Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock!🕵️‍♂️

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hem bu güzel konu için hem de mesajın için çok teşekkür ederim Doğan reis, hep beraber nice güzel senelere inşallah. :D İyi ki varsın. :Z

Çoook teşekkür ederim Özgür beyciğim, hem tüm güzel sözleriniz hem de bu güzel konu için... İki kere konu için teşekkür etmiş olmam biraz abes durmuş olabilir ancak yapacak bir şey yok... Yine her zaman olduğu gibi çok düşüncelisiniz. Her zaman söylediğim gibi duygularımız karşılıklı, ben de senin için birebir aynı şekilde düşünüyorum. Hep beraber, saymış olduğun tüm güzel şeyleri yapabileceğimiz nice mutlu yıllara... :bhr: :Z

Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim Özgür beyciğim... İlki en sevdiğim dizilerden birisi olan Ezel ve onun en vurucu sahnelerinden birisi, diğeri ise şu an -biraz da @bazinga etkisiyle- avatarımda bulunan Jon Snow reis... İkisini de çok sevdim, tekrar teşekkür ederim... :Z

Çok teşekkür ederim, hep beraber... :Z

Sayın Gs'li dostum, o senin adamlığın... İyi ki varsın yoldaşım...

Çok teşekkür ederim, hep beraber. :bhr:

Çok teşekkür ederim, hep beraber... :bhr:

Ayrıca hediyemi de çok sevdim, Meriç Aral'ın ve videodaki Eylem'in hastasıyız. :A

Çok teşekkürler hem mesajın hem de güzel dileklerin için. :D

Çok teşekkürler ve tabii ki hep beraber. :D GIF'i de çok beğendim ayrıca. 😬

Vaaay muhteşem mesaj... Çok teşekkür ederim hem bu güzel doğum günü mesajı hem de bu güzel temenniler için... İnşallah sezon sonu 23. şampiyonluğu alırız ve hepimize güzel bir hediye olmuş olur. :Z

Böyle bir hediye olabilir mi ya... Gerçekten muazzam, elde etmesi de zor olmuştur böyle bir şeyi... Katlandığın zahmeti ve belki de bu uğurda bulaştığın kirli işleri tahmin edebiliyorum... Sonuna kadar hakkını vereceğimden şüphen olmasın, Alman disiplinin neferlerinden olan Klopp hocam için dur durak bilmeden tezahürat yapacağım... Çok teşekkür ediyorum...

Çok teşekkür ederim ve tabii ki hep beraber... :bhr:

Oy oy oy muazzam hediyeler... Belki de abartıyorum ama sinema tarihinin en iyi sahnesi olabilir bu, Al Pacino'nun oyunculuğu her şeyiyle derslik, atmosfer zaten muazzam. Mimik kullanımı inanılmaz başarılı bu sahnede, ne kadar övsem az kalır... Pulp Fiction da yine en sevdiğim filmlerden... Soundtracki inanılmaz iyi zaten, bir kez daha dinliyorum bu vesilesiyle... Çok teşekkür ederim iki hediye için de. :Z

Çok teşekkür ederim saygıdeğer @Gerekli24 hocam...

Hediyeler muazzam. Klopp hocamın bu fotoğrafını özellikle tercih ettin herhalde. :A Çok sevdiğimiz ancak kıymeti bilinmeyen Öğretmen ve Fatih hocam... Çok teşekkür ederim...

Teşekkür ederim. :D

Çok teşekkürler hocam, sağ olasın. :A Hep beraber inşallah. :A

Çok teşekkür ederim. :D Bir arkadaşım vardı onunla da aramızda yalnızca bir gün vardı ve ilk duyduğum zaman çok şaşırmıştım, o olabilir misin diye düşünmedim değil ama Trabzon'da olduğun için zor. :A Biraz geç yanıtladığım için mesajları şimdi görmüş oldum, sana da bir adet kutlama konusu açayım hemen. :D

Öncelikle çok teşekkür ediyorum güzel mesajın için... Hep beraber nice güzel senelere inşallah. :bhr:

Vay vay vay... Yine çok anlamlı bir hediyeyle gelmişsin her zaman olduğu gibi, buna benzer anlamlı bir diğer hediye de profilimde duruyor. Artık yanına yenisi eklendi, ara ara bakacağım ve soğuğu sonuna kadar hissedeceğim çok güzel bir fotoğraf. Neyse ki İstanbul da birkaç gündür bu durumda ve şimdilik kıskanmıyorum... Çok teşekkür ederim. :bhr:

Zeynep Bastık ve Dua Lipa'dan çok güzel iki parça ve Ezel'in efsanevi müziğini de hemen dinleyeceğim yine ve yeniden bu vesileyle... Bu üçlü için de yine çok teşekkür ederim. :Z

Abi çok teşekkür ederim, bana "kardeşim" diye hitap etmen bile başlı başına bir hediye zaten... (Güzel sıvadım kabul et. :A) Şaka bir yana güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, hep beraber inşallah. Üzerinde ismimin yazılı olduğu fotoğrafları/hediyeleri de çok sevdim... Senin için mumları üfledim... 🥳

