Doğum Günün Kutlu Olsun Konu Canavarı Emre!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy ilginç bir üye olduğunu belirtmek isterim ama iyi anlamda. :A İlk gelişinde konu açmak dışında herhangi bir tanınırlığın yoktu ama sonra sende mübarek ağzını açtın. Böylelikle daha çok ısındık sana; en azından kendi adıma konuşayım. Aslında hala çok genç olduğunu ve birkaç yıl sonra bir üyeye çok benzeyeceğini düşünüyorum. Umarım da öyle olur. Doğum gününü içtenlikle kutluyorum. Unutamayacağın bir yaş olması dileğiyle. Nice yıllara. :bhr:

Hediye artık vermiyorum, bana saçma geliyor çünkü. Mesajım birazcık tebessüm yarattıysa ne mutlu bana. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kutlama konusunda yine biraz geç kalmış bulundum ama kutlamadan geçmek de olmaz...

Doğum günün kutlu olsun @Emre Ozansoy, sevdiklerinle beraber geçireceğin nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yaşlar dilerim... 🥳

Bende cevap verme konusunda biraz geç kalmışım. :A Düşünmen, kutlaman yeter. :Z Çok teşekkür ederim. :bhr:

@Emre Ozansoy ilginç bir üye olduğunu belirtmek isterim ama iyi anlamda. :A İlk gelişinde konu açmak dışında herhangi bir tanınırlığın yoktu ama sonra sende mübarek ağzını açtın. Böylelikle daha çok ısındık sana; en azından kendi adıma konuşayım. Aslında hala çok genç olduğunu ve birkaç yıl sonra bir üyeye çok benzeyeceğini düşünüyorum. Umarım da öyle olur. Doğum gününü içtenlikle kutluyorum. Unutamayacağın bir yaş olması dileğiyle. Nice yıllara. :bhr:

Hediye artık vermiyorum, bana saçma geliyor çünkü. Mesajım birazcık tebessüm yarattıysa ne mutlu bana. :D

İlk zamanlar sadece konuları takip etmek ve o zaman izlediğim bir diziyi savunmak için duruyordum. Sonrasında kafa dağıtmak için konu açmaya başlamıştım, aslında foruma asıl katılışım bence geçen sene oldu. :A Survivor konusu sayesinde daha çok sohbet eder olmuştum. Ağzımı açtıktan sonra da susmak pek bilmedim. :F

Çok teşekkür ederim mesajın için. :Z

Doğum günün kutlu olsun @Emre Ozansoy kardeş nice ve mutlu senelere 😉🎉
Teşekkürler. :)