2022 Doctor Strange in the Multiverse of Madness / Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında - Film Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

MV5BNWM0ZGJlMzMtZmYwMi00NzI3LTgzMzMtNjMzNjliNDRmZmFlXkEyXkFqcGdeQXVyMTM1MTE1NDMx._V1_.jpg

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Tür:
Aksiyon, Macera, Fantastik
Süre: 126 dakika

Yönetmen: Sam Raimi
Senaryo: Michael Waldron, Stan Lee, Steve Ditko

Oyuncular:
Benedict Cumberbatch
Rachel McAdams
Elizabeth Olsen

IMDb Linki

Puanlar:

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kütük dostum bu iki leş filme gitmiş diye duydum.. @MasacRE @MEnes @Sherlock
SANAT gecikmez... Gidilir... @Sherlock @MasacRE
Hem de koşa koşa gitti kütük dostum...
Siz bu konuda bilgi sahibi arkadaşlara benziyorsunuz... Filmin en az 1 saati kesilmiş diyorlar, yakın zamanda tam hâliyle tekrar gösterime girer mi? 🤔 Ona göre bilet + mısır + Popeyes parası ayıracağım kenara. ✍️ (parasız kaldı)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Beklentimin altında kalsada; Marvel evreni için çok güçlü bir icon Dr.Strange ama açıkçası filmi izlerken Wanda yı hayranlıkla izlediğimi belirtmem gerekiyor.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Siz bu konuda bilgi sahibi arkadaşlara benziyorsunuz... Filmin en az 1 saati kesilmiş diyorlar, yakın zamanda tam hâliyle tekrar gösterime girer mi? 🤔 Ona göre bilet + mısır + Popeyes parası ayıracağım kenara. ✍️ (parasız kaldı)
Filmin kesilip biçilip kurguda harcandığı o kadar belliydi ki... Süresi ilk açıklandığında ve 2 sa 6 dk olduğunda ne alaka neden bu kadar kısa demiştim... Filmden sonra bilmem kaç kez kurguya girdiği ve bazı sahnelerin bilmem kaç kez çekildiğini öğrendim ve üzüldüm... Çok daha kaliteli ve büyük bir film izleyebilecekken böyle bir filmi bize reva gördü Feige... Abim sen böyle değildin, niye böyle oldun be... Tekrar gösterime girme muhabbetini bilemiyorum ama Director's Cut versiyonu çıkabilir Dvd versiyonu ile birlikte. Öyle olursa elbette tekrar izlenir...

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Filmin kalan 1 saatini sizlere özelden atabilirim, boşuna mı oynadık kardeşim… @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes