Dune Filminin Yeni Serisi Dune: Messiah Vizyon Tarihi Açıklandı!

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,806
Puanı
711
1729526439989.png

Romandan uyarlanan film olan Dune film serisi ikinci filmiyle de büyük ilgi görüp gişe rekorları kırmıştı. Filmin yönetmeni Denis Villeneuve ise serinin üçüncüsü olacak olan Dune: Messiah filmiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Yeni açıklamalarda bulunan yönetmen Dune: Messiah filminin çekimlere 2026 tarihinde başlanacağını, daha önce açıklanan vizyon tarihine yetişemeyerek 2027 vizyonda olmasını beklediklerini belirtti.

Dune: Messiah filminde 12 yıl ileri atlanacağını duyura yönetmen, bu atlamaya rağmen başrol oyuncularını değiştirmeyecek. Timothée Chalamet, Zendaya, Florence Pugh ve Anya Taylor-Joy 3. filmde de oynamaya devam edecek.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
2027 çok uzun süre. Dizisi çıkınca filmi arka plana atmışlar galiba. Keşke gelecek sene sonuna yetiştirselerdi.
Yönetmenin diğer dizi projeleri varmış falan filan hikaye zaten. 2. Film gişe rekorları kırsa da ilk filme göre daha kötüydü. 😶

Yönetmenin diğer dizi projeleri varmış falan filan hikaye zaten. 2. Film gişe rekorları kırsa da ilk filme göre daha kötüydü. 😶
2. filmin rekor kırmasının sebebi zaten ilk filmin yarattığı furya. 3 de fazlasıyla izlenir. Dizi film derken 2030'ların sonuna kadar dibini sıyırırlar Dune evreninin. :D

2. filmin rekor kırmasının sebebi zaten ilk filmin yarattığı furya. 3 de fazlasıyla izlenir. Dizi film derken 2030'ların sonuna kadar dibini sıyırırlar Dune evreninin. :D
Senaryoyu yazmaya başlamış. Kitabı 2 3 kez okur şimdi o çok zor değil aslında da ilgi çekmek istiyor herhalde :D

Genel olarak uykuma olumlu gelen bir seridir kendileri.
------

Ne gülüyorsun laaa doktor @dreamy ilkinde uyudum da ikincisinde gene daha uyanıktım 😂😂😂😂
Abi ben gülmedim, ilginç attım. Senin fantastik evrenlere olan ilgini bildiğimden ve benim serinin iki filmine de de bayıldığımdan dolayı mesajın şaşırttı. :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Abi ben gülmedim, ilginç attım. Senin fantastik evrenlere olan ilgini bildiğimden ve benim serinin iki filmine de de bayıldığımdan dolayı mesajın şaşırttı. :A
Evet zaten türe saygımdan izledim 😁😁

Olm ilki aşırı sıkıcıydı nesini beğendin..
İkincisini biraz toparlamışlardı