Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock!🕵️‍♂️

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hem bu güzel konu için hem de mesajın için çok teşekkür ederim Doğan reis, hep beraber nice güzel senelere inşallah. :D İyi ki varsın. :Z
Ekli dosyayı görüntüle 99404

Bugün forumumuzun sevilen, çalışkan, eğlenceli ve hoş sohbetli süper moderatörü Sherlock’un doğum günü!

Mesajlarıyla, objektif ve kaliteli yorumlarıyla, eğlenceli muhabbetiyle foruma renk katan Sherlock beyciğime sevdikleriyle geçireceği sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllar diliyorum. Ayrıca Fav10’un unutulmaz üyelerinden biri olan Sherlock beyciğime uzun yıllar aramızda olacağı, mesajlarıyla yine keyifli dakikalar yaşatacağı ve kaliteli film/dizi yorumlarını yazacağı bir ömür diliyoruz. :Z

Doğum günün kutlu olsun Sherlock beyciğim 🎉

Hediyelerin:

Ekli dosyayı görüntüle 99405
Çoook teşekkür ederim Özgür beyciğim, hem tüm güzel sözleriniz hem de bu güzel konu için... İki kere konu için teşekkür etmiş olmam biraz abes durmuş olabilir ancak yapacak bir şey yok... Yine her zaman olduğu gibi çok düşüncelisiniz. Her zaman söylediğim gibi duygularımız karşılıklı, ben de senin için birebir aynı şekilde düşünüyorum. Hep beraber, saymış olduğun tüm güzel şeyleri yapabileceğimiz nice mutlu yıllara... :bhr: :Z

Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim Özgür beyciğim... İlki en sevdiğim dizilerden birisi olan Ezel ve onun en vurucu sahnelerinden birisi, diğeri ise şu an -biraz da @bazinga etkisiyle- avatarımda bulunan Jon Snow reis... İkisini de çok sevdim, tekrar teşekkür ederim... :Z
Doğum günün kutlu olsun nice güzel yaşlara @Sherlock :love1: :Z
Çok teşekkür ederim, hep beraber... :Z
Bugün bir adam doğdu.. @Sherlock
Sayın Gs'li dostum, o senin adamlığın... İyi ki varsın yoldaşım...
Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yaşlara. :bhr: @Sherlock
Çok teşekkür ederim, hep beraber. :bhr:
Doğum günün kutlu olsun @Sherlock, nice mutlu senelere. :bhr:

Çok teşekkür ederim, hep beraber... :bhr:

Ayrıca hediyemi de çok sevdim, Meriç Aral'ın ve videodaki Eylem'in hastasıyız. :A
Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık, başarı, huzur getirsin. :-) @Sherlock
Çok teşekkürler hem mesajın hem de güzel dileklerin için. :D
Nice Mutlu Yıllara ;) @Sherlock

Happy Birthday GIF by Lumi
Çok teşekkürler ve tabii ki hep beraber. :D GIF'i de çok beğendim ayrıca. 😬
Sağlıklı mutlu ve huzurlu ve şampiyonlu yıllar dilerim, doğum günün kutlu olsun :Z :A @Sherlock

Hediye olarak vize-pasaport ve sınırsız Liverpool kombine pasaportu veriyorum... Gizli ve pis işlerim neticesinde temin etmiş olup, sadece bir avuç insan bu sınırısız kombineden yararlanabilir... Pandemi dönemiyle kapalı olsa dahi, seneler sonra o tüyler ürperten marşa eşlik edebileceksin o ortamda...

3o4W6N.jpg
Vaaay muhteşem mesaj... Çok teşekkür ederim hem bu güzel doğum günü mesajı hem de bu güzel temenniler için... İnşallah sezon sonu 23. şampiyonluğu alırız ve hepimize güzel bir hediye olmuş olur. :Z

Böyle bir hediye olabilir mi ya... Gerçekten muazzam, elde etmesi de zor olmuştur böyle bir şeyi... Katlandığın zahmeti ve belki de bu uğurda bulaştığın kirli işleri tahmin edebiliyorum... Sonuna kadar hakkını vereceğimden şüphen olmasın, Alman disiplinin neferlerinden olan Klopp hocam için dur durak bilmeden tezahürat yapacağım... Çok teşekkür ediyorum...
Doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelere :bhr: @Sherlock
Sana Al Pacino'nun müthiş ötesi bir performans sergilediği Godfather'ın en sevdiğim sahnelerinden birini ve Pulp Fiction'un aksiyon dolu harika soundtrack müziğini hediye ediyorum.

