Doğum Günün Kutlu Zeyno!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,671
Puanı
1,060
1724575607697.png

Forumun nazik,vefalı,gerçekten sevdiğim üyesi @Zeyno Doğum günü bugündü demek isterdim ama 1 gün araylada olsa kutlamak istedim.

Nefisecim; sevdiklerinle birlikte daha nice yılların olsun;herşey gönlünce olsun!!!

1724575872996.png

1724575933028.png

Doğum günün kutlu olsun @Zeyno sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah :D

• Harika
Reactions: Zeyno
tanımıyorum kendisini ama doğum gününü kutluyorum tabiki,
nice yıllara umarım her bir yıl eskittikçe bir yaş gençleşirsin :D

• Harika
Reactions: Zeyno
Beklemediğin anda gelen kutlama ve sürpriz benim için her zaman en kıymetlisi olmuştur :love1: Çok teşekkür ederim bu tatlı kutlama için 🤗 @The_Erinch
------

nice yaşlara inşallah oğum günün kutlu olsun nice yaşlara inşallah @Zeyno
Teşekkür ederim kardeşim :love1:
------

Doğum günün kutlu olsun @Zeyno sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah :D
Çok teşekkürler :love1:
------

Ekli dosyayı görüntüle 128778
Tanışmadık lakin bende kutlamak istedim doğum günün kutlu olsun @Zeyno kardeşim :)
Aaaa ayıp ediyorsun ama ne demek tanışmamak biz senin ile bir klip konusunda kavga bile ettik dön dön o güne :A

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için kardeşim :love1:
------

tanımıyorum kendisini ama doğum gününü kutluyorum tabiki,
nice yıllara umarım her bir yıl eskittikçe bir yaş gençleşirsin :D
Tanışırız zamanla sıkıntı yok kardeşim teşekkür ederim güzel dileğin için :love1:

@Bully bu kızların birbirlerine gönderdikleri hediyeye bak nasıl bir kafa yaşıyorlar hayret :F

biri bize böyle bir hediye yollasın 3 yıl selam vermeyiz :D

bari aleyna tilki falan olsaydı :(
Gayet güzel ve düşünceli bir hediye seçmiş @Dosi arkadaşım. @Zeyno nun favori erkek oyuncusundan bir şarkı hediye etmiş... Bu güzel konuyu da mahvetme be adam :A

Gayet güzel ve düşünceli bir hediye seçmiş @Dosi arkadaşım. @Zeyno nun favori erkek oyuncusundan bir şarkı hediye etmiş... Bu güzel konuyu da mahvetme be adam :A
dur hemen savunmaya geçme benim dedğim aranızı açma çalışmaları henüz başlamadı bu öylesine içimden gelerek söylediğim laftı :D

• Güldürdün
Reactions: Bully
dur hemen savunmaya geçme benim dedğim aranızı açma çalışmaları henüz başlamadı bu öylesine içimden gelerek söylediğim laftı :D
Ben de sadece savunma amacı gütmedim zaten, içimden gelerek söyledim :D Bir de sana had bildirme fırsatını kaçıramazdım :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Ben de sadece savunma amacı gütmedim zaten, içimden gelerek söyledim :D Bir de sana had bildirme fırsatını kaçıramazdım :A
onu anladım zaten öyle bir hışımla daldınki içeri @Zeyno bile bu savunmaya mı geliyor saldırmayamı kestiremedi baktım eline sopa almış kenarda pür dikkat bekliyor :A

• Güldürdün
onu anladım zaten öyle bir hışımla daldınki içeri @Zeyno bile bu savunmaya mı geliyor saldırmayamı kestiremedi baktım eline sopa almış kenarda pür dikkat bekliyor :A
@Zeyno nun doğum günü konusunu böyle şeylerle meşgul etmeyelim :A Veya kendisi karar versin konu yukarılarda kalıyor işte gündem olmuş oluyor :F

• Güldürdün
Reactions: tekin
@Zeyno nun doğum günü konusunu böyle şeylerle meşgul etmeyelim :A Veya kendisi karar versin konu yukarılarda kalıyor işte gündem olmuş oluyor :F
ben şimdi sessizce sıvışayım, bu kendi karar verenler hep aleyhimde karar vermiştir nolur nolmaz ben yol yakınken buraları terkedeyim :F

• Güldürdün