Doğum Günün Kutlu Olsun (Milli Şef ) sokak sanati !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen Mustafa Sandal'in bu hafta ki şarkısını yarışırken kullandın mi? BEN çok beğendim ama hatırlamıyorum:A
2.Sezonda 7.haftada kullanmıstım ilk 3 e oynamıstık sanırım ve @bazinga sunmuştu o haftayı şimdide ben onun şarkısını sunuyorum döngüye bak :A :A :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2.Sezonda 7.haftada kullanmıstım ilk 3 e oynamıstık sanırım ve @bazinga sunmuştu o haftayı şimdide ben onun şarkısını sunuyorum döngüye bak :A :A :A @Bully

2. Sezonun finalini ben sunmuştum nasıl o sundu:A
Bi ara bi karışıklık olmuştu Cengo yoğunluktan dayı açıklayamamış özelden mesajlar atıp Ozan mi sunmuştu. Garip bi olaydı.:A Ozan erken kullanmış. Şarkıyı harcamış.ş.s

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2. Sezonun finalini ben sunmuştum nasıl o sundu:A
Bi ara bi karışıklık olmuştu Cengo yoğunluktan dayı açıklayamamış özelden mesajlar atıp Ozan mi sunmuştu. Garip bi olaydı.:A Ozan erken kullanmış. Şarkıyı harcamış.ş.s
İlk hafta heyecanı yaşayan çok oluyor. :A Zaten Musti 2000'lerde şöyle birkaç slow daha yapmış olsaydı Tarkanla yarışabilirdi belki. :A @Çiğdem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çiğdem'e yazdığın "Ozan şarkıyı harcamış" mesajına cevap verdim.

Çiğdem'e yazdım sana ne o mesajdan. İyice birbirinizin adına konuşamayan başladınız. Rolün etkisinden çıkamayan oyuncular ile nasıl çalışıyor bu @mrt-06 hala anlamış değilim.s s

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çiğdem'e yazdım sana ne o mesajdan. İyice birbirinizin adına konuşamayan başladınız. Rolün etkisinden çıkamayan oyuncular ile nasıl çalışıyor bu @mrt-06 hala anlamış değilim.s s
Tamam başkalarına yazdığın mesajları görmezden gelicem artık. Böyle şeylerle uğraşacak yaşı geçtim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam başkalarına yazdığın mesajları görmezden gelicem artık. Böyle şeylerle uğraşacak yaşı geçtim.
Lan bi git şurdan gıcık ne alaka :A Dizideki karakterim ayrı, dizi dışında sergilediğim davranışlar ayrı :A

Yaşımda ne varmış :A

Aaa burada demişsin işte Yaşım geçti vs diye. Yaşı gecenin içi geçiyor. İçi geçen seyirciyi motive edemez. Oyuncu değişikliği şart. Zaten forumdanda gidecekmissin yine bence @Çiğdem 'e daha genç içi geçmemiş birini bulalım.:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Bully