Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finali Öne Çekildi! Dizide Sürpriz Ayrılık! | ATV

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok ayrılık !

Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, başrollerini ; Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akili Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu ve Hakan Karsak'ın paylaştığı dizinin sezon finali bölümü bir hafta öne çekildi.

Öte yandan diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Ali İpin de veda etmeye hazırlanıyor.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümüyle Salı 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

images - 2021-06-05T154557.716.jpegimages - 2021-06-05T154425.910.jpeg

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Akrep'e laf gelince kızıyorsun ama Sen Çal Kapımı dizisi keyifli geliyor sana :eek:
İki diziyide 1 dakika bile izlemedim. Forumda en çok linç yiyen bu iki dizi olabilir :A
Malum Evrim - Kerem olayları, e tabiki ben de işin Evrim Alasya tarafında olduğum için bu linçler :A Şaka bir yana Akrep'in daha iyi olduğu fragmanlardan bile belli.

Umarım ceza yemem ama Akrep'e gelen linçler çok boş. 0 reyting alıyor diye milletin diline düştü bir de dizilerini linçlemediğimiz kişiler bile @/Alos'a buradan laf atmaya çalışıyor, ben de bir nebze olsun gerçekleri anlatmaya çalışıyorum. Neyse ki herkes neyin ne olduğunu da biliyor, dizi de 0 reytingle 8 bölüm devam ederek tüm düşmanları çatlatmış oldu :Z

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Malum Evrim - Kerem olayları, e tabiki ben de işin Evrim Alasya tarafında olduğum için bu linçler :A Şaka bir yana Akrep'in daha iyi olduğu fragmanlardan bile belli.

Umarım ceza yemem ama Akrep'e gelen linçler çok boş. 0 reyting alıyor diye milletin diline düştü bir de dizilerini linçlemediğimiz kişiler bile @/Alos'a buradan laf atmaya çalışıyor, ben de bir nebze olsun gerçekleri anlatmaya çalışıyorum. Neyse ki herkes neyin ne olduğunu da biliyor, dizi de 0 reytingle 8 bölüm devam ederek tüm düşmanları çatlatmış oldu :Z
Ben dizileri asla reytingi ile kıyaslamıyorum. Reytingi yüksek ama sevmedikleri dizi olunca kalitesiz deniliyor. Örnekler çok :A
Halka dizisi misal aşırı iyi bir diziydi ki forumda da çok izleyeni vardı ama reyting iyi değildi, bu onu kötü bir dizi yapmaz.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben dizileri asla reytingi ile kıyaslamıyorum. Reytingi yüksek ama sevmedikleri dizi olunca kalitesiz deniliyor. Örnekler çok :A
Halka dizisi misal aşırı iyi bir diziydi ki forumda da çok izleyeni vardı ama reyting iyi değildi, bu onu kötü bir dizi yapmaz.
Hayır zaten diziye çok kötü dendiğini görmedim ki öyle deseler diyeni ciddiye kim alır :A

Herhangi bir mesajda dizi ile ilgili her ne olursa olsun kötü bir şey söyle hemen Akrep, ne alakaysa :A bugün final konusuna yazdım zaten herkese dert olduğunu da baştan beri bir soğukluk vardı diziye karşı :A Burada bir daha söylersem gına gelebilir ama dizinin neden harika olduğunun örneğini de verdim aynı konuda :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860

Akrep düşman çatlattı diye yorumluyorum :Z
------

Evet dizinin avukatlığı yapmak kendisine düşmüş galiba laf atıyor ama benim umrumda mı? Asla değil :A

• Harika
Reactions: slhttnmtl