Çok teşekkür ederim ve tabii ki hep beraber... :bhr:

Oy oy oy muazzam hediyeler... Belki de abartıyorum ama sinema tarihinin en iyi sahnesi olabilir bu, Al Pacino'nun oyunculuğu her şeyiyle derslik, atmosfer zaten muazzam. Mimik kullanımı inanılmaz başarılı bu sahnede, ne kadar övsem az kalır... Pulp Fiction da yine en sevdiğim filmlerden... Soundtracki inanılmaz iyi zaten, bir kez daha dinliyorum bu vesilesiyle... Çok teşekkür ederim iki hediye için de. :Z
Doğum gününü kutlarım güzel insan. Nice yaşlara İşte hediyelerim,

Ekli dosyayı görüntüle 99414

Ekli dosyayı görüntüle 99415
Çok teşekkür ederim saygıdeğer @Gerekli24 hocam...

Hediyeler muazzam. Klopp hocamın bu fotoğrafını özellikle tercih ettin herhalde. :A Çok sevdiğimiz ancak kıymeti bilinmeyen Öğretmen ve Fatih hocam... Çok teşekkür ederim...
Doğum günün kutlu olsun @Sherlock
Teşekkür ederim. :D
Doğum günün kutlu olsun hocam nice mutlu yaşlara sevdiklerinle birlikte :A
Çok teşekkürler hocam, sağ olasın. :A Hep beraber inşallah. :A
Doğum günün kutlu olsun @Sherlock . Aramızda bir gün varmış. :D
Çok teşekkür ederim. :D Bir arkadaşım vardı onunla da aramızda yalnızca bir gün vardı ve ilk duyduğum zaman çok şaşırmıştım, o olabilir misin diye düşünmedim değil ama Trabzon'da olduğun için zor. :A Biraz geç yanıtladığım için mesajları şimdi görmüş oldum, sana da bir adet kutlama konusu açayım hemen. :D
Takvim değişmeden yetiştim.
Nice yaşlara @Sherlock . Ailen ve sevdiklerin ile sağlıklı mutlu ve huzurlu yaşlar dilerim :bhr:
Bu da 40 dakika önce senin için çektiğim foto:

Ekli dosyayı görüntüle 99417

Öncelikle çok teşekkür ediyorum güzel mesajın için... Hep beraber nice güzel senelere inşallah. :bhr:

Vay vay vay... Yine çok anlamlı bir hediyeyle gelmişsin her zaman olduğu gibi, buna benzer anlamlı bir diğer hediye de profilimde duruyor. Artık yanına yenisi eklendi, ara ara bakacağım ve soğuğu sonuna kadar hissedeceğim çok güzel bir fotoğraf. Neyse ki İstanbul da birkaç gündür bu durumda ve şimdilik kıskanmıyorum... Çok teşekkür ederim. :bhr:

Zeynep Bastık ve Dua Lipa'dan çok güzel iki parça ve Ezel'in efsanevi müziğini de hemen dinleyeceğim yine ve yeniden bu vesileyle... Bu üçlü için de yine çok teşekkür ederim. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 99420

Değerli Kardeşim Enes;

Doğum Günün Kutlu Olsun.
Ailenle birlilkte,sevdiklerin yanında sağlık,huzur,mutluluk dolu bir yaş diliyorum sana.

Ekli dosyayı görüntüle 99421
Herşey gönlünce olsun.Yeni Yaşın Kutlu Olsun.

*Bu aralar beni çok boşladın unuttum sanma :A
Abi çok teşekkür ederim, bana "kardeşim" diye hitap etmen bile başlı başına bir hediye zaten... (Güzel sıvadım kabul et. :A) Şaka bir yana güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, hep beraber inşallah. Üzerinde ismimin yazılı olduğu fotoğrafları/hediyeleri de çok sevdim... Senin için mumları üfledim... 🥳
Çok teşekkür ederim. :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Geç gördüm ama olsun :D

Doğum günün kutlu olsun Enes beyciğim, nice sağlıklı, bol kazançlı ve forumlu senelerin olsun :X
@Sherlock
Estağfurullah, düşünmen yeterli. :D

Hem mesajın hem de güzel temennilerin için çok teşekkür ederim Hayrettin beyciğim... Hep beraber inşallah. :Z

• Harika
Reactions: hayret bi şey

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Doğum günün kutlu olsun @Sherlock beyciğim sevdiklerinle birlikte nice mutlu seneler dilerim. :bhr: Dua Lipa da sana öpücüklerini gönderiyor. :A

CA2A7736-7579-46B8-859B-B3ADECD77C9B.jpeg

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun @Sherlock beyciğim sevdiklerinle birlikte nice mutlu seneler dilerim. :bhr: Dua Lipa da sana öpücüklerini gönderiyor. :A

Çok teşekkür ederim İsmail beyciğim, hep beraber... :bhr:

Düştüm Allah kaldır beni... :A Bu gerçekten inanılmaz bir hediye, Dua'cığıma çok teşekkür ediyorum ve ben de ona öpücüklerimi gönderiyorum.. :A Beğenerek izliyoruz, dinliyoruz... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Doğan

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Düştüm Allah kaldır beni... :A Bu gerçekten inanılmaz bir hediye, Dua'cığıma çok teşekkür ediyorum ve ben de ona öpücüklerimi gönderiyorum.. :A Beğenerek izliyoruz, dinliyoruz... :A
Doğum günün kutlu olsun e ticaretede başladım @Sherlock

• Harika
Reactions: Doğan

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Hem bu güzel konu için hem de mesajın için çok teşekkür ederim Doğan reis, hep beraber nice güzel senelere inşallah. :D İyi ki varsın. :Z

Çoook teşekkür ederim Özgür beyciğim, hem tüm güzel sözleriniz hem de bu güzel konu için... İki kere konu için teşekkür etmiş olmam biraz abes durmuş olabilir ancak yapacak bir şey yok... Yine her zaman olduğu gibi çok düşüncelisiniz. Her zaman söylediğim gibi duygularımız karşılıklı, ben de senin için birebir aynı şekilde düşünüyorum. Hep beraber, saymış olduğun tüm güzel şeyleri yapabileceğimiz nice mutlu yıllara... :bhr: :Z

Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim Özgür beyciğim... İlki en sevdiğim dizilerden birisi olan Ezel ve onun en vurucu sahnelerinden birisi, diğeri ise şu an -biraz da @bazinga etkisiyle- avatarımda bulunan Jon Snow reis... İkisini de çok sevdim, tekrar teşekkür ederim... :Z

Ayrıca hediyemi de çok sevdim, Meriç Aral'ın ve videodaki Eylem'in hastasıyız. :A

Vaaay muhteşem mesaj... Çok teşekkür ederim hem bu güzel doğum günü mesajı hem de bu güzel temenniler için... İnşallah sezon sonu 23. şampiyonluğu alırız ve hepimize güzel bir hediye olmuş olur. :Z

Böyle bir hediye olabilir mi ya... Gerçekten muazzam, elde etmesi de zor olmuştur böyle bir şeyi... Katlandığın zahmeti ve belki de bu uğurda bulaştığın kirli işleri tahmin edebiliyorum... Sonuna kadar hakkını vereceğimden şüphen olmasın, Alman disiplinin neferlerinden olan Klopp hocam için dur durak bilmeden tezahürat yapacağım... Çok teşekkür ediyorum...

Oy oy oy muazzam hediyeler... Belki de abartıyorum ama sinema tarihinin en iyi sahnesi olabilir bu, Al Pacino'nun oyunculuğu her şeyiyle derslik, atmosfer zaten muazzam. Mimik kullanımı inanılmaz başarılı bu sahnede, ne kadar övsem az kalır... Pulp Fiction da yine en sevdiğim filmlerden... Soundtracki inanılmaz iyi zaten, bir kez daha dinliyorum bu vesilesiyle... Çok teşekkür ederim iki hediye için de. :Z

Hediyeler muazzam. Klopp hocamın bu fotoğrafını özellikle tercih ettin herhalde. :A Çok sevdiğimiz ancak kıymeti bilinmeyen Öğretmen ve Fatih hocam... Çok teşekkür ederim...

Çok teşekkür ederim. :D Bir arkadaşım vardı onunla da aramızda yalnızca bir gün vardı ve ilk duyduğum zaman çok şaşırmıştım, o olabilir misin diye düşünmedim değil ama Trabzon'da olduğun için zor. :A Biraz geç yanıtladığım için mesajları şimdi görmüş oldum, sana da bir adet kutlama konusu açayım hemen. :D

Öncelikle çok teşekkür ediyorum güzel mesajın için... Hep beraber nice güzel senelere inşallah. :bhr:

Vay vay vay... Yine çok anlamlı bir hediyeyle gelmişsin her zaman olduğu gibi, buna benzer anlamlı bir diğer hediye de profilimde duruyor. Artık yanına yenisi eklendi, ara ara bakacağım ve soğuğu sonuna kadar hissedeceğim çok güzel bir fotoğraf. Neyse ki İstanbul da birkaç gündür bu durumda ve şimdilik kıskanmıyorum... Çok teşekkür ederim. :bhr:

Zeynep Bastık ve Dua Lipa'dan çok güzel iki parça ve Ezel'in efsanevi müziğini de hemen dinleyeceğim yine ve yeniden bu vesileyle... Bu üçlü için de yine çok teşekkür ederim. :Z

Abi çok teşekkür ederim, bana "kardeşim" diye hitap etmen bile başlı başına bir hediye zaten... (Güzel sıvadım kabul et. :A) Şaka bir yana güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, hep beraber inşallah. Üzerinde ismimin yazılı olduğu fotoğrafları/hediyeleri de çok sevdim... Senin için mumları üfledim... 🥳

Rica Ederim kardeşim.Nice senelere bol mesajlar dilerim.Bol bol mesajlaşçaz. kardeşim.Evet konuyu ben düşündüm ve açtım kardeşim senın için konuyu..:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Rica Ederim kardeşim.Nice senelere bol mesajlar dilerim.Bol bol mesajlaşçaz. kardeşim.Evet konuyu ben düşündüm ve açtım kardeşim senın için konuyu..:A
İnşallah reis, foruma da alıştın umarım aramızda olmaya devam edersin. Sinirlenip ani kararlar alma sakın, aman diyeyim. :A Tekrar teşekkür ederim, büyük adamsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710

Bilerek siyah saçlı halini ekledim. :A Bu arada aşırı iyi bir konu açacağım şimdi. :A

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Sherlock and Doğan

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
İnşallah reis, foruma da alıştın umarım aramızda olmaya devam edersin. Sinirlenip ani kararlar alma sakın, aman diyeyim. :A Tekrar teşekkür ederim, büyük adamsın. :A
Benden önce @Özgür kardeşim açtı.Ben ondan önce acacaktım ki meğersem kutlamalar tebrıkler serbest olduğunu istediğimiz yapabiliriz dediler bana.Aynen nerdeyse küsecektim.Yanlış anlaşılmalar oldu düzelttik sevgili arkadaşlarımla. @Dosi de sağolsun Allah Razı olsun yardımcı oluyor bana.Yanlış anlaşılmaları düzelttik.:A Bende sana konuyu hediye ettim sherlock kardeşim

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Benden önce @Özgür kardeşim açtı.Ben ondan önce acacaktım ki meğersem kutlamalar tebrıkler serbest olduğunu istediğimiz yapabiliriz dediler bana.Aynen nerdeyse küsecektim.Yanlış anlaşılmalar oldu düzelttik sevgili arkadaşlarımla. @Dosi de sağolsun Allah Razı olsun yardımcı oluyor bana.Yanlış anlaşılmaları düzelttik.:A Bende sana konuyu hediye ettim sherlock kardeşim
Aynen reis serbest, böyle bir düşüncen olduğunu bilsem bahsederdim ama bilmiyordum hiç. Hem @Özgür hem @Dosi hem de yönetimimizin geri kalanı oldukça düşünceli insanlardan oluşuyor. Sana hemen yardımcı olmuşlar... Bu yüzden küsme veya ani kararlar alma, illa ki çözüm bulunur sorunlarına. :A
Hayır başka platform Acadebi diye
Anladım reis, iyi satışlar... İnşallah koyduğun her şey satılır ve milyarder olursun...

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Aynen reis serbest, böyle bir düşüncen olduğunu bilsem bahsederdim ama bilmiyordum hiç. Hem @Özgür hem @Dosi hem de yönetimimizin geri kalanı oldukça düşünceli insanlardan oluşuyor. Sana hemen yardımcı olmuşlar... Bu yüzden küsme veya ani kararlar alma, illa ki çözüm bulunur sorunlarına. :A

Anladım reis, iyi satışlar... İnşallah koyduğun her şey satılır ve milyarder olursun...
Yöneticiler ve diğer arkadaşlarım bana gitme dediler.Bende kıramadım kararımdan vazgeçtim.Onlar beni baya sevmişler bende onları çook sevdim..:A @xdragxx bile en iyi karar verdin dedi bana.diğer arkadaşlarımda bana destek oldu.Baya iyi ortam oluştu.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Evet hocamız çılgın biraz o yüzden bu fotoğraf biraz sıradışı bir hediye olsun istedim. Beğendiysen ne mutlu.

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Sherlock and Doğan

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: bazinga and Doğan