Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Karşımdaki zaten Zeki Müren Aman efenim bizde kimlere hata ediyoruz Bende ki hata senden medet ummak hata bizde
bizde af yok pompy nin senaryolarından talimliyiz türkçenin derinliğine yani en azından pomy kadar anlaşılmaz yazsan hata bulmamız imkansız olur çünkü insan anladığı şeyden hata bulabiliyor anlamadığımız şey cillop gibi geliyor insana

Biraz daha soysam @mrt-06 sürerdi beni forumdan artık Zaten bahane arıyor yılan, koz vermeyelim eline
fotoşopla oralara ten rengi bişey koysak aslında olur yani güzelde olur

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet açık fotoğraflara artık sınırlandırma var yeter şerihat gelecek foruma. @destere açık fotoğraf paylaştığı için silmiştim bana gönül koymuştu.
ama orda benim kırılmam normal ben açık şeyi spoiler içine saklamıştım forumda yaşı tutmayan çocuklar(bunlar kim tam bilemiyorum benden sonramı üye oldular ) spoiler ı açıp etkileniyorsa onların kabahati benle alakası yok

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Seni ve estetik düşüncelerini özlemişiz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
Pastanın yanında hediye olmadan olur mu Onu da buradan vereyim

Al tam senlik hediye. Arada sırada aynanın önüne gel kendine bak 'ayna ayna söyle bana benden yakışıklısı var mı bu dünyada' de egonu tatmin et

Tabii beni söyleyeceği için fazla üzülme

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yolu şaştı iyice bunun.
hemen fırsatı değerlendirmeye başlamışsın
bu arada hogatha gittiyse resimlere geçebiliz

yalnız bu soruyu yamuk prensesteki cadı soruyordu aynaya yanlış hediye seçmişsin gibi bir his var içimde @MEnes bu işe pek sevinmeyecek gibi

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz konunun güzelliğini ve samimiyetini kıskanmış tabi kendisi ağır derece samimiyetsizliğe alıştığı İçin ağır gelmiş olmamış atmış

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mutlu Yıllar Muhammed'cim nice güzel yaşlara.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Mutlu yıllara @MEnes nice ailenle, bizle ve sevdiklerinle güzel yıllara inşallah. Kaliteli hediyelerin.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes Yabancı kültürü olan birisi sana bir yabancı şarkımızı hediye edeyim hemde içinde ecünnüde var daha ne olsun
Bu da ne kadar yabancı sayılır pek bilemedim ama olsun sen yine de sağol.
Ulan Çd yine yaptın yapacağını. Neyse gerçeği hatırlatıp insanları üzmeye gerek duymuyorum.
Doğum günün kutlu olsun nice huzurlu sağlıklı mutlu yıllara @MEnes

Hediyesiz olmaz

Sağol dostum nice mutlu yıllara beraber inşallah. Hediyeye baka kaldım gözümü alamıyorum...
hediye harika yalnız yanlış kişiye göndermişsin bana gönderecektin bunu @MEnes in favorisi eren di
Kıskanma Mikasa'yı sevmeyen ölsün bee. Eren anca bağırsın devleri keseceğim diye ama hala icraat yok.
Mutlu Yıllar Muhammed'cim nice güzel yaşlara.
Sağol Umut'cum, bu arada d değil t ile yazılmış kimliğe.
Mutlu yıllara @MEnes nice ailenle, bizle ve sevdiklerinle güzel yıllara inşallah. Kaliteli hediyelerin.

Teşekkürler hep beraber inşallah. Ceza'yı pek dinlemem ama bu şarkısı iyidir Sago olsa tabi daha farklı olurdu tepkim.