de olsaydı, zaten şimdiye kaptırmıştı ama Trabzonspor'da sanmıyorum. :A
Şampiyonluğu son düzlükte kaybetmek Hunter'ın huyu haline geldi :A Üst üste 2-3 maç kaybetmesi yeterli, bakalım tahminim tutacak mı :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şampiyonluğu son düzlükte kaybetmek Hunter'ın huyu haline geldi :A Üst üste 2-3 maç kaybetmesi yeterli, bakalım tahminim tutacak mı :D
Başakşehir'deyken öyleydi, hani Trabzonspor'daki gibi kadrosu yoktu adamın hiç. İlk defa istediği gibi kadrosu var, diğer takımlar da kötü gidiyor, işler tam istediği gibi. Bizim takım ya da diğer takımlar şov yapacak hali yok ya, diğer takımları da düşünelim. Baktığımızda şu anda hepsi lige havlu atmış vaziyette. Fenerbahçe'nin henüz teknik direktörü bile belli değil. :A Beşiktaş'ın şu anda ne yapacağı muamma teknik direktör konusunda ama devam edecek gibi görünüyor şimdilik. Fatih Terim tamamen Avrupa odaklı, Süper Lig'e boş vermiş durumda. Konyaspor'u görüyoruz en yakın rakip olarak ama nereye kadar gider, orası var. Kısacası şu anda her şey Abdullah Avcı'nın lehine. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Trabzonspor nefis takım oldu ya. Zaten ligin en iyi kadrosuna sahiplerdi, Visca transferiyle bu iyice perçinlendi. Üstelik fiyatı da makul, neresinden bakarsak bakalım iyi iş kısacası…

Abdullah Avcı Hocam mutlu sona çok yakın bu sezon inşallah. Visca’yı da bizzat arayarak bitirmiştir transferi muhtemelen. :A
Hoca bu transferde Visca, Emre ve başkanla tek tek görüştü.
Çok hayal kuruyorsun. Yapma.
Abdullah Avcı hocama telgraf çektim... Kadro kurmakla uğraşmasını istemedim...

Ekleme: Denswill'i koymama rağmen sitenin başka birini eklemesi çok ilginç.

6ow7d94.jpg
Umarım bu kadroyu görmez yoksa yüzüne tükürebilir. :D
Bu adamı nasıl aldılar hâlâ anlamadım?
Lideriz. Hocamız iyi. Takım iyi. Sistem iyi. Taraftar var. Proje güzel. Oyuncu aç.

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hoca bu transferde Visca, Emre ve başkanla tek tek görüştü.

Çok hayal kuruyorsun. Yapma.

Umarım bu kadroyu görmez yoksa yüzüne tükürebilir. :D

Lideriz. Hocamız iyi. Takım iyi. Sistem iyi. Taraftar var. Proje güzel. Oyuncu aç.
Oyuncu gelebilir de Başakşehir nasıl bıraktı hem de uygun fiyata o şaşırtıcı.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu adamı nasıl aldılar hâlâ anlamadım?
Abdullah Avcı faktörü büyük aslında, Başakşehir'le daha kolay anlaşma sağlanmıştır. Ahmet Ağaoğlu da işi iyi bitiyor ve şu anda abartılı gelebilir ama en iyi başkan olabilir mevcut başkanlar içinde. Bu sezon bütün başkanların takımları döküldü, bir tek Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzonspor'u ayakta kaldı. Özellikle bu sezon iyi işler yapıyor bence, özellikle de mevcut başkanlar içinde en iyi iş yapan kendisi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Abdullah Avcı faktörü büyük aslında, Başakşehir'le daha kolay anlaşma sağlanmıştır. Ahmet Ağaoğlu da işi iyi bitiyor ve şu anda abartılı gelebilir ama en iyi başkan olabilir mevcut başkanlar içinde. Bu sezon bütün başkanların takımları döküldü, bir tek Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzonspor'u ayakta kaldı. Özellikle bu sezon iyi işler yapıyor bence, özellikle de mevcut başkanlar içinde en iyi iş yapan kendisi.
Bu adamı 3,5 a almak bence de başarı zaten

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aslında 4.3 milyon euro, üç taksitle ödenecekmiş ve sözleşme de 3.5 yıllık, yanlış olmuş. Transfermarkt üzerinden yapmıştım haberi de, fiyat konusunda güncelleme de gelmiş sanırım, şimdi rakam o sitede doğru görünüyor.

TRT Sporda şu an 3,4 milyon euro diye geçti ama yıl olarak oyuncu iyi anlaşmış.

Ben her türlü çok iyi transfer görüyorum üstelik Başakşehir de potada bir nevi rakibinden aliyorsun. Mesela siz isteseniz çok daha yüksek fiyat belirlenirdi diye düşünüyorum.