Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Yorumları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
dizi için olmazsa olmaz birini çıkardılar büyük yanlış yaptılar çok iyi bir oyuncuyu yapımcı durduk yere nasıl çıkarır diziden anlamıyorum..

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kafadan vurmasa tamam da adam kesin öldü yani :(
Aga diziye geri gelsinde ben her türlü saçmalığa razıyım. Öyle bir oyuncuyu nasıl öyle alelacele çıkardılar halen anlamadım.
aaaa bence selim ağadan sonra dizi 2.en büyük kaybını yaşadı ayoll :( :( :(

nasıl hızırında selim ağanın yeri hala dolmadıysa ünal beyin yanındda özerin yeride dolmyacak bence ayy gidiyorlar olmazsa olmaz adamları öldürüyorlar :( :( :(
Bence Selim Aga'dan daha iyi oyuncuydu. Çok yazık ettiler.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,300
Puanı
1,061
son zamanlarda @vadikızı dan korkmaya basladım ayoll geçen gün emre senin bir paylaştığın klipte kızları görünce şey oldum demişti şimdide meryemi banyoda görünce şey oldum diyor bir süre mesafeli olayım ben bu vadikızına :A :A :A

:ppp:terbiyesizin önde gideni bir açtım o sahne vardı piss kötü niyetli cadııı:F

Diziyi açtım Meryem soyunuyordu :A

Tüm vadiciler toplandı hadi çekinmeyin sizi de bekliyoruz :F @Doğu @takas @-KADİR--

dun meryem icin izledim) harikaydi) bu rol yakismis

dizi için olmazsa olmaz birini çıkardılar büyük yanlış yaptılar çok iyi bir oyuncuyu yapımcı durduk yere nasıl çıkarır diziden anlamıyorum..

Aga diziye geri gelsinde ben her türlü saçmalığa razıyım. Öyle bir oyuncuyu nasıl öyle alelacele çıkardılar halen anlamadım.

Bence Selim Aga'dan daha iyi oyuncuydu. Çok yazık ettiler.
10 tweeten 2si ben meryoşum benim reytingimi artırmış edho nun reytingini salla:A @Forumdash @eskici @cookies @destere @mrt-06 @Aserat
http://noluyo.tv/haber/8230/meryem-...umdar-olmaza-katilmasina-sosyal-medya-ne-dedi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bende Meryemin diziye seyirci çekeceği taraftarıyım. Sonuçta kadının bir kitlesi var. Yeterki saçma sapan işler yapıp senaryoyu bozmasınlar.

Meryem herhalde Ünal adına çalışmıyor işin içine Ruslar tekrardan dahil olacağa benziyor.