Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Benim aklıma ilk, gideceği zaman hepimizi övgüye boğacağı bir konu geldi :A
Bekliyoruz öyle bir konu. Öve öve bitiremesin bizleri. Hep biz onu övecek degiliz ya azıcıkta o egomuzu okşasın :A
Beni moderatör yapsa yeter, övgüye gerek yok. :A Zor zamanlarında yanında hep ben vardım, umarım bi' modluğu çok görmez. :bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Nasıl bi sürpiz olacak iyimi kötümü onu de bari:F
Sürpriz iyi olacak elbette seveceğiniz bir şey yapmaya çalışacağım eğer başarabilirsem :A

Beni moderatör yapsa yeter, övgüye gerek yok. :A Zor zamanlarında yanında hep ben vardım, umarım bi' modluğu çok görmez. :bhr:
Sen er ya da geç olacaksın zaten :A

Ben konu bekliyorum Dark modluk. Orta yolu bul :A
Dark editörlük hayallerin yok galiba :D
Hayırlısı hakkınızda :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun, nice senelere. :)

Hediyelerinde Dursun Başkanımız ve yeni transflerlerimize yer verdim. :A

WGv8XP.jpg

3pZWO5.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 57936
Forumumuzun sevilen, ego sahibi, neydim ne oldum delisi üyesi benim de sevdiğim ama yer yer uyuz olduğum üyesi @MEnes bugün 24 yaşına bastı. :A

Geldiği günden beri sıvacılık denen akımın temsilciliğini üstlenen sevgili Enes bugün doğdu ve keşke foruma hiç gelmeseydi bunun kadar kendini beğenen başka biri yoktur. :F Tabiki şaka yapıyorum ama istersen ciddi anla umrumda değil. :A

Seni seviyoruz her şeye rağmen aman yine gelip ben ben deyip durma yeter. Bu da hediyen üstte görebilirsin sana çok bile :A Ayı yavrusunu severken öldürürmüş ben de yerin dibine sokarak öldürüyorum buradaki ayı ben değilim :D

İyi ki doğdun güzel mutlu sağlıklı yaşlara her şeye rağmen, seviliyorsun. :)

Güzel konuymuş hoşuma gitti. Böyle gömerek girmen daha da iyi olmuş. :A Sağol karşim düşünmem yeter. :D
@MEnes Forumun en yakışıklarından Enes iyiki doğdun iyiki varsın kardeşim ara ara forum dışı sohbetlerimizin olduğu her zaman benimle ve herkesle saygını bozmadan konuşup hoş sohbetinle bir çok arkadaşını ve beni neşelendirdiğin için teşekkür ederim iyi forumda varsın ablacım Ailenle ve sevdiklerinle huzurlu mutlu bir ömür diliyorum Enes:D

leyla ile mecnun seviyosun umarım beğenirsin:bhr:
Sağol abla düşüncelerin için de hediye için de kutlama için de. :)
Marulları Koruma Derneği Başkanı bile konferans verirken bu kadar konuşmaz. @denizz19 :A

Enes bey, iyi ki doğdunuz efendim. :A
Teşekkürler efenim. :A
Daha yeni başladı üstüne üstlük çok rahat günleri oldu, bir de üstüne izin mi verselerdi olmaz tabikide :A
@MEnes dur bi bildirim daha yollayayım :A doğum günününde bizde onu yoralım :Z
Evet ilk sen yazmışsın gördüm sen de sağol kutlama için ve buradaki goy goylar için tabi ki. :A

Doğum günün kutlu olsun, nice senelere. :)

Hediyelerinde Dursun Başkanımız ve yeni transflerlerimize yer verdim. :A

WGv8XP.jpg

3pZWO5.jpg
Sağol dostum. :) Hediye de muazzammm. :bhr: