Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Raci diziyi bırakmış ben bıraksam ne olur ?A Yerine kadın senarist gelmiş hadi iyisin :D
Belli zaten ilyasın karsısına artık mafyanın erkekleri yerine kız kardeşleri çıkıyor :F Aksiyonuda artık ecünnüsüz çekmiyorlar birde masaya gelirseler o eksik sadece :A :A :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@batuhankaralar diziyi bırakınca Ünal bey ve masası geri döndü :Z Dahada diziye sakın dönme ?A:A @serhatt @ömer karataş @xemrexxx @papuleoo
İzlemeyi bıraktım. Sezon sonunda belki toptan bakarım öyle.

İzlerken eskisi gibi zevk vermiyor. Varsa yoksa Hızır'ın diğerlerine bağırması, fırça atmasıyla, kahraman gibi girip ördek gibi avlanan düşmanlar, konu bitince devreye giren MİT mevzuları yani hep bilindik şeylere kaldık.

Eskiden öyle miydi? Aksiyon olmasa bile kendini her türlü izleten o güzelim repliklerin, konuşmaların olduğu bölümler nerde şimdi ki bölümler nerede ?

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzlemeyi bıraktım. Sezon sonunda belki toptan bakarım öyle.

İzlerken eskisi gibi zevk vermiyor. Varsa yoksa Hızır'ın diğerlerine bağırması, fırça atmasıyla, kahraman gibi girip ördek gibi avlanan düşmanlar, konu bitince devreye giren MİT mevzuları yani hep bilindik şeylere kaldık.

Eskiden öyle miydi? Aksiyon olmasa bile kendini her türlü izleten o güzelim repliklerin, konuşmaların olduğu bölümler nerde şimdi ki bölümler nerede ?
Aksiyonda da artık kadınları görüyoruz bu düşmanların kız kardeşi çıktı ortaya ilyasla o görüşüyor artık :A :A :A

Ama Masa döndü Ünal tekrar lider oldu sen onu istiyordun :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kesin Hızır beyin bir planıdır. Dizi onun planları olmadan artık ilerlemiyor. Sen şimdiden bu dediklerimi not et! Eğer çıkarsa beni yine etiketlersin ?
Sen bu bölümü izle ondan sonra bırak :A Tam istediğin şeyler oldu tabi düşmanın kız kardeşi dısında mafya yerine bir kız çıktı basımıza :F

• Beğendim
Reactions: papuleoo