Çok teşekkür ederim. :Z
Rica ederim Sherlock beyciğim, Maraşlı konusunda görünce açmasam olmazdı dedim. :A Her ne kadar küçük kargaşalar çıksa da unutulmaz bir doğum günü olduğunu düşünüyorum. :A

İlk hediyeyi zaten özenle seçtim, ikinci hediyede ise avatarın yardımcı oldu. :A Beğenmene sevindim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Doğan and Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok teşekkür ederim. :Z

Hediyeler oldukça incelikli seçimler olmuş. :A Sherlock külliyatında bulunan tüm partnerlerimi -Irene Adler- hediye etme yoluna giderek beni oldukça mutlu ettin, yalnız ilk fotoğrafın alındığı sahnenin devamı aklıma geldi ister istemez... :A
Sahnenin devamından da güzel bir potansiyel hediye vardı da FTÜK'e (yani @Dosi) takılabilir düşüncesiyle bu daha münasip gözüktü. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sahnenin devamından da güzel bir potansiyel hediye vardı da FTÜK'e (yani @Dosi) takılabilir düşüncesiyle bu daha münasip gözüktü. :A
Uzun aradan sonra gece foruma girmedim diye 40 küsür bildirimim olmuş ve en üstte daha 1 dakika önce yazılmış bu mesaj ilk baktığım oldu ve keyfim yerine geldi :bhr: Gün iyi geçeçek inşallah :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Rica ederim Sherlock beyciğim, Maraşlı konusunda görünce açmasam olmazdı dedim. :A Her ne kadar küçük kargaşalar çıksa da unutulmaz bir doğum günü olduğunu düşünüyorum. :A

İlk hediyeyi zaten özenle seçtim, ikinci hediyede ise avatarın yardımcı oldu. :A Beğenmene sevindim. :Z
Aynen öyle Özgür beyciğim, dediğim gibi düşünmeniz bile yeterliydi. :A Tekrar teşekkür ederim. :Z
Uzun aradan sonra gece foruma girmedim diye 40 küsür bildirimim olmuş ve en üstte daha 1 dakika önce yazılmış bu mesaj ilk baktığım oldu ve keyfim yerine geldi :bhr: Gün iyi geçeçek inşallah :A
#SansüreHayır... Şaka bir yana o hali gerçekten abartılı olurdu, ben kendi dizimi açar izlerim artık. :A
Bir zamanlar yedek hesap açtım diye fav10'dan engelleyen koca kalpli @Sherlock doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere
Ahahahaha. :A Övdün mü gömdün mü bilemedim ama teşekkür ederim, o senin koca kalpliliğin. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Aynen öyle Özgür beyciğim, dediğim gibi düşünmeniz bile yeterliydi. :A Tekrar teşekkür ederim. :Z

#SansüreHayır... Şaka bir yana o hali gerçekten abartılı olurdu, ben kendi dizimi açar izlerim artık. :A

Ahahahaha. :A Övdün mü gömdün mü bilemedim ama teşekkür ederim, o senin koca kalpliliğin. :A

Sana bundan böyle @seyfullXh ın tarifesini uygulayacağım. Eline bir ekmek, kafana bir tokmak.Aklın belki başına gelir. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Doğum günü moğum günü bunlar boş işler ama foruma girip hiç görmemişim konuyu, meğer bu yüzden saçma sapan bir mesaj yazdın bana o gün. Anlamıştım da ama çok da oralı olmadım tabi... :A Neyse zaten günü geçmiş, seni sıvayıp hediye vermemi falan beklemezsin heralde, hele hele malum olaydan sonra...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Doğum günü moğum günü bunlar boş işler ama foruma girip hiç görmemişim konuyu, meğer bu yüzden saçma sapan bir mesaj yazdın bana o gün. Anlamıştım da ama çok da oralı olmadım tabi... :A Neyse zaten günü geçmiş, seni sıvayıp hediye vermemi falan beklemezsin heralde, hele hele malum olaydan sonra...
Her zaman olduğu gibi yine ve yeniden şov yapıyorsun, yap ne diyeyim... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060

Her zaman olduğu gibi yine ve yeniden şov yapıyorsun, yap ne diyeyim... :A

Yaparım ve severim bilirsin... :A
Şov bizim işimiz... :A 2016'dan beri...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710

kargaşa olmadı 3.dünya savaşı çıktı kardeşim :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Hahaha o zaman savaşı başlatan sensin. :A :A

Seni vazgeçirmek zor oldu. :A Neyse ki burdasın. :A
Taşındık kardeşim netin bağlanmasını bekledim.Bugün bağlandı.Neyseki antlaşma imzalandı bitirdik kardeşim savaşı .:A Savaşı başlatan bendim sizde barışı uzatınız.Bende gitmedim kardeşim.Sende sağol kardeşim.

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Taşındık kardeşim netin bağlanmasını bekledim.Bugün bağlandı.Neyseki antlaşma imzalandı bitirdik kardeşim savaşı .:A Savaşı başlatan bendim sizde barışı uzatınız.Bende gitmedim kardeşim.Sende sağol kardeşim.
Hayırlı olsun. :Z İyi ki gitmedin hele ki böyle bir sebep için. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan