'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Bu Hafta Yok!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
EDHO’nun yokluğu Halka’ya yarayacaktır, İzleyici kayması yaşanabilir. Muhteşem İkili bugün yükseldi yükseldi yoksa final yakındır ?

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Mac olsa kanalin karari diye dusunurdum fakat yapimin karari bence bu. Cuma da atv dizisi yok ve daha bos gün, sonucda kanal filmi yayinlamak icin 4 yildir fenomen dizisin yayinlamayacak kadar aptal olamaz. Gerci atv belli olmuyor :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Başladık yine sürekli ara vermeye. Atv, Trabzonspor maçını koymuş Salı gününe. :A Seneye devam edeceksek Show TV'ye falan geçelim, bu nedir böyle? :A @Çiğdem @batuhankaralar
Ben diziyi bırakıp bırakmama noktasındayım, bu sezon maalesef senaryo çok fazla saçmaladı ve çok fazla ara verdik. Bu hafta Halka'yı izleyip duruma göre karar vereceğim :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
Mac olsa kanalin karari diye dusunurdum fakat yapimin karari bence bu. Cuma da atv dizisi yok ve daha bos gün, sonucda kanal filmi yayinlamak icin 4 yildir fenomen dizisin yayinlamayacak kadar aptal olamaz. Gerci atv belli olmuyor :D
çekimler yetişmemiştir kurtlar vadisi pusuda da oluyordu bazen raci şaşmaz-bahadır özdener varken böyle aralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Senaryonun memnun olmadığın yönleri nelerdir, merak ettim. :A
Birinci bölümdeki o farklı konuyu artık bulamıyorum, iyice Kurtlar Vadisi Pusu gibi oldu dizi. Mesela dizinin ana konusu Hızır'ın Ünal, Meryem ve Nazlı arasındaki çatışmasıydı ama bu sezon iyice derin devletçi oldular. Otomatiğe bağlamış gibi her 3-5 bölümde bir devlet düşmanı yaratıp öldürüyorlar.

Bir de İlyas'ın bu kadar ön plana çıkarılmasını saçma buluyorum, hadi Alparslan'ın olayı ilk sezondan beri belliydi ama İlyas hiçbir zaman lider olabilecek bir karakter olmadı. O yüzden Alparslancıyım :A :A