Dosi 25.000'ler Kulübünde!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Hediye vermemiştin, şimdi fırsat ayağına geldi :A

Nazar ettin, pek yazmamışım ogünden sonra :A hazır konu tekrardan piyasaya çıkmışken şarkı isterim :A

Kız hep işe yaramaz resimlerle geçiştiriyorsun. Bana şarkı hediye et :bağır:

@kerem bana sahte para hediye etmişti :T

Mahçup oldun defalarca ama telafi etmeye çalıştın mı? hayır
bak yine sinirlendim :A

Al işte, bir tane daha hediye verecem deyip vermeyen :bağır:
Neyse artık 1 hediye kapıp gelirsin :A

@eskici sana sonra dönüş yapacam :A
30.000'de çifte hediye veririm :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
oOo ben 30.000 anca yazdan sonra olur belki :F
Ben herkesin konusunu açıyorum. Kendiminkini bile açıyorum ama siz bana hediyeyi çok görüyorsunuz :T
al bakalım hediyelerini :D :D

%C3%87arp%C4%B1%C5%9Fma-Kerem-deri-ceket.jpg

sok_iddia_ufak_tefek_cinayetler_dizisinin_hangi_basrol_oyuncusu_ayrilacak_1522246115_391.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Deniz'in işi gücüde oyalama. Bak bu geçen sene 3. yıl kutlama konumdan bu; Ön hediye verip devamı gelecek dedi ama grlmedi tabiki. Ne bir güzel söz ne birşey :T Buna rağmen ben ona 5-6 konu üst üstte açtım :T:
USER=88679]@Dosi[/USER] sabredemedin ama ön hediyeyi vereyim :A Benim için Kırgın Çiçekler dizisinde en özel sahnelerden biriydi buyur hediye :D

this HTML class. Value is

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Deniz'in işi gücüde oyalama. Bak bu geçen sene 3. yıl kutlama konumdan bu; Ön hediye verip devamı gelecek dedi ama grlmedi tabiki. Ne bir güzel söz ne birşey :T Buna rağmen ben ona 5-6 konu üst üstte açtım :T:
Onun hayatı palavra be :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Dosi daha nice 25 bin mesajlar yazarsın umarım biraz geç oldu ama geç olsun güç olmasın demişler :A her neyse foruma uzun süredir girmediğim ve unutkanlığım da olduğu için neleri sevdiğini unutmuşum biraz düşünmek için bugüne kadar bekledim ama yine pek bir şey bulamadım hediyeler biraz az olacak ama bu kadar zaman sonra kutlamam yeterlidir bence :A :A artık 30 bine girdiğin zaman daha iyi bir kutlama yaparım şimdi hediyelere geçiyorum ve beğeneceğini umuyorum :A
İlk hediyen her ne kadar kendisini hiç sevmesemde Survivor'da şampiyonları eleyerek finale kalıp ikinci olarak büyük bir başarıya imza atan senin de çok sevdiğin Nagihan Karadere :A

İkinci hediyen Türk müziğinin kraliçesi Gülşen'den efsane bir şarkı Bir İhtimal Biliyorum dinlemediysen dinle beğenirsin :A
En sonki kutlama konumdaki sözlerin falan baya hoşuma gitmişti, burada çıta baya azalmış :A Gülşen'i severim ve şarkıyı baştan sona dinlemedim hiç ama nakaratı ezbere biliyorum :A Beğendim o hediyeni.
Survivor zamanı bitince yarışmacılarda benim için bitiyor :A Yinede teşekürler Nagihan için :A

Ay unutkanlığın varsa ozaman benim için en sevdiğim üyelerdensin sözünüde ve öyle olduğumudamı unuttun acaba? :eek:
Dur bir hatırlatma yapayım :A
Forumdaki 3.yılını kutlarım @Dosi umarım daha uzun yıllar burada daha da aktif bir şekilde bulunursun forumdaki sevdiğim üyelerden birisin sevmediğin bir üye mi var dersen yok tabi ama en sevdiklerimden diyeyim o zaman :A biraz beklettim ama 3 gün boyunca hediye isterim dedin ben de 3 gün sonra hediyelerini vereyim dedim konuyu unutturmamak adına :A şimdi sıra hediyelerinde :A
Öncelikle ekranların en muhteşem dizilerinden birisi olan ve senin severek izlediğin 113 bölümlük bir efsane olan Kırgın Çiçekler hediyelerini final bölümünde sana manevi destek olmak adına veriyorum :A
Ekli dosyayı görüntüle 58675

