Ece Üner'den 'Sınav Tarihi' Değişikliğine Tepki!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ece Üner'den 'sınav tarihi' değişikliğine tepki!

1579550933402-ece.jpg

Bülten içerisinde yaptığı konuşmalar ile sık sık güdeme gelen Ece Üner; bugün haber bülteninde 'coronavirüs' nedeniyle ilk önce ertelenen yüksek öğretime geçiş sınavının geçtiğimiz akşam tekrardan öne çekilmesini eleştirdi.

Üner sözlerinde 'Genç, hazine demektir, hazineye kıyılır mı?' ifadelerini kullandı.

İşte o anlar:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kelimeleri çok iyi diziyor, ortaya çok güzel cümleler çıkıyor. Sonra o cümleler düşünmeyenlere ders oluyor. Düşündüren ağzına sağlık Ece Üner.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nesin sen be Patih Fortakal mı? Onun gibi olacağım derken bir gün ondan beter yapacaklar bu hanımı.
Bence dümdüz haber sunmanın yanında arada yorum da yapmak gerekir. Ece Üner de arada yorum yapıyor. Direkt hedef alarak eleştiri de yapmıyor, dolaylı yoldan eleştiri yapıyor. Fatih Portakal ise dolaylı yoldan değil, doğrudan eleştiri yapıyor.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Millet yine şov demeye başlamış ama dün akşamdan beri herkesin sosyal medyada üstüne basa basa söylediği şeyleri milyonların önünde eleştirdiği için şov yaptı denilecekse buyursun densin. Duruşu yeter. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Türev, integral çözmeden mühendislik kazanacaksın daha ne istiyorsun? Eğer karantina başından beri düzenli çalıştıysan bu alınan kararlar seni mutlu etmeliydi. Bu şans daha yüz yılda gelmez benden söylemesi.

Bilişim üzerinden devam etmeyi düşünmüyorum ben. :(