Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50.Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
offff Görkeminde diziye katılmyacağı kesinleşti bence :( :( :(

çünkü hızır ali hapisten gelmiş görkemde hapisten gelecekti raci bey oktayını oğlunu yine görkem yapacaktı demekki ama alpaslan benzerlediğinden dolayı şuankı çocukta karar kılmışlar sanırım keşke görkem olsaydı o rolde tekrar baba oğul olarak :F
Görkem girecek az daha bekle :D Ay ne sabırsızmışsınız adamın instagram sayfasını edhocular basmış haber bekliyorlar :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
Hızırın oğlu ölmez ölsede çok var zaten küllerinden doğar

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Daha Ömer var, Yunus Selim var bilmediğimiz onlarca çocuğu daha vardır o yüzden Hızır Ali ölse bile yerine yenisini bulur :A

Kuşlaar şu @Forumdash'ı alın dizisi sosyal medyada geçilince bizim konuya salça oldu :A

Türkiye Gündemi
#edho
2.900 Tweet
#benimkızım
1.703 Tweet

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,124
Puanı
560
Daha Ömer var, Yunus Selim var bilmediğimiz onlarca çocuğu daha vardır o yüzden Hızır Ali ölse bile yerine yenisini bulur :A
Aynen Rahmetli Kemal Sunalın dediği gibi : ''9 ayda bir kumlar''

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Görkem meryem uzerliyle beraber dahil olacak sanırım öyle bir duyum aldım kesin olmamakla beraber

meryemin hapisten çıkan kardeşi diyorlardı ama hızır ali hapisten çıkan oğul rolunde geldi görkem bu role düşünülüyordu gibi anladım ben açıkcası umudum kalmadı :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Kuşlaar şu @Forumdash'ı alın dizisi sosyal medyada geçilince bizim konuya salça oldu :A

Türkiye Gündemi
#edho
2.900 Tweet
#benimkızım
1.703 Tweet
Ben ne salça olcam @xemrexxx etiketlemiş :X Ben meryem gelince salça olurum. Efsane Anne bitmiş olacak :X

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,124
Puanı
560
Şuana kadar dizi birebir gidiyor. Sonrasında cıvıtmazlarsa temiz bir iş çıkarmiş olcaz :X Reytingler ortaliği biraz ortaliği kariştirdik k.bakmayın :F
Edü ile büdüyü çocuk istismarını konu al o bile izlenir dünyada 1 numara bu konu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Edü ile büdüyü çocuk istismarını konu al o bile izlenir dünyada 1 numara bu konu

@batuhankaralar gibi düzeyli atişacaksak atişalım yok ıstismarcı filan diye laf sokma çabasına girilcekse hiç işim olmaz. Bende kumalı mumalı, aniden peydah olan karı dizisi der çeker giderim :X Zor değil yani...

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,124
Puanı
560
@batuhankaralar gibi düzeyli atişacaksak atişalım yok ıstismarcı filan diye laf sokma çabasına girilcekse hiç işim olmaz. Bende kumalı mumalı, aniden peydah olan karı dizisi der çeker giderim :X Zor değil yani...
Biz 2senedir varız bizim dizimizin içeriği mafyacılık değil
Derin Devlet ve Mafyanın aile içeriğini anlatan bir diziyiz biz aksiyonumuz da cabamız..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kuma çocuk peydah bunlar mafyatiğin dışında kalıyor zaten
Sen mafya babası tek eşlimi sanıyorsun haremi olan bile var :F

Mafya tanıdıgım yok, nasıl ortamlar bilmem... Sadece filmlerle kısıtlı. Madem haremleri var cocugu olan cariye başa geçiyor heralde? Meryem de geliyor diziye pardon Hurrem de geliyor hükümet nikahı kıydırır artık:A @xemrexxx

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,124
Puanı
560
Mafya tanıdıgım yok, nasıl ortamlar bilmem... Sadece filmlerle kısıtlı. Madem haremleri var cocugu olan cariye başa geçiyor heralde? Meryem de geliyor diziye pardon Hurrem de geliyor hükümet nikahı kıydırır artık:A @xemrexxx
Sensinnn