Doğum Günün Kutlu Olsun batuhankaralar !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sampe75b2e77b33f8eaa.jpg

Bugün daha doğrusu artık tarih olarak yarına geçtiğimiz için , dün 20 eylül @batuhankaralar doğum günüydü,gece girebildiğim için foruma az önce fark ettim .Öncelikle reel ailesiyle kutlamıştır şimdi sıra burada olan ikinci ailesiyle kutlama sırasında :Z Forumun eski ve herkesin bildiği üyelerinden ve eğlenceli kimliğiyle bilinen birisi zaten bu ortamda böyle olmak lazım. Forum adına öncelikle nice cicili bicili sağlıklı ömürler diliyorum :Z:Z:Z

MS 3.hafta oylaması başladığında , doğum günü hediyelerini puan olarakta verebilirsiniz :Z:Z:Z
giphy.gif

@Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes @S.G.A.T. @Bully @xemrexxx @sokak sanati @serhatt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @cookies @alperuz @Yiğitt @mrt-06 @Harunnn60 @Aserat @vadikızı @denizz19 @ozgur2113 @DarkLegenD @kerem @ömer karataş @pompy ve fav10 aiemiz :bhr::bhr::bhr:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
sampe75b2e77b33f8eaa.jpg

Bugün daha doğrusu artık tarih olarak yarına geçtiğimiz için , dün 20 eylül @batuhankaralar doğum günüydü,gece girebildiğim için foruma az önce fark ettim .Öncelikle reel ailesiyle kutlamıştır şimdi sıra burada olan ikinci ailesiyle kutlama sırasında :Z Forumun eski ve herkesin bildiği üyelerinden ve eğlenceli kimliğiyle bilinen birisi zaten bu ortamda böyle olmak lazım. Forum adına öncelikle nice cicili bicili sağlıklı ömürler diliyorum :Z:Z:Z

MS 3.hafta oylaması başladığında , doğum günü hediyelerini puan olarakta verebilirsiniz :Z:Z:Z
giphy.gif

@Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes @S.G.A.T. @Bully @xemrexxx @sokak sanati @serhatt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @cookies @alperuz @Yiğitt @mrt-06 @Harunnn60 @Aserat @vadikızı @denizz19 @ozgur2113 @DarkLegenD @kerem @ömer karataş @pompy ve fav10 aiemiz :bhr::bhr::bhr:
nice yaşlara doüım günün kutlu olsun @batuhankaralar

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
sampe75b2e77b33f8eaa.jpg

giphy.gif

İyi ki doğdun, çok mutlu, sağlık ve başarı dolu çok güzel bir sene olsun senin için :love1: @batuhankaralar
Mutlu Yıllar Batuş. Nice senelerin olsun.:bhr:
Küçükmüş batuş artık velet deriz ona :A
nice yaşlara doüım günün kutlu olsun @batuhankaralar
Happy birthdayler olsun cnm :bhr: Yeni yaşın sana istediğin her şeyi getirsin.

Benden sana hediyeler :A @batuhankaralar

Ekli dosyayı görüntüle 71824

Ekli dosyayı görüntüle 71825

Ekli dosyayı görüntüle 71826

Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum çok teşekkürler ?