Star Duy Beni - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
duy_beninin_afisi_paylasildi_h24529_d90f7.jpg

Star TV'nin yeni dizisi Duy Beni bu akşam ekran hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Ali Balcı'nın, senaristliğini Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz'ün üstlendiği yapımın kadrosunda ise Rabia Soytürk, Caner Topçu, Berk Hakman, Murat Daltaban, Durul Bazan, Helin Kandemir, Ege Kökenli, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Aytaç Uşun ve Feride Çetin yer alıyor.

Arkadaşının başına gelen kazanın intikamını almak için girdiği özel okuldaki zorbalık gerçeğiyle yüzleşen genç bir kızın hikayesini konu alan yapım ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Duy Beni, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Star'da!

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Tanıtımıyla beni son zamanlarda heyecanlandıran tek dizi olmuştu. Bölümü TV'den değil de çoğu kişi gibi YouTube üzerinden izledim. En son Menajerimi Ara'yı bu kadar çok beğenmiştim @Aserat :D Reytinglerini görünce çok şaşırdım ama sosyal medyadaki sonradan geri dönüşleri ve YouTube verilerini görünce rahatladım diyebilirim. Bayramın hemen öncesi yayınlanması ve kanalın reyting durumundan kaynaklı kötü izlenmiş. Ancak sosyal medyadaki hızlı yayılımı sayesinde hafta hafta üzerine koyarak ilerleyecektir. Hatta iddia ediyorum yazın en çok izlenen dizisi bile olabilir bir kaç haftaya. Dizinin içeriği ve oyunculuklar çok başarılı. En çok da verilmek istenilen mesajı apaçık sunmaları güzel olmuş. Dijital platformda yabancı dizi izliyorum havasına kapıldım zaman zaman. Umarım bozmadan ve reytinglerini üzerine koya koya yoluna devam eder.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tanıtımıyla beni son zamanlarda heyecanlandıran tek dizi olmuştu. Bölümü TV'den değil de çoğu kişi gibi YouTube üzerinden izledim. En son Menajerimi Ara'yı bu kadar çok beğenmiştim @Aserat :D Reytinglerini görünce çok şaşırdım ama sosyal medyadaki sonradan geri dönüşleri ve YouTube verilerini görünce rahatladım diyebilirim. Bayramın hemen öncesi yayınlanması ve kanalın reyting durumundan kaynaklı kötü izlenmiş. Ancak sosyal medyadaki hızlı yayılımı sayesinde hafta hafta üzerine koyarak ilerleyecektir. Hatta iddia ediyorum yazın en çok izlenen dizisi bile olabilir bir kaç haftaya. Dizinin içeriği ve oyunculuklar çok başarılı. En çok da verilmek istenilen mesajı apaçık sunmaları güzel olmuş. Dijital platformda yabancı dizi izliyorum havasına kapıldım zaman zaman. Umarım bozmadan ve reytinglerini üzerine koya koya yoluna devam eder.
Diziyi izlemeyi düşünmüyorum ama senin adına sevindim. :A Her ne kadar senarist dizinin geleceği adına güven vermese de ben de Kırmızı Oda'nın kamera arkası ekibi var diye tutsun isterim hayırlısı bakalım. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Bildiğimiz Guzman-Nadia-Lucrecia üçgenini copy+paste yamışlar. Christian da belli. Bari burs verecekseniz 6-7 kişiye burs verin ki bu kadar özenti olduğunuzu belli etmeyin. :F

Gözlüklü çocuk da Polo'yu andırıyordu. :A Kalp Atışı'ndaki lisesli Bahar da aynı isimle burada öğretmen olmuş. Birde Sadakatsiz'deki Fizyo aklıma gelecek en son yerli Lu olurdu. :F

Senin için nelere katlanıyorum. :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bildiğimiz Guzman-Nadia-Lucrecia üçgenini copy+paste yamışlar. Christian da belli. Bari burs verecekseniz 6-7 kişiye burs verin ki bu kadar özenti olduğunuzu belli etmeyin. :F

Gözlüklü çocuk da Polo'yu andırıyordu. :A Kalp Atışı'ndaki lisesli Bahar da aynı isimle burada öğretmen olmuş. Birde Sadakatsiz'deki Fizyo aklıma gelecek en son yerli Lu olurdu. :F

Senin için nelere katlanıyorum. :A @Forumdash
:F:F:F ne yaa!!!???? yorumlarına bakarsak gayet eğlenmişin :F

Lu harici beğenmedim kimseyi:A KFC kanat reis nasıl ama:F Guzman diyemedim Guzmanın tırnaği olamaz:F

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
:F:F:F ne yaa!!!???? yorumlarına bakarsak gayet eğlenmişin :F

Lu harici beğenmedim kimseyi:A KFC kanat reis nasıl ama:F Guzman diyemedim Guzmanın tırnaği olamaz:F
Hepsi çok kötü. Ben Lu'yu da beğenmedim. Kadro olmamış. Bir tek gözlüklü çocuk diğerlerine nazaran dikkatimi çekti nedilebilir. :A Kanat çok çakma durmuş, hani replikaların enkötüsü olur ya tam o cinsten. :F

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hepsi çok kötü. Ben Lu'yu da beğenmedim. Kadro olmamış. Bir tek gözlüklü çocuk diğerlerine nazaran dikkatimi çekti nedilebilir. :A Kanat çok çakma durmuş, hani replikaların enkötüsü olur ya tam o cinsten. :F
Aziz (gözlüklü olan) de iyi ama Kanat bir başka. Çok cool duruyor. :bhr:

FXdj4FbWIAEqqb6

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Neden Tv de izlemedin :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İlk iki bölümü güzeldi, yaz için çok iyi bir alternatif. Bugün de iyi bir ivme kazanacaktır diye tahmin ediyorum.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
3. bölüm en iyi bölümüydü. Ekim karakterinin kararlı olması iyi yazılmış. Rabia Soytürk'te kariyerinin belki kariyerinin performansını ortaya koyuyor, tebrik etmek lazım.
Dizi matruşka gibi; üstünkörü tek konu üzerine odaklanıp içeriğini bitirmeyecek belli ki. İşlenebilecek çok konusu var. Kanat ve Aziz'in ailesinin psikolojik dramasından bile tek sezonluk iş çıkar bence.
4. bölüm fragmanı tansiyonun git gide artacağı izlenimini verdi.
Sabah reytinglerde sürpriz bekliyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061
Diziyi izlemeyi düşünmüyorum ama senin adına sevindim. :A Her ne kadar senarist dizinin geleceği adına güven vermese de ben de Kırmızı Oda'nın kamera arkası ekibi var diye tutsun isterim hayırlısı bakalım. :A

Şu tweetleri görmemek için Twitter'da etiketlere bakmıyorum. :A

Gayet yaratıcı bence :A
Allah kaknem Aserat ların cezasını verdi koca gözlü kıza laf ederken bin beterini ekranlarda göstererek :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061

Katılmıyorum. Bence kadro tam anlamıyla cringe. :(

Özellikle Sadakatsiz'deki Ceren gibi naif sesli bir kızdan kötü kız çıkarmaları hiç olmamış. Bu dizi tutmaz. :X

aaaa noliyi orada adeta bir @serhatt feat @Alos fantezisii gerçekleşmiş :eek: edepsizlikte son nokta :eek: