Ece Üner ile Susma - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Program

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,220
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1-HGS0_cover.jpg

Ece Üner ile Susma'nın fragmanı yayınlandı!

Show TV Ana Haber Bülteni sunuculuğundan ayrılan ve Kanal D ile anlaşan başarılı sunucu Ece Üner'in yeni programı için geri sayım başladı. 9 Ağustos Pazartesi günü ilk kez izleyici karşısına çıkacak olan programın tanıtımı ise yayınlandı.

"Ece Üner ile Susma" 9 Ağustos Pazartesiden itibaren hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,220
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beklediğimden çok daha iddialı bir tanıtım olmuş. Kanal 9 günlük süreçte iyi bir reklam yaparsa izleyici kitlesini oturtmuş şekilde sezona başlar.

Gündüz kuşağının yeni kraliçesi geliyor. :bhr:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Carpe Diem and STAR

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,126
Puanı
710
1-HGS0_cover.jpg

Ece Üner ile Susma'nın fragmanı yayınlandı!

Show TV Ana Haber Bülteni sunuculuğundan ayrılan ve Kanal D ile anlaşan başarılı sunucu Ece Üner'in yeni programı için geri sayım başladı. 9 Ağustos Pazartesi günü ilk kez izleyici karşısına çıkacak olan programın tanıtımı ise yayınlandı.

"Ece Üner ile Susma" 9 Ağustos Pazartesiden itibaren hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

Didem arslan'da 9 ağustosta aynı saate.Ama Fox'da var.Gene akşam kuşağında show tv'yi bırakmazlar.İzleyici kitlesini oluşturdu.ATV'de Esra Erol başlarsa Esra'yı geçemezler.Ece Üner'i severim.Show tv'den takip ederim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,380
Puanı
860
Fragman aşırı iyi bu kadar iddalı bi fragman beklemiyordum:bhr: ❤ programı sanırım izlemem o saatlerde uyanıyorum bazen :A.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,220
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Didem arslan'da 9 ağustosta aynı saate.Ama Fox'da var.Gene akşam kuşağında show tv'yi bırakmazlar.İzleyici kitlesini oluşturdu.ATV'de Esra Erol başlarsa Esra'yı geçemezler.Ece Üner'i severim.Show tv'den takip ederim
Show TV, izleyici kaptırmamak için öyle bir şey yaptı büyük ihtimalle. Çünkü bu programın tarihi daha önceden belliydi, Didem Arslan'ın yeni sezon tarihi sonradan verildi.

FOX'un programı bir şey yapamaz bu ikisi ve yeni sezonda Esra Erol karşısında. Esra Erol, Ece Üner, Didem Arslan diye olur sıralama.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Normalde bu tarz programları pek kaldırabilecek havamda değilim ama tanıtım çok iyi gözüküyor, şansı hak etti. :)

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,126
Puanı
710
Show TV, izleyici kaptırmamak için öyle bir şey yaptı büyük ihtimalle. Çünkü bu programın tarihi daha önceden belliydi, Didem Arslan'ın yeni sezon tarihi sonradan verildi.

FOX'un programı bir şey yapamaz bu ikisi ve yeni sezonda Esra Erol karşısında. Esra Erol, Ece Üner, Didem Arslan diye olur sıralama.
Aynen katıliyorum.Searp Ezgü'yü unuttuk aynı saate değil ama aynı tür program.Esra Erol Didem Arslan Serap Ezgü,Ece Üner ve Fox. Acaba 9 ağustosta kim birinci olcak merak ettım.Zaten Müge Anlı 1 numara

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,220
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen katıliyorum.Searp Ezgü'yü unuttuk aynı saate değil ama aynı tür program.Esra Erol Didem Arslan Serap Ezgü,Ece Üner ve Fox. Acaba 9 ağustosta kim birinci olcak merak ettım.Zaten Müge Anlı 1 numara
Aynı saat diliminde olanları hesaba katarsak Ece Üner'in yarışa daha iyi başlayacağı kesin 9 Ağustos'ta.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,220
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Olabilirde Show Haberdeyken reytingleri iyidi.Bende Didem diyom bakam.Hangisi olcak ? :A
Didem'in kitlisi inişli çıkışlı. İyi bir olay olmadığı sürece izlenmez kolay kolay, ama Ece Üner kaç yıl boyunca ana haber bülteni sundu ve kitlesi var. O yüzden Didem Arslan Yılmaz'ın şansı çok düşük bu yarışta.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,126
Puanı
710
Didem'in kitlisi inişli çıkışlı. İyi bir olay olmadığı sürece izlenmez kolay kolay, ama Ece Üner kaç yıl boyunca ana haber bülteni sundu ve kitlesi var. O yüzden Didem Arslan Yılmaz'ın şansı çok düşük bu yarışta.
Müge ve Esra'yı saymayalım onlar çok yüksek.Didem'de her zaman Zuhal Topal'ın arkasındaydı.Ece Ünerde show haberde başarılıydı.Dediğin gibi olabilir.

• Beğendim