Doğum Günün Kutlu Olsun Denizz19 :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Haklısınız, çok yoğun iş temposuna gireceksin ve herkes ben gibi stres ve yoğun tempoya dayanıklı olmadığı için bir kaç işi aynı anda yürütemiyor :F:A
Nice yıllara marul pardon öğretmen bey :F Bir ara hediyeni veririm sen şimdilik bununla idare et :D

Dünya olmasa bile Türkiye Tarihi'nin en büyük yalancılarından birinin doğduğu gündür. :A Yok şu beni takip ediyor, yok o da beni takip ediyor. :A Zeki Müren de takip edecek mi bari seni? :A
@denizz19 mutlu yıllar dilerim.Hediyelerin yolda :D Forumda çok sevdiğim birisin forum içinde olsun, sosyal medyada olsun,hayata bakış açın olsun,yaptığın yorumlar olsun, konuşma tarzın olsun çok uyumlu birisin,ayrıca çok değerli birisin benim açımdan zaten bunu biliyorsun..
Doğum günün kutlu olsun. Umarım yeni yaşın sana mutluluklar getirir.
Doğum günün kutlu olsun, Kırgın Çiçekler ve Kırgın Çiçekler’in yapımcısından, yönetmeninden ve oyuncularından arınacağın nice mutlu, sağlıklı senelere. :A
Ağlatan bir şarkıyla farklı bir kutlama yapayım :A @denizz19

Forumun eski popstarı yeni twitter fenomeni doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında Sıla'dan daha çok sevdiğin birini bulursun inşallah. :A Genelde pek sevmediğim üyelerden olsan da forumda olman her zaman keyif. :A
Doğum gününüz kutlu olsun.İyi ki doğdunuz.Nice senelere
Bugün yan yana olup kutladık gerçi ama buradan da kutlayayım :A

Doğum günün kutlu olsun kot kafa :bhr: İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun :Z Nice mutlu ve analizli senelere :A Seviyorum seni :Z @denizz19
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Sağ olun. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hepsini bu konudan aldım :D

Sen kalpten kutladın :A
Bu konuda öyle mesajımmı var? :A

3 Şubat :A
20190415_072400.png