Doğum Günün Kutlu Olsun Kerem!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! @kerem :Z
Ailenle, sevdiklerinle birlikte nice nice mutlu ve huzurlu senelere :bhr:
Geçen beni okadar mutlu ettinki ne söylesem o sözlerin altında kalacakmış gibi.
Ben tanışma konularına pek yazmam ama iyikide senin konuna yorum yazmışım çünkü güzel sohbetlerimiz oldu artı eğlenceli ve kaliteli bulduğum bir üyesin. Senin bir huyunuda çok takdir ediyorum, o da kendi doğrularında ilerlemen (geçenki sohbette deyindiğim mesele). Hani sen bana hiç değişme demiştinya, sende değişme ? Yaşın kaç oldu bilmiyorum ama olgun birisin (tavır olarak)
galiba 21 oldun? unutmuşum o kısmı :A
Herneyse, sohbetinden keyif aldığım birisin ve seninle daha nice nice sohbetlere :Z
Gelelim hediyelerime. Geçen HM'den giyindiğini söylemiştin ama biraz kalitesine burun kıvırmıştın. Bende parama kıyıp gidip sana en popüler ve kaliteli ürünler satan spor magazamızdan birşeyler aldım :A
Sana Stadium ve Intersport'an aldım bu hediyeleri :A Güle güle kullan :A ( o sayfalara girip indirdim fotoları yani sipariş ettim :A )
Ekli dosyayı görüntüle 67384

Ekli dosyayı görüntüle 67385
Ekli dosyayı görüntüle 67386

müziksiz olmaz :A
Sana küçüklüğümden beri dinlediğim ve sevdiğim şarkılardan birini hediye edeyim :Z

Acayip uykuluyum ama konuyu görünce yazayım dedim. Gece halimle ancak bukadar oldu @kerem
Danke schön. :bhr:
Geçen söylediklerimde aklımda olan şeyleri yazdım sadece. Biraz övdüm ama olan birşeyi anlattım yani. :A
Tanışma konuma geçenlerde baktım da mesajlarını görünce o zamanki leylekli (kuş da olabilir) profil fotoğrafın geldi. :A

Forum da mezarlık gibi olduğu için bu ara senin dışında aktif olan kimse yok. Kaç aydır hala 10 bin'lerde kaldım. Sayende biraz mesaj sayım yükseldi :F Olgun ve kaliteli bulduğun için ayrıca mutlu oldum ki böyle diyorsan değişmeme gerek yok zaten. Bazen konuşmak da iyi geliyor o yüzden nice sohbetlere diyelim. :Z

22 yaşına girdiğimi söyleyeyim, gitgide yaşlı hissediyorum kendimi. Çok kötü bir his. Büyümek istemiyorum aslında. :(

Hediyelere gelirsek oooo intersport'tan gelecekse hemen alıyım ben onları. Fiyatları malum çok ucuz(!) oldugu için hiçbir zaman girip baktığım bir mağaza değil. :F Ayakkabının aynısıni da geçen sene almıştım bu arada. :A

Bu müzik bana tanıdık geliyor ama bilmiyorum ya, sanki türkçe versiyonu var gibi. :A Onun dışında Die For You ve My Number One'ın üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala dinliyorum zaten. :Z

Bu uykulu halinse uykusuz halini merak ettim. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İyi ki yaşlandın @kerem :A
Bu da hediyen diyelim:A
408
Denir mi böyle. Yaşlanma korkusu var bende zaten. :( @Harunnn60

Hediyem eh işte, bu adamı geçenlerde gördüm zaten. İsmi Felix'ti sanırım birde 45 yaşındaymış dediler. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Denir mi böyle. Yaşlanma korkusu var bende zaten. :( @Harunnn60

Hediyem eh işte, bu adamı geçenlerde gördüm zaten. İsmi Felix'ti sanırım birde 45 yaşındaymış dediler. :A
İyi doğdun desem, ben bilemem ki hayatı sevip sevmediğini :A O yuzden öyle dedim. İyi ki yaşlandı ki bu lanet dunyadan kurtulmaya bi adım daha yaklaştin:A(şimdi yaşamayı seviyorum güzellemesi yapma:F)

Evet Felix :X Niye sen de sevmemişmiydin bunu? ben öyle hatırlıyorum konustugumuzda:X Türk olanından iyidir:A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Danke schön. :bhr:
Geçen söylediklerimde aklımda olan şeyleri yazdım sadece. Biraz övdüm ama olan birşeyi anlattım yani. :A
Tanışma konuma geçenlerde baktım da mesajlarını görünce o zamanki leylekli (kuş da olabilir) profil fotoğrafın geldi. :A

Forum da mezarlık gibi olduğu için bu ara senin dışında aktif olan kimse yok. Kaç aydır hala 10 bin'lerde kaldım. Sayende biraz mesaj sayım yükseldi :F Olgun ve kaliteli bulduğun için ayrıca mutlu oldum ki böyle diyorsan değişmeme gerek yok zaten. Bazen konuşmak da iyi geliyor o yüzden nice sohbetlere diyelim. :Z

22 yaşına girdiğimi söyleyeyim, gitgide yaşlı hissediyorum kendimi. Çok kötü bir his. Büyümek istemiyorum aslında. :(

Hediyelere gelirsek oooo intersport'tan gelecekse hemen alıyım ben onları. Fiyatları malum çok ucuz(!) oldugu için hiçbir zaman girip baktığım bir mağaza değil. :F Ayakkabının aynısıni da geçen sene almıştım bu arada. :A

Bu müzik bana tanıdık geliyor ama bilmiyorum ya, sanki türkçe versiyonu var gibi. :A Onun dışında Die For You ve My Number One'ın üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala dinliyorum zaten. :Z

Bu uykulu halinse uykusuz halini merak ettim. :F
En Güzel Favori 2019 dışında yeni bir 'etkinlik' daha başlatacağım. Oralarada uğrarsan mesaj sayın yükselir :A Forum zaten böyle ölü diye el attım etkinliğime ve oy süreleri uzun olduğy için yeni bir girişimde daha bulunayım dedim. Herkes bir yere savrulmuş, ben bari birşeylerle uğraşayım dedim. Benimde tatilden dolayı aktifliğim dip yapacak ama ondan önce elimden geldiğince aktif oluyorum :A
22 en sevdiğim yaş. Tadını çıkar. Ah ah bir zamanlar bende o yaşdaydım :T
O pantolon belki modelini beğenmezsin ama o yürüyüş spor için olan bir pantolon. Şimdilik indirimde, 75 euro sadece :A
Stadium ve Intersport aşağı yukarı aynı fiyattalar ama Intersport'ta bazen yarının yarısı indirimleri oluyor. Benim nike ayakkabım 100 eurodan 50 euroya düşmüştü, yarının yarısıyla 25 euroya almıştım :A :A yarının yarısı şans işi oluyor, tek tük denk gelebiliyor :A
Leylekli kuş (Selma Lagerlöf'ün Nils ve Uçan Kuş kitabından. Bizim yazar). Bizim 20 kronlukların baskısıydı ama değişti artık paramız ve o avatarım Ocak 2018'de ayarlamıştım :A
Şarkıya glince, başka dilde söylendiğini bilmiyorum ama bi o birde şu en sevdiklerimdi. Dur onuda hediye edeyim :A
Helena bizim buralı olduğu için ve zamanında yüzyüze konuşma fırsattımda olmuştu, oyüzden kendisine ayrı bir sempatim var :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İyi doğdun desem, ben bilemem ki hayatı sevip sevmediğini :A O yuzden öyle dedim. İyi ki yaşlandı ki bu lanet dunyadan kurtulmaya bi adım daha yaklaştin:A(şimdi yaşamayı seviyorum güzellemesi yapma:F)

Evet Felix :X Niye sen de sevmemişmiydin bunu? ben öyle hatırlıyorum konustugumuzda:X Türk olanından iyidir:A
Yok ya, yadambuysa üstü kalsın ki ben ölümden değil yaşlılıktan korkuyorum. Büyümek istemiyorum sadece. :A Bu lanet olası dünyadan yaşlanmadan giderim belki belli mi olur. Yarınları bilmiyoruz. :A

Ne seviyorum, ne sevmiyorum desem. Bizim üniversuma geldiğindeki açıklamaları pek samimi gelmedi. Zorla gelmiş gibiydi. :X

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok ya, yadambuysa üstü kalsın ki ben ölümden değil yaşlılıktan korkuyorum. Büyümek istemiyorum sadece. :A Bu lanet olası dünyadan yaşlanmadan giderim belki belli mi olur. Yarınları bilmiyoruz. :A

Ne seviyorum, ne sevmiyorum desem. Bizim üniversuma geldiğindeki açıklamaları pek samimi gelmedi. Zorla gelmiş gibiydi. :X

Bahanesi neymiş:X Bence dizide güzel yalan söylüyordu orada doğru söylediği için samimi gelmemiştir belki:A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bahanesi neymiş:X Bence dizide güzel yalan söylüyordu orada doğru söylediği için samimi gelmemiştir belki:A
Klişe konuştu ya, hatta özür bile diledi. Günümde değilim falan dedi. :X Bremen'i övdü baya, konuşması sıkıcı olduğu için hemen sonrada fotoğraf çekinip gitti. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ikinci etkinlik dedinde aklıma en yakışıklılar geldi bu sefer. :F Mümkün mertebe uğrayacağım, hala biraz boş vaktim var. :A

22'yi bilmem de ben hep 10 yaşında kalmak isterdim. Aslında o zamanları tekra yaşamak istiyorum ama zor işte. :( O değilde 30'a yaklaştın sende. :A

Pantolon arkadaşımın, ben 2016,'da alıp eskittim onu. :A 25 Euro'ya nike ayakkabısı mı aldın? :eek: Nee? Bizde niye öyle indirinlet olnuyor yaa? :( Geçen gün Air Max aldım, tamı tamına 140 euro'ydu içim acıdı. :(

Sizin oralı mı? ? Ben Yunan sanmıştım kadını.
Pantolon niye arkadaşının. Ben sana aldım :A
Yunan kökenli ama burada doğdu büyüdü (Göteborg)

Evet o fiyata aldım :A genelde 50'ye düşüyor hep ama yarının yarısı olabiliyor.
140? :eek: ben 40 euro verince bile pahali buluyorum :F bizdeki iyi şey, 1 sene içinde yırtılırsa yada delinme olursa para iade :A

20li rakamlardayım ben, şimdilik 30'u düşünmeye gerek yok :A Benim yaş komlexin yok henüz ama belki 30'dan sonra yada 35'ten sonra başlar :A Çok genç gösteriyorum oyüzden rakamlara takılmıyorum :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Pantolon niye arkadaşının. Ben sana aldım :A
Yunan kökenli ama burada doğdu büyüdü (Göteborg)

Evet o fiyata aldım :A genelde 50'ye düşüyor hep ama yarının yarısı olabiliyor.
140? :eek: ben 40 euro verince bile pahali buluyorum :F bizdeki iyi şey, 1 sene içinde yırtılırsa yada delinme olursa para iade :A

20li rakamlardayım ben, şimdilik 30'u düşünmeye gerek yok :A Benim yaş komlexin yok henüz ama belki 30'dan sonra yada 35'ten sonra başlar :A Çok genç gösteriyorum oyüzden rakamlara takılmıyorum :A:A
Bugün bile giymişti, pişti oluruz sonra. :A

Yarının yarısı derken çeyreği kastediyorsun herhalde. :A Ya şöyle, satılmayan şeyler indirime giriyor genelde. O yüzden 40 euro'ya Nike ayakkabısı bulmak çok zor. Çeyrek fiyatına kadar düştüyse sizde pek satılmıyor herhalde. :A

20'nin sonları diyelim, bol bol tadını çıkar. Şuanda tam anlamıyla olgun olduğun yıllar çünkü. İlerde özleyeceksin, tıpkı benim çocukluğumu özlediğim gibi. :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bugün bile giymişti, pişti oluruz sonra. :A

Yarının yarısı derken çeyreği kastediyorsun herhalde. :A Ya şöyle, satılmayan şeyler indirime giriyor genelde. O yüzden 40 euro'ya Nike ayakkabısı bulmak çok zor. Çeyrek fiyatına kadar düştüyse sizde pek satılmıyor herhalde. :A

20'nin sonları diyelim, bol bol tadını çıkar. Şuanda tam anlamıyla olgun olduğun yıllar çünkü. İlerde özleyeceksin, tıpkı benim çocukluğumu özlediğim gibi. :(
Kutusu olmayanları yada o numarada tek kalanlar öyle oluyor. Ayakkabılar tabiki çok satılıyor.
Sanki biz özlemiyoruz çocukluğumuzu :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kutusu olmayanları yada o numarada tek kalanlar öyle oluyor. Ayakkabılar tabiki çok satılıyor.
Sanki biz özlemiyoruz çocukluğumuzu :A
25 euro ne demek ya? Bizim burda Deichmann'ın dandik ayakkabıları 25'e satılıyor. :A

22'leri özler hale geldin, çocukluğunu unuttun bence. Ki şarkıya bakınca baya zaman geçmiş aradan. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
25 euro ne demek ya? Bizim burda Deichmann'ın dandik ayakkabıları 25'e satılıyor. :A

22'leri özler hale geldin, çocukluğunu unuttun bence. Ki şarkıya bakınca baya zaman geçmiş aradan. :A
Almanya'dan gelen akrabalar ondan alıyor buradan ayakkabı demek :A
22 en sevdiğim yaş, ondan dolayı deyindim.