TV8 Doğduğun Ev Kaderindir - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bana okadar ters bir diziki zaten max izlediğim yerli dizi sayısı 3 4 olmaz.. ama bu diziye saplandım bırakamıyorum.
Favorim Sultan Bakkal. :D
İlk sezonun tamamını izlemiştim. Çok güzel sahneler var dizide. Daha geçen Zeynep’in sezon finalindeki mezuniyet konuşmasını izledim harika sahneydi... Sen neyine saplandın abi bana göre değil diyorsun ya. :A Ne çekti seni? :A Beni Demet’in oynaması, gerçek hikayeyi okuyup etkilenmem ve senaryonun inceliği etkilemişti.

Sultan Bakkal’ı ben de çok seviyorum çok güldürüyor beni. :A
------

Sende hemen diziyi bitirdin... Ohooooo daha Savaş Zeynebe aşık olacak, iyileşecek,ayağa kalkacak,sonrada kendini vuracak. :A :A :A
Baknız: Öyle Bir Geçer Zman ki ( Ev içinde Sonerin evi deniyor dizideki)

@Özgür
Dün o sahneleri izlerken aklıma zaten ÖBGZK geldi. :A İnşallah Savaş oradaki gibi en sonunda kendini öldürmez. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İlk sezonun tamamını izlemiştim. Çok güzel sahneler var dizide. Daha geçen Zeynep’in sezon finalindeki mezuniyet konuşmasını izledim harika sahneydi... Sen neyine saplandın abi bana göre değil diyorsun ya. :A Ne çekti seni? :A Beni Demet’in oynaması, gerçek hikayeyi okuyup etkilenmem ve senaryonun inceliği etkilemişti.

Sultan Bakkal’ı ben de çok seviyorum çok güldürüyor beni. :A
------

Dün o sahneleri izlerken aklıma zaten ÖBGZK geldi. :A İnşallah Savaş oradaki gibi en sonunda kendini öldürmez. :A
Zeynep dermişim :F :F

Her bölüm daha bir merakla izlemeye başladım bende ilk sezondan beri izliyorum.
Zeynebin mücadelesi,Müjganla savaş vermesi.
Safo kız...Hayatımda onu gibi safo ve sadece kendinden başkasını düşüneni görmedim... Zeynebin savaşı ilgimi çekti.
Ben ki nefes almadan izlediğim MD yi bıraktım bu diziyi bırakmıyorum.

• Harika
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,545
Puanı
1,060
Nesi deve cüce ya gayet iyiler. :A

Her zamanki gibi haklıyım. :A
Hadi oradan be bu konuda haksızsın işte. .ss
------

Sende hemen diziyi bitirdin... Ohooooo daha Savaş Zeynebe aşık olacak, iyileşecek,ayağa kalkacak,sonrada kendini vuracak. :A :A :A
Baknız: Öyle Bir Geçer Zman ki ( Ev içinde Sonerin evi deniyor dizideki)

@Özgür
Ben olsam kaçırmaz direkt nikahı basardım. :A

Gerçekten ÖBGZK kopyası olmuş. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zeynep dermişim :F :F

Her bölüm daha bir merakla izlemeye başladım bende ilk sezondan beri izliyorum.
Zeynebin mücadelesi,Müjganla savaş vermesi.
Safo kız...Hayatımda onu gibi safo ve sadece kendinden başkasını düşüneni görmedim... Zeynebin savaşı ilgimi çekti.
Ben ki nefes almadan izlediğim MD yi bıraktım bu diziyi bırakmıyorum.
Zeynep’in mücadelesi gerçekten çok ilgi çekici. Yani düşüyor, kalkıyor, hatalar yapıyor ama mücadelesini de bırakmıyor. Diğer dizilerden farkı da burada bence. Yaşadıklarına rağmen güçlü bir kadın Zeynep. :A
Hadi oradan be bu konuda haksızsın işte. .ss
------

Ben olsam kaçırmaz direkt nikahı basardım. :A

Gerçekten ÖBGZK kopyası olmuş. :A
Şaşırdın yine. :A Yan yana olan pozları harika. :A
------

Bu arada bende Barışa yakıştırıyorum ama orada Nermin faktörü var. Gizli bir aşk entrikası :A :A :A
@Özgür
Nermin de zenginken saftı şimdi o da bir garip oldu. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Zeynep’in mücadelesi gerçekten çok ilgi çekici. Yani düşüyor, kalkıyor, hatalar yapıyor ama mücadelesini de bırakmıyor. Diğer dizilerden farkı da burada bence. Yaşadıklarına rağmen güçlü bir kadın Zeynep. :A

------

Ama asrın "R" si kimdendi :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,545
Puanı
1,060

------

maxresdefault (16).jpg

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
melek gördüğüm en uzun yorumun olabilir
kız sende mehdici çıktın ya başımıza

Canım isterse yazarım abi :D
------

Nerde problemli erkek başrol var @Angelica abla orda. :A Sancar, Miran ve Mehdi... :A

Dün Sadakatsiz bittikten sonra annemle tekrarına baktım Mehdi iyice sinir bozucu bir hale gelmiş. Zeynep’in Barış ve Barış’ın kardeşiyle olan sahneleri çok beğendim. Hele Barış’ın kardeşini anlatıp Zeynep’in de kendi hayatını anlattığı sahne çok güzeldi.

Şu diziye doğru düzgün devam edemedim ya ona yanarım. :A

Yaa ablanda öyle şans var işte gör gör :A

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Dizi artık... ZeyMeh den çıktı...Nereye varacak merak ediyorum.

Sakine Show var bu hafta... Sakina 2 haftadır yükseliyor..Ezik karakter rolünden çıkıyor.

Bende merak ediyorum abi geçen haftadada etkili sahneleri vardı Sakine nin bu haftada bakalım Zeynebi nasıl kurtaracaklar bu kısımlar kitaptaki gibi olmaya başlamış abi

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Evet az önce bölümü tamamladım Mehdiye ne desem diyecek hiç birşey bulamıyorum valla Zeynebi seviyordu ama takıntı haline getirdi en sonunda hapishaneye gitti gittiği günde evladı doğdu beğendiğim sahneler Cemilenin pasaportu Sakine ye vermesi idi Sakine çok destekliyordu Mehdiyi Zeynebin anne daha iyi anlıyorum dediği sahne güzeldi Zeyneple Barış aşkı olacak gibi ne yalan söyleyeyim yakıştırdım ben ikisini ama Savaşta aşık oluyor yine sorunlar olacak gibi bakalım ne olacak bu arada Mehdi Zeynebin resmini yırttı bakalım bundan sonraki adımı ne olacak :D

@The_Erinch @Emre Ozansoy

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy