Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Doğum günün kutlu olsun @MEnes ailenle, sevdiklerinle nice senelere Ve de bizim ekiple nice sıvalara tabi ki

Bu arada tam @destere geldi ekip tamamlandı sıvarız ortalığı diyordum bu sefer de @Doğu banlanmış iyi mi Neyse destere ekstra mesai yapar artık

Bu da hediyen, nostaljik bir şey seçtim Tekrar o günleri yaşamamız dileğiyle

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Dosi bak gördün mü kabul etti biliyordum fotoşok olduğunu
Peki karşim.
Sağol kardo hep beraber inşallah. @Doğu yine rahat duramadı desene. Neyse @destere kapatır biraz açığı heralde. Hediye de muazzam elbette. İnşallah Avrupa'ya tekrar hükmedeceğimiz günler gelecek.
Teşekkürler dostum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,661
Puanı
1,060

Hediyeyi beğenmen en büyük teşekkür banada şu smail olmasa daha iyi olurdu tekrar mutlu yıllar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,661
Puanı
1,060
Smileylerin önemi yok önemli olan kalbimizden geçenler.

Yaa biliyorumm ne yapım gördüğüm ilk günden beridir gıcık oluyorum bu smaile herkese koymayın demek olmuyor ayıp olur sana dayanamadım dedim böyle smail koy canımı ye ya

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
dur bende kutlayayım iyiki ismimi anmışsın yoksa karambole gidecekti burayı sıvamam lazım şimdi 24 yaşında olduğuna dair dedikodular var o yüzden saçlara düşen aklardan bahsetmeden direk iyiki doğdun diyorum sevdiklerinle birlikte nice seneler mutlu ve huzurlu bir hayatın olur umarım
bu kadar sıva yeterli

yokluğumda ortalığı parlak oğlan resimleriyle batırmışsınız ..forumu batırmışsınız durumu düzeltmek bayağı zaman alacak

@doğu iyiki banlanmış zaten sıvacılık raconuna ters işler yapmaya başlamıştı