Sonrasında Survivor'da birisi 2016'da birisi bu sene desteklediğin isimler olan Avatar Atakan ve Nagihan Karadere :A
Ekli dosyayı görüntüle 58678

Ekli dosyayı görüntüle 58677

Sonrasında güzel bir İsveç hatırası bunu internetten aldım tabi İsveç mi değil mi onu bile bilmiyorum ama umarım doğrudur ve rezil olmam :A :F
Ekli dosyayı görüntüle 58676

Ve son olarak da hareketli şarkı istiyormuşsun sanırım son günlerde en çok dinlediğin şarkılardan birisi olan bu şarkıyı armağan ediyorum sana :A

Konunda bize verdiğin hediyeler için de teşekkür ediyorum umarım benim hediyelerimi beğenirsin tekrardan forumdaki 3.yılın kutlu olsun :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

Nazar ettin, pek yazmamışım ogünden sonra :A hazır konu tekrardan piyasaya çıkmışken şarkı isterim :A

Dolandırıcılık bizden sorulur. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Zaman aşımına uğradı artık 30 binde getiririm hediyeni :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
iş peşinde olduğun içinmi görünmüyorsun ortalıkta? :A

Haha aa bu bahaneyi kabul etmiyorum. 30 bin yazdan sonra olur büyük olasılıkla :A
Ver hediyemi:bağır::bağır::bağır::bağır::bağır:
Bu aralar herşey üst üste bindi, sanki her bela Ocak ayını beklemiş gibi. :A Fazla tempolu günler geçiriyorum, sabahın 6'sında evden çıkıyorum, akşam 8-9 gibi eve geldiğim oluyor. :A Foruma geldim de forum da sıkıcı ama. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu aralar herşey üst üste bindi, sanki her bela Ocak ayını beklemiş gibi. :A Fazla tempolu günler geçiriyorum, sabahın 6'sında evden çıkıyorum, akşam 8-9 gibi eve geldiğim oluyor. :A Foruma geldim de forum da sıkıcı ama. :A
Forum benim konularım olmadan baya bir sıkıcı hal almış evet :A:A bazen eski uyku vs. isveç gündemindeki haberlerime denk geliyorum :A
Ben 1 aydır tekrar takılıyorum ama öyle az az. Foruma girip bildirimlere bakıp çıkıyorum ama sık sık giriş yaptığım oluyor :F Hep belirli konularda takılıyorum. Arada canım sıkılınca yeni açılan konular yerine online listesindeki ziyarrtcilerin baktığı eski konulara bakmak daha zevkli oluyor :A

Bende bu hafta baya yoğundum. Hafta başlarında eve geç geldim ama sistem yavaş yavaş oturdu :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yazı bulmaz ya bu aralar iyi gidiyorsun :A
Yok be sayaç bol keseden yazıyor ondan. Bak 1 aydır 170 mesaj yazmışm. Iyimi sence? :A Survivor zamanı haftada 200 olsa yine olmuyor :A Tüm yaz ya foruma hiç girmem, ya da arada girip bildirimlere bakıp kaçarım. Kendimi bol ödüllendireceğim bir yaz planlamaya başladım da, foruma nekadar vakit ayırırım meçhul :F
Ama Mart ayında yıl dönümü konusu açarız yine :A O da olmazsa yılda 1 kutlama konusu zor olmuş olacak:A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok be sayaç bol keseden yazıyor ondan. Bak 1 aydır 170 mesaj yazmışm. Iyimi sence? :A Survivor zamanı haftada 200 olsa yine olmuyor :A Tüm yaz ya foruma hiç girmem, ya da arada girip bildirimlere bakıp giderim. Kendimi bol ödüllendireceğim bir yaz planlamaya başladım :F
Ama Mart ayında yıl dönümü konusu açarız yine :A O da olmazsa yılda 1 kutlama konusu zor olmuş olacak:A:A
Tamam işte Survivor da var, sayaç da bol sayıyorsa çok yakında 30 bin olursun :A Bir de yıl dönümü varmış daha ne istiyorsun :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Tamam işte Survivor da var, sayaç da bol sayıyorsa çok yakında 30 bin olursun :A Bir de yıl dönümü varmış daha ne istiyorsun :A
Ama sayaç enler listesinden bol keseden veriyor. Mesaj sayım yerinde sayıyor :A Survivor eskisi gibi olacağımı sanmam ama yine forumda en aktif olacağım konu olur o kesin. Dokunulmazlık oyunlarına bakarım ve diğer ödül yarışmalarının tekrarına bakarım biz kazanmışsak :A Şubattan yaza hergün 3 saat ekranda kalamam. Dizilere başlayınca kendimi nasıl kaptırdığımı gördün :A Kendime ayar çekecem. Yukarda editlemiştim kacırmıssındir. Foruma yazın nekadar vakit ayırabilirim bilmiyorum. @MEnes bilir, arada kendimi ödüllendirdiğim zamanlarım oluyor ama bu yaz dibine kadar ödüllendirecem kendimi, haliyle baya gezmelerle falan yoğun olabilirim gibi:F:F

Diss konum olmasa 20 mesaj zor yazıyorum haftalık ve Diss konusu pazara denk geldiği için 2 haftaya yani 2 kere sayıyor sayaç :F
Edit: üff ne yazmışım be :A Ozaman kutlama konusunda çifter hediyeyle gelin :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Forum benim konularım olmadan baya bir sıkıcı hal almış evet :A:A bazen eski uyku vs. isveç gündemindeki haberlerime denk geliyorum :A
Ben 1 aydır tekrar takılıyorum ama öyle az az. Foruma girip bildirimlere bakıp çıkıyorum ama sık sık giriş yaptığım oluyor :F Hep belirli konularda takılıyorum. Arada canım sıkılınca yeni açılan konular yerine online listesindeki ziyarrtcilerin baktığı eski konulara bakmak daha zevkli oluyor :A

Bende bu hafta baya yoğundum. Hafta başlarında eve geç geldim ama sistem yavaş yavaş oturdu :D
2018'ın son yarısında hiç yoktun, artık bi zahmet burada ol. Forumcak kadın üye kıtlığı çekiyoruz. :A

Şöyle güzel yarışma (MS dışında :A) ve etkinlikler başlasa forum canlanır da herkes off butonuna basmış bu aralar. :A

Neyse, bu sene İsveç'teki Melodifestivali arkadaşımla birlikte izleyeceğiz. O her sene izliyormuş bu sene beraber izleyelim dedi kabul ettim. :D Bu sefer de İsveç ilk 10 içine girmesin yeter ama diğer ülkeler de günah. :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
2018'ın son yarısında hiç yoktun, artık bi zahmet burada ol. Forumcak kadın üye kıtlığı çekiyoruz. :A

Şöyle güzel yarışma (MS dışında :A) ve etkinlikler başlasa forum canlanır da herkes off butonuna basmış bu aralar. :A

Neyse, bu sene İsveç'teki Melodifestivali arkadaşımla birlikte izleyeceğiz. O her sene izliyormuş bu sene beraber izleyelim dedi kabul ettim. :D Bu sefer de İsveç ilk 10 içine girmesin yeter ama diğer ülkeler de günah. :F
Forum kıymetimi bilmiyor, bende çekip gidiyorum ne yapayım :A:A
aa yok be ekimden itibaren off düğmesine bastım bende. Ocak ayının sonunda foruma dönünce @eskici ile forumu canlandırma olayına girmiştik ve ben o zamandan ekime kadar baya baya konu acarak birşeyler yaptım ama şimdi tam off modundayım. Bazı durumlara göre belki yine el atarım ya da survivor harici tamamiyle köşeme çekilirim :A Benimde vardı bir yarışmam ama ne ben ne de forum hazır ikinci sezona :A

ooo harika Melodifestival'i izleyecek olman. @BesaleT o da her sene izliyor. Belki bende bakarım :D İsveç'in ilk 10 dışı olması çok nadir olunan bir şey :A