Doğum Günün Kutlu Olsun Yiğit!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Vay be burada yazmasa kim tahmin eder ki 30'a girdiğini. :A Doğum günün kutlu olsun aşko nice mutlu ve sağlıklı yıllara. :Z @Yiğitt

Hediyelerin:
images

images

• Harika
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Canım benim doğum günün kutlu olsun. İyi ki seninle tanışmışız, iyi ki uzun uzun sohbetler etmişiz. Sevdiklerinle beraber nice sağlıklı, huzurlu, başarılı ve mutlu yıllara. :bhr: @Yiğitt

Hediyelerin de seninle o. :bhr:
1596991853143.jpeg

1596991922825.jpeg

• Harika

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, sevdiklerinle, bizimle birlikte nice mutlu sağlıklı senelere inşallah. İyi ki varsın, iyi ki tanımışım seni Angara bebesi, çok ama çok seviliyorsun. :bhr: @Yiğitt

Kaliteli hediyelerin. :A

ed99b0ca4745ea23dd38160ba72c7e03.jpg

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Bugün, forumumuzun sevilen, başarılı, yakışıklı, sempatik, sıcakkanlı ve canımız ciğerimiz @Yiğitt'mizin 30. yaş günü. Kendisinin doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyoruz.

Artık abicim diyorum Yiğitt'im sana, hak ediyorsun. 30 yaş hep çok özel olduğu söylenir, dilerim tüm hayallerin bir bir gerçekleşir. Ailenle birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçirirsin. Hediye olarak Beren Saat'in en güzel fotosunu vermek istiyorum tekrardan iyi ki doğdun!

Ekli dosyayı görüntüle 90751
Canım benim konu için çok teşekkür ederim, hep beraber nice güzel senelerimiz olsun. Maalesef bu yıl doğum günümde en sevdiğim insanı kaybettim, ne beklerken nelerle karşılaşıyoruz. Hayat bu, yapacak hiçbir şey yok. Yeni yaşım, hep birlikte olmamız kaydıyla başta da sağlık getirmesi şartıyla güzellikler getirsin. Tekrardan çok teşekkür ederim, iyi ki varsın. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt nice güzel yaşlara :D
Çok teşekkür ederim Deniz, hep beraber nice sağlıklı, güzel senelerimiz olur umarım. :)

Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt , nice mutlu senelere. :bhr:
Çok teşekkür ederim Emre, birlikte nice sağlıklı, mutlu yıllarımız olması dileğiyle. :)

Teşekkür ederim Emre, başta sağlık olmak üzere nice güzel şeyler bizi bulur umarım. :)

Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt nice ve mutlu senelere 🎂
Teşekkür ederim, hep beraber nice mutlu senelere. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğum günün yarın olduğu için hediyeni de yarın vereceğim. :A
İyi ki doğdun canım benim, yeni yaşın sana çok iyi gelir umarım. Sevdiklerinle sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirirsin umarım. :bhr: @Yiğitt
Teşekkür ederim Alpercim, hep beraber sağlıklı güzel yıllarımız olsun inşallah. :)

Doğum günün kutlu olsun,nice mutlu senelere @Yiğitt :bhr:
Çok teşekkür ederim, birlikte nice sağlıklı, güzel yıllara. :)

2 gün 2 gece sana doğum günü işte daha ne olsun. :A @Yiğitt
Fark ettim, önemli olan düşünüp açmak canım. Ha iki gün önce, ha iki gün sonra. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben de abi diyeyim zaten forumdaki çoğu kişi abim ablam :A Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt abi nice yaşlara :bhr:
Çok teşekkür ederim kardeşim, hep beraber güzel yıllarımız olsun. :)

Doğum Günün Kutlu Olsun @Yiğitt
Sevdiklerinle birlikte;daha nice sağlık dolu yaşlar diliyorum...
Herşey gönlünce olsun.
Çok teşekkür ederim, hep beraber nice güzel, sağlıklı yıllarımız olur umarım. :)

@Yiğitt 'im burada sevdiğim ender kişilerdensin. :bhr::bhr: Doğum günün kutlu olsun .:love1:
Halukçum teşekkür ederim, düşüncelerimiz karşılıklı. Nice güzel, sağlıklı yıllarımız olsun. :)

