TV8 Doğduğun Ev Kaderindir - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Geçen haftaki bölümü yeni tamamladım ya bu hikayede Benal olmasa olmazmıydı ya neden ama ya Zeynep İle Mehdi o kadar güzel ki ben arada Benali görmek istemiyorum emine faruğu gördü bakalım neler olacak

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Dün akşamki bölümü yeni bitirdim zeynep hala mehdiyi sevsede gurur yapıyor Nermine de ayrı gıcık olmaya başladım emine ve annesi sakineyi beğenmesede sakine onları kurtardı bu sahne çok hoşuma gitti valla Burhan bela devam ediyor Mehdiye onu yapması hoş olmadı mehdide karşılık vermedi ya iyiydi he ve final zeynebin babası fena çıktı ortaya üzüldüm valla adam resmen dilenci olmuş ya :( ve Barışla zeynebi gördü mehdi bakalım haftaya neler olacak

@The_Erinch abim bekliyorum seni yorumlaşırız :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Dün akşamki bölümü yeni bitirdim zeynep hala mehdiyi sevsede gurur yapıyor Nermine de ayrı gıcık olmaya başladım emine ve annesi sakineyi beğenmesede sakine onları kurtardı bu sahne çok hoşuma gitti valla Burhan bela devam ediyor Mehdiye onu yapması hoş olmadı mehdide karşılık vermedi ya iyiydi he ve final zeynebin babası fena çıktı ortaya üzüldüm valla adam resmen dilenci olmuş ya :( ve Barışla zeynebi gördü mehdi bakalım haftaya neler olacak

@The_Erinch abim bekliyorum seni yorumlaşırız :D
İzleyen biri çıktı..
@denizz19 sanki bu diziye bakanlardan biriydin sen...Öyle aklımda kalmış.Doğru mu?

Bu dizi anlamsızca sardı beni...bırakamıyorum.
Mehdiye çok kızıyorum ,gerçekten seviyor ama ülkemizdeki baskın maço erkek karakterini iyi yansıtıyor.
Zeynepde Mehdiyi seviği açık ve belli ama gururlu kız ve Mehdinin yaptığı hiç medeni bir hareket değildi.
Favori çiftim Nuh ve Cemile... Cemile Nuh gibisini asla bulamaz.

Sakine çok bayıyor...Çok bayık ve sıkıcı bir karakter..Sakız gibi yamadı kızını Mehdiye....
Nerimanda ayrı kokoş.. Bence Zeynebin en büyük problemi Anneleri ve aralarında kalmak!
Dizinin en eğlenceli profili Sultan! Bayılıyorum... :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
İzleyen biri çıktı..
@denizz19 sanki bu diziye bakanlardan biriydin sen...Öyle aklımda kalmış.Doğru mu?

Mehdiye çok kızıyorum ,gerçekten seviyor ama ülkemizdeki baskın maço erkek karakterini iyi yansıtıyor.
Zeynepde Mehdiyi seviği açık ve belli ama gururlu kız ve Mehdinin yaptığı hiç medeni bir hareket değildi.

Sakine çok bayıyor...Çok bayık ve sıkıcı bir karakter..Sakız gibi yamadı kızını Mehdiye....
Nerimanda ayrı kokoş.. Bence Zeynebin en büyük problemi Anneleri ve aralarında kalmak!

Aynen abi Zeynep iki annesinin arasında kalıyor hep özellikle Nermin çok zorluyor zeynoyu ve Barışı da işin içine sokuyor sırf takip etti diye mehdiyi tehlikeli görüyor işe girmesindeki maili gönderdiğini söyledi mehdi bence bundan sonra biraz olsun zeynebin tavrı değişir diye düşünmüştüm ama hiç bir etkisi olmadı

• Beğendim

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İzleyen biri çıktı..

Doğru hatırlıyorsun :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Evett dün akşamki bölümü tamamladım bir çok seyirci gibi Sakine ye bende sinir oldum Zeynebi hiç anlamıyor önüne her zaman engeller koyuyor bu çok saçmalaştı ayrıca Mehdinin sürekli zeynebi takip etmeside olmuyor bence tamam seviyorda resmen takıntı haline getirdi kızı Nermine ayrıca gıcık oldum resmen Barışa yürüdü olmaz böyle birşey finale gelirsem Burhan hem müjganı hemde kendini vurdu ikisininde öldüğünü düşünüyorum bakalım ne olacak

@The_Erinch abi heyecanla bekliyorum fragmanı bakalım haftaya neler oalcak

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Az önce bölümü tamamladım Müjgan ı sevmesemde ölümüne çok üzüldüm Mehdinin abla acısını İbrahim çok iyi yansıttı oynamadı yaşadı sanki Zeynep hala Mehdiyi seviyor ama gururu öne geçiyor haklı ama Mehdi değişmek istiyor Zeynebe dedi ben bir tek senin yanında iyi adam oluyorum diye Zeynebin bunu görmesi lazım Nerminden sonra şimdide Barışın dediklerini yapmaya başladı kendi kararlarımı kendim vereceğim diyor ama öyle yapmıyor Zeynep bakalım haftaya neler olacak
@The_Erinch