sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1427514029.jpg

atv'nin yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan yeni bilgiler!

Fark Film imzalı, yönetmenliğini Onur Tan'ın üstleneceğini dizinin senaryosunu; Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan kaleme alacak.

Başrollerine Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır ve Müjde Uzman gibi isimlerin yer alacağı dizide; Kurtlar Vadisi'nin Pala'sı Yüksel Arıcı, Kaçak dizisinin Kız Taylan'ı Hakan Karahan ve Yalan Dünya'nın Tufan'ı Tuna Orhan gibi isimler de rol alacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yakında atv'de!

Dizinin çekimleri başladı ve setten ilk resimler gelmeye başladı.

CBspGYTWgAAEI51.jpg

11096426_798432116901008_8775096833619888359_n.jpg

10451325_478022445685001_6683531609558276085_n.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Yeni sezonda başlasa daha iyi olabilirdi, kadroya yazık olmaz umarım.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
malesef doğru çıkmış aga benim için bu dizi ölü doğmuştur izlemem izlettirmem
Raci Şaşmaz yazacağına göre bu dizi iş yapar. Perşembe hariç atv'nin diğer boş günlerinden birinde yayınlanırsa izlerim ben. Sadece Testere ve Pala değil, Kaçak'ta Kız Taylan'da fenomendi. :)

Keşke Dadaylı'yı da alsalar kadroya. @Polat Şaşmaz :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başrolde sevdiğim iki isim var ama izlemeyeceğim. Umarım tutar ama ben pek tutacağınıda düşünmüyorum.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Raci Şaşmaz yazacağına göre bu dizi iş yapar. Perşembe hariç atv'nin diğer boş günlerinden birinde yayınlanırsa izlerim ben. Sadece Testere ve Pala değil, Kaçak'ta Kız Taylan'da fenomendi. :)

aga ben tutmaz tutmayacak diyorum nihayi fikrimi de ilk bölümlerden sonra söylerim ama yine söylüyorum tutmaz çünkü adamların çıkış yolları yanlış

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aga ben tutmaz tutmayacak diyorum nihayi fikrimi de ilk bölümlerden sonra söylerim ama yine söylüyorum tutmaz çünkü adamların çıkış yolları yanlış
Senin fikrine saygım sonsuz ama Çakır sevilen bir isim aynı karakteri canlandıracak zaten. Bu karakteride Türk halkı sevmiş tutabilir diyorum belli olmaz. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

aga öyle laubali karakterleri bu diziye almazlar dadaylı falan
kız taylanın fenomenliğinden ziyade oyuncu hakan karahan çok sağlam
oyuncuları falan geçte raci faktörğ dengeleri değiştirebilir acaba kesin mi

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aga öyle laubali karakterleri bu diziye almazlar dadaylı falan
kız taylanın fenomenliğinden ziyade oyuncu hakan karahan çok sağlam
oyuncuları falan geçte raci faktörğ dengeleri değiştirebilir acaba kesin mi
Dadaylı karakterini canlandırmayacak ki. Fiziği kötü role çok uygun. :)

Hakan Karahan'da kötü role cuk oturacak. Raci Şaşmaz'ı önemli bir televizyoncu yazdı. Hayırlısı artık ne diyelim. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dadaylı karakterini canlandırmayacak ki. Fiziği kötü role çok uygun. :)

Hakan Karahan'da kötü role cuk oturacak. Raci Şaşmaz'ı önemli bir televizyoncu yazdı. Hayırlısı artık ne diyelim. :)
oyuncuyu da pek beğenmiyorum testerelerin palaların yanında olmaz
ama hakan karahan ı efsane yapabilirler iyi oyuncudur

dediğim gibi raci varsa işler değişir vadiye rakip olmamak gibi düşünceleri varsa izlerim perşembe falan olursa zaten açık bi düşmanlık ilanıdır ve bende en büyük antisi olurum

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
oyuncuyu da pek beğenmiyorum testerelerin palaların yanında olmaz
ama hakan karahan ı efsane yapabilirler iyi oyuncudur

dediğim gibi raci varsa işler değişir vadiye rakip olmamak gibi düşünceleri varsa izlerim perşembe falan olursa zaten açık bi düşmanlık ilanıdır ve bende en büyük antisi olurum
Perşembe'ye koymazlar niye dersen erkek işleri artık eskisi gibi reyting almıyor. Yani kendi ayaklarına kurşun sıkmazlar. Bence Salı günü yayınlanır. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Perşembe'ye koymazlar niye dersen erkek işleri artık eskisi gibi reyting almıyor. Yani kendi ayaklarına kurşun sıkmazlar. Bence Salı günü yayınlanır. :)
salı çok zor bi gün daha yeni kara kutu ve racon tutmadı salıya kesinlikle koymazlar bence
atv salıya filmler koyacakmış diye bi haber vardı sanki

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
salı çok zor bi gün daha yeni kara kutu ve racon tutmadı salıya kesinlikle koymazlar bence
atv salıya filmler koyacakmış diye bi haber vardı sanki
Racon'da senaryo yoktu. Kara Kutu'da çok kasvetli.

Çakır'ı ekrana koyunca senaryoya falan gerek yok, kimse anlamak için zorlanmayacak bu adam mafya babası.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Fotoğraflarda yine deniz yok @xemrexxx :T: :(
Dizi tam @Çiğdem- lik görüldüğü uzere çünkü basroldeki kadın resimlerde bile yok fragmandada yoktu :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesin salıya geliyor cnm kaçak bittikten onra hemen sevdam aaboramı koydular onu gün değiştirince hemen aler acele raconu koydular şimdide racon biterken hemen aler acele eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hazırlanıyor salı için ayrıca kaçak sevdam alabora racon ve eşkiya dünyaya hüküdmar olamz hepsi türleri aksiyon diziler but arz dizileri salıya koymaya alıştı atv bence salı okadar zor bir gün değil kaçak 1 hafta olup diğer hafta olmamasına rağmen 4 reyting alıyordu her hafta demekki iyi olan dizi reyting alabiliyor sevdam alabora ve racon çok kötü dizilerdi onların bu hali normal
kaderimin yazıldığı günün havası bozuldu aşk yenideninde tadı kaçtı zaten survivorda ilk haftaların havasının gazını kaybetti yani oktayın bu dizisi salı günü çok zorlanmaz yeterki 1.bölüdme çakır havasını versin izleyenlere ozaman kimse tutamaz bu diziyi:Z:Z:Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
kesin salıya geliyor cnm kaçak bittikten onra hemen sevdam aaboramı koydular onu gün değiştirince hemen aler acele raconu koydular şimdide racon biterken hemen aler acele eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hazırlanıyor salı için ayrıca kaçak sevdam alabora racon ve eşkiya dünyaya hüküdmar olamz hepsi türleri aksiyon diziler but arz dizileri salıya koymaya alıştı atv bence salı okadar zor bir gün değil kaçak 1 hafta olup diğer hafta olmamasına rağmen 4 reyting alıyordu her hafta demekki iyi olan dizi reyting alabiliyor sevdam alabora ve racon çok kötü dizilerdi onların bu hali normal
kaderimin yazıldığı günün havası bozuldu aşk yenideninde tadı kaçtı zaten survivorda ilk haftaların havasının gazını kaybetti yani oktayın bu dizisi salı günü çok zorlanmaz yeterki 1.bölüdme çakır havasını versin izleyenlere ozaman kimse tutamaz bu diziyi:Z:Z:Z
zaten fenerbahçe kupadan ve ligten çekildi