Doğum günün kutlu olsun abi @Yiğitt ... Sağlıklı huzurlu ve sevdiklerinle geçireceğın Nice yıllara:bhr::love1:
Çok teşekkür ederim kardeşim, hep beraber nice sağlıklı, mutlu yıllarımız olsun. :)

• Beğendim
Reactions: STAR and Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun.Nice senelere, İyi ki doğdun.
Çok teşekkür ederim, birlikte nice güzel, sağlıklı senelere inşallah. :)

Ekli dosyayı görüntüle 90832
Yaz ve sıcakları seven biri olduğun için sana güneşli bir günde çekmiş olduğum bir foto hediye etmek istedim. Nice sağlıklı ve huzurlu yaşlara @Yiğitt 🤗

Şarkı hediyelerim de benim sevdiğim şarkılar :A keyifli dinlemeler:

Çok teşekkür ederim Zeynep, hediyelerim de çok güzel. Şarkılar da çok hoş, son şarkıyı hatırlayamadım da dinleyince anımsadım. Hep beraber nice sağlıklı, güzel yıllara. :)

@Yiğitt hediyelerin :D

mutlu yaşların olsun inşAllah :D
@Yiğitt mutlu yaşların olsun iyi ki doğdun ablacım :Dhediyeni yarın veririm
Çok teşekkür ederim abla, hep beraber nice sağlıklı, güzel yıllarımız olsun. Şarkılar da çok güzel. :)

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vay be burada yazmasa kim tahmin eder ki 30'a girdiğini. :A Doğum günün kutlu olsun aşko nice mutlu ve sağlıklı yıllara. :Z @Yiğitt

Hediyelerin:
images

images

Çok teşekkür ederim Eraycım, hep beraber nice sağlıklı, güzel yıllarımız olsun inşallah. Hediyelerim de çok güzel, özellikle ilkine ayrı dikkat çekiyorum. :)

Canım benim doğum günün kutlu olsun. İyi ki seninle tanışmışız, iyi ki uzun uzun sohbetler etmişiz. Sevdiklerinle beraber nice sağlıklı, huzurlu, başarılı ve mutlu yıllara. :bhr: @Yiğitt

Hediyelerin de seninle o. :bhr:
Ekli dosyayı görüntüle 90835
Ekli dosyayı görüntüle 90836
Özgürcüm çok teşekkür ederim, duygularımız ve düşüncelerimiz karşılıklı. Hep beraber nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllarımız olsun. Hediyelerimi de çok beğendim. :)

Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, sevdiklerinle, bizimle birlikte nice mutlu sağlıklı senelere inşallah. İyi ki varsın, iyi ki tanımışım seni Angara bebesi, çok ama çok seviliyorsun. :bhr: @Yiğitt

Kaliteli hediyelerin. :A

ed99b0ca4745ea23dd38160ba72c7e03.jpg
Kaancım çok teşekkür ederim, nice sağlıklı, güzel yıllarımız olması dileğiyle. Hediyelerim de çok güzel, özdeşleşti bu hediyeler de sanki artık bizimle? :)

Alpercim çok teşekkür ederim, hep birlikte nice sağlıklı, güzel yıllarımız olsun. Hediyelerim de çok güzel, genel hediyeler hep aynı düzlemde. Bu hediyeler de benimle özdeşleşmiş demek ki. :)

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok teşekkür ederim Eraycım, hep beraber nice sağlıklı, güzel yıllarımız olsun inşallah. Hediyelerim de çok güzel, özellikle ilkine ayrı dikkat çekiyorum. :)

Özgürcüm çok teşekkür ederim, duygularımız ve düşüncelerimiz karşılıklı. Hep beraber nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllarımız olsun. Hediyelerimi de çok beğendim. :)

Kaancım çok teşekkür ederim, nice sağlıklı, güzel yıllarımız olması dileğiyle. Hediyelerim de çok güzel, özdeşleşti bu hediyeler de sanki artık bizimle? :)

Alpercim çok teşekkür ederim, hep birlikte nice sağlıklı, güzel yıllarımız olsun. Hediyelerim de çok güzel, genel hediyeler hep aynı düzlemde. Bu hediyeler de benimle özdeşleşmiş demek ki. :)
Bazı şeyler seninle özleşmiş işte ne güzel. :bhr:

